Lew Pożyczka

16.07.2020

Szybka pożyczka przez internet - Lew Pożyczka

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego Lew Pożyczka

Kredytodawca: Aventus Group Sp. z o. o.,

Oprocentowanie: od 7%,

RRSO: 513.92%,

Pierwsza pożyczka: płatna,

Okres pożyczki: do 30 dni,

Kwota pożyczki: od 600 do 3300 zł,

Max. kwota pierwszej pożyczki: 3300 zł,

Wiek pożyczkobiorcy: od 19 do 73 lat,

Godziny pracy: Pon.-Pt.: 7:30-21:00, Sob.-Ndz.: 9:00-19:00,

Adres: ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B, p.III, 15-888 Białystok,

Telefon: +48 85 871 00 49,

Adres poczty elektronicznej: info@pozyczkago.pl

Lew Pożyczka

Lew Pożyczka to szybka pożyczka pozabankowa, która jest proponowana na uproszczonych warunkach aplikacji, która pozwala na uzyskanie finansowania bez opuszczania domu. W zakresie kwot od 600 do 3300 zł z 30 dniowym okresem spłaty. Aplikacja online oparta na prostym formularzu i autoryzacji danych personalnych za pomocą konta bankowego. Pozwala na uzyskanie gotówki, nawet w kilka minut, bezpośrednio po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej. Z możliwością uzyskania gotówki także w weekendy.

Znak towarowy Lew Pożyczka należy do Aventus Group Sp. z.o.o., która jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej, obecnej na dwunastu rynkach europejskich. Spółka powstała w 2012 roku i jest zrzeszona m.in. w Związku Firm Pożyczkowych.

Dla kogo jest Lew Pożyczka?

Lew Pożyczka jest adresowana do konsumentów indywidualnych, od kwoty 600 do 3300 zł z 30 dniowym terminem spłaty. Osoby, zainteresowane takim finansowaniem swoich wydatków, muszą spełnić kilka wymogów stawianych przez pożyczkodawcę m.in.:

 • wymóg ukończenia 19 lat ale nie więcej niż 73 lata;
 • dysponowanie dochodami, które pozwolą na terminową spłatę pożyczki;
 • posiadanie polskiego obywatelstwa;
 • stały adres zamieszkania na terenie kraju;
 • posiadanie stałego zatrudnienia;
 • brak nieuregulowanych zobowiązań w stosunku do pożyczkodawcy;
 • brak negatywnych wpisów w rejestrach informacji kredytowej i gospodarczej;
 • posiadanie konta bankowego, dowodu osobistego, telefonu komórkowego i adresu e-mail.

Firma pozabankowa dość rygorystycznie sprawdza wiarygodność finansową pożyczkobiorców m.in. za pośrednictwem BIG (Biuro Informacji Gospodarczej), BIK (Biuro Informacji Kredytowej), ERIF Biuro Informacji Gospodarczej, KRD (Krajowy Rejestr Długów) a nawet PWIP (Platforma Informacji Instytucji Pożyczkowych). Osoby o gorszej kondycji finansowej raczej nie mogą liczyć na wyrozumiałość pożyczkodawcy i uzyskanie pożyczki.

Jak uzyskać Lew Pożyczka?

Proces aplikacji rozpoczyna się od kalkulatora pożyczkowego za pośrednictwem którego, klient ustala parametry swojej pożyczki. Kwotę, o którą się ubiega i czas jej spłaty. Kalkulator, po ustaleniu parametrów, tworzy symulacje tj.: kwota pożyczki, termin spłaty, RRSO, prowizja, odsetki kapitałowe i kwotę do spłaty. Dodatkowo dostarczając formularz informacyjny i reprezentatywny przykład kosztów. Aby przejść do formularza online, należy kliknąć w aktywny link ,,Weź pożyczkę''.

W formularzu rejestracyjnym zostaniemy poproszeni o podanie swojego imienia i nazwiska, serii i numeru dowodu osobistego, PRSEL, numeru telefonu komórkowego i adres poczty e-mail. Wymagane jest wyrażenie niezbędnych zgód dotyczących przetwarzania danych personalnych, w celu uzyskania informacji o zdolności kredytowej itd. Klient musi podać swój adres zamieszkania i informacje finansowe, dotyczące dochodów i wydatków jakie ponosi miesięcznie. Pożyczkodawca wymaga m.in. podania szczegółowych informacji dotyczących formy zatrudnienia, adresu pracodawcy i zajmowanego stanowiska. Wymagane jest podanie nazwy swojego banku i numer konta.

Ostatnim etapem aplikacji jest autoryzacja danych personalnych, które zostały podane w formularzu rejestracyjnym. W tym celu wnioskodawca musi wykonać przelew weryfikacyjny, przelewając 1 grosz z własnego konta bankowego na rachunek pożyczkodawcy. Jeśli cały proces aplikacji został prawidłowo przeprowadzony, a firma pożyczkowa zatwierdziła wniosek. Pożyczka jest przelewana na rachunek bankowy klienta. Pożyczkodawca informuje swojego klienta o decyzji kredytowej, za pośrednictwem wiadomości SMS i e-mail.

Reprezentatywny przykład Lew Pożyczka

,,Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 513.92%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do spłaty 1160,85 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) stałe oprocentowanie wynosi 7,2%, całkowity koszt 160,85 zł, w tym Prowizja 154,93 zł, odsetki kapitałowe 5,82 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni. Reprezentatywny przykład dla pożyczki nieobjętej promocją: RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 513.92%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do spłaty 1160,85 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) zmienne oprocentowanie wynosi 7,2% (art. 359 § 21 KC – odsetki maksymalne), całkowity koszt 160,85 zł, w tym Prowizja 154,93 zł, odsetki kapitałowe 5,82 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni.'' Źródło: www.lewpozyczka.pl

Brak terminowej spłaty pożyczki może skutkować m.in. naliczeniem odsetek za opóźnienie, w wysokości równej dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i 5,5 punktów procentowych, obecnie jest to 14% w skali roku. W sytuacji przedłużającego się okresu braku spłaty, pożyczkodawca może podjąć działania windykacyjne, które pociągną za sobą kolejne koszty. Jeśli kwota pożyczki jest wyższa od 200 zł, a jej przeterminowanie większe od 30 dni, klient może zostać wpisany do Biura Informacji Gospodarczej.

Podsumowanie

Zalety
 • pożyczka dostępna w weekend;
 • uproszczona forma aplikacji;
 • szybka wypłata gotówki online;
 • dostępna od 19 roku życia.

Wady

 • weryfikacja klientów w bazach BIG, BIK, KRD, ERIF i KBIG;
 • wymóg posiadania stałego źródła dochodu;
 • krótki okres spłaty;
 • niska kwota pożyczki do 3300 zł.

Polecamy również inne pożyczki


Dodaj opinie o Lew Pożyczka

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy.

Write a comment

Comments: 1
 • #1

  dora (Wednesday, 29 July 2020 12:38)

  Lew Pożyczka, może i jest interesująca, ale jej okres spłaty jest wyjątkowo krótki i przez to mało wygodny.