Płatności Twisto

09.04.2021

Reklama
Twisto

Twisto to platforma internetowa do realizacji zakupów online z odroczoną płatnością nawet o 45 dni. W zależności od wyboru modelu zakupów, które mogą być wykonywane bez konieczności rejestracji lub po zarejestrowaniu się w Twisto. Brak rejestracji ogranicza kupującego do wybranych placówek handlowych, które są sklepami partnerskimi Twisto. Limit kwoty, na jaką możemy zrealizować zakup, wynosi od 100 do 300 zł. Spłat za dokonane zakupy musi zostać wykonana do 21 dni od dnia złożenia zamówienia. Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kredytowania.

Rejestracja w Twisto pozwala na wykonywanie zakupów w dowolnym sklepie. Z płatnią do 15 dnia każdego następnego miesiąca — czyli z odroczoną płatnością nawet o 45 dni. Ten wariant zakupów nie jest obwarowany dodatkowymi kosztami i prowizją. Zarejestrowani klienci mają do swojej dyspozycji wyższe kwoty zakupów nawet do 4 000 zł i możliwość rozłożenia wydatków od 200 zł na 3 darmowe raty lub przesunięcia płatności na kolejny miesiąc.

Zakupy w Twisto

Zakupy w Twisto nie wymagają wypełniania formularzy, haseł itp. wystarczy wybrać swój produkt i kliknąć KUP TERAZ. Nie musisz płacić natychmiast po zakupie, możesz to zrobić po otrzymaniu towaru, a jeśli zamówienie nie spełnia Twoich oczekiwań. Wystarczy odesłać otrzymany produkt do sklepu, nie poniesiesz żadnych kosztów. Zakupy za pośrednictwem Twisto to możliwość zapłaty bez rejestracji do 21 dni lub do 45 dni po zarejestrowaniu się. Wszystko zależy od Twojego wyboru i decyzji.

Spłata zakupów w Twisto PAY

Osoby, które dokonały zakupu w ramach Twisto Play, na swój adres e-mail/SMS otrzymają potwierdzenie zakupu i indywidualny link do spłaty. W ramach, którego mogą uregulować swoje zakupy np. za pośrednictwem BLIK, przelewu online, w placówce banku/Poczty Polskiej czy w inny sposób. W tytule spłaty/przelewu należy podać swój numer zamówienia Twisto. Spłata zakupów nie jest realizowana przy odbiorze towaru!

Karta Twisto

Osoby zainteresowane uzyskaniem Karty Twisto mogą ją uzyskać od ręki (w aplikacji) dla wirtualnych kart. Prosta rejestracja i weryfikacja tożsamości, która pozwoli już po kilku minutach korzystać z wirtualnej karty w aplikacji. Zwolennicy tradycyjnych kart mogą złożyć zamówienie i wybrać kolor katy żółty lub czarny. Obie karty (wirtualna i tradycyjna) może zostać dodana do Google Pay lub Apple Pay, by płacić wszędzie telefonem. Płatności mobilne są dostępne dla użytkowników planu Space.

Posiadacze Karty nie ponoszą żadnych kosztów prowizji itp.

Twisto raty

Jeśli termin 45 dni jest zbyt krótki do uregulowania zobowiązań za powstałych podczas zakupów Twisto. Spłata może zostać wykonana w miesięcznych ratach, nawet w ciągu 12 miesięcy. Wystarczy wykonać zakupy na kwotę powyżej 200 zł i skorzystać z aplikacji Twisto, aby ustalić ratalny plan spłaty. Wystarczy określić okres spłaty, jaki nas interesuje, korzystając z suwaka w aplikacji. Jeśli symulacja kosztów spłaty odpowiada naszym oczekiwaniom, akceptujemy jednym kliknięciem nowy — ratalny plan spłaty. Zakupy do kwoty 200 zł można rozłożyć na 3 raty za 0 zł.

Stali klienci mogą skorzystać z możliwości spłaty swoich zakupów w ciągu 12 miesięcy.

Z ratalnej formy spłaty mogą skorzystać tylko osoby, które dysponują pozytywną historią spłat w Twisto, nie jest to oferta dla nowych klientów.

Polecamy również inne pożyczki przez internet


Dodaj opinie o Płatności Twisto

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy.

Write a comment

Comments: 0