Karta AXI

11.09.2020

Pozabankowa karta kredytowa AXI

Reklama

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego AXI

Kredytodawca: Easy Payment Services OOD,

Oprocentowanie: 0,57% miesięcznie,

RRSO: 523%,

Prowizja: 5,97 miesięcznie,

Okres pożyczki: 5 lat,

Kwota pożyczki: do 6000 zł,

Opłata rejestracyjna: brak,

Max. kwota pierwszej pożyczki: 6000 zł,

Wiek pożyczkobiorcy: od 21 lat,

Godziny pracy: pn-pt od 09.00 do 19.00,

Adres: ul. Żurawia 22 piętro V, 00-515 Warszawa,

Telefon: +48 (22) 270 70 30,

Adres poczty elektronicznej: help@axi-card.pl

Karta AXI

Osoby zainteresowane uzyskaniem szybkiej gotówki przez internet, którą mogą uzyskać bez zbędnych formalności. Teraz mogą skorzystać z pozabankowej oferty karty kredytowej AXI, która jest obsługiwana przez MasterCard Standard. Z maksymalnym limitem na karcie do 6000 zł, który zależy od zdolności kredytowej wnioskodawcy. Aplikacja nie wymaga żadnych przelewów autoryzacyjnych, wykonywanych z rachunku bankowego klienta. Karta ma funkcję płatności zbliżeniowej, która pozwala realizować transakcję do 50 zł, bez konieczności potwierdzania PIN-em. Wszystkie wypłaty gotówkowe realizowane w bankomatach na terenie kraju, są bezpłatne, bez naliczania opłat. Kartą AXI można posługiwać się na całym świecie, realizują transakcje bezgotówkowe.

Jeśli posiadacz Karty AXI nie korzysta z niej, wtedy nie ponosi żadnych kosztów z tytułu jej posiadania.

Klient wraz z Kartą AXI otrzymuje całodobową obsługę i Profil Osobisty AXI. Dzięki któremu użytkownik karty, może monitorować swoje wydatki i zarządzać jej funkcjami. Sprawdzać i pobierać historię transakcji, kontrolować saldo dostępnych środków, czy powstałych zobowiązań. Jeśli klient zechce, może bezpłatnie blokować i aktywować możliwość realizacji płatności na karcie. Dodatkowo posiadacz Kart AXI jest informowany o każdej transakcji, za pośrednictwem wiadomości SMS.

Pożyczkodawca zawiera z klientem umowę na okres 5 lat, karta jest ważna przez 3 lata. Jeśli upłynie okres ważności Karty AXI, pożyczkodawca bezpłatnie dostarczy nową Kartę AXI. Jeśli karta ulegnie zniszczeniu lub zagubi się, klient może zawnioskować o wydanie nowej, która zostanie dostarczona na wskazany adres.

Jakie są warunki uzyskania Karty AXI?

Warunkami niezbędnymi do spełnienia przez wnioskodawców, którzy ubiegają się o przyznanie Karty AXI, są:

 • ukończone 21 lat;
 • posiadanie stałego dochodu na minimalnym poziomie 1200 zł;
 • dysponować dowodem osobistym — na podstawie którego pożyczkodawca weryfikuje podstawowe dane osobowe;
 • brak przeterminowanych zobowiązań zarejestrowanych w rejestrach informacji gospodarczej i kredytowej — maksymalny zakres opóźnień w spłacie zobowiązań nie może przekraczać 30 dni.

Jak uzyskać Kartę AXI?

Proces aplikacji o uzyskanie Karty AXI został oparty na wniosku online. Klient wypełnia prosty formularz, w którym należy wpisać swoje dane osobowe, informację dotyczącą zatrudnienia, sytuacji finansowej i kredytowej. Kolejnym krokiem w procesie aplikacji jest weryfikacja tożsamości i informacji podanych we wniosku. W tym celu należy skorzystać z aplikacji Instantor, która pozwala szybko i bez konieczności wykonywania przelewów autoryzacyjnych, zweryfikować tożsamość wnioskodawcy. System pozwala na sprawdzenie informacji o właścicielu rachunku bankowego i jego aktywności finansowej. Jeśli autoryzacja zostanie potwierdzona, analitycy i automatyczny program, na podstawie informacji finansowych o dochodach, rzetelności spłat zobowiązań itd. Ocenią kompetencje kredytowe wnioskodawcy, o których klient zostanie powiadomiony wiadomością e-mail i SMS.

W wyjątkowych sytuacjach, wnioskodawca może zostać poproszony o przesłanie skanu dokumentu potwierdzającego zakres uzyskiwanych dochodów.

Niezbędne jest przesłanie dla pożyczkodawcy skanu dowodu osobistego i potwierdzenie warunków umowy, dotyczącej udzielenia Karty AXI. Karta zostanie przesłana do klienta w ciągu 24 godzin od zawarcia umowy. W celu aktywacji karty, klient będzie musiał skontaktować się telefonicznie z infolinią. Numer PIN zostanie przesłany oddzielną przesyłką kurierską lub w wiadomości e-mail.

Dokumenty potwierdzające źródło i wysokość uzyskiwanych dochodów, o które pożyczkodawca może wystąpić do klienta:

 • zaświadczenie od pracodawcy o zatrudnieniu na etat i trzy ostatnie przelewy wypłaty;
 • ostatni odcinek przelewu renty lub emerytury i decyzja;
 • ostatni przelew składki do ZUS (dla osób samo zatrudnionych), działalność gospodarcza musi być zarejestrowana minimum od 6 miesięcy ew. min. 3 miesiące od zawieszenia;
 • stałe przelewy za dostawy produktów rolnych i deklaracja podatkowa (dla rolników);
 • decyzja o przyznaniu zasiłków stałych lub okresowych tj. 500 plus.

Spłata Karty AXI

Spłata Karty AXI może być regulowana już od minimalnego zakresu zadłużenia na poziomie 15% posiadanego limitu kredytowego. Jednak nie może przewyższać sumy całkowitego zadłużenia na pierwszy dzień miesiąca. Spłacając minimalną kwotę (15%) zobowiązań, która jest rozliczana pomiędzy 1 a 5 dniem miesiąca, oprocentowanie wynosi 0,75% z prowizją administracyjną na poziomie 5,25% miesięcznie.

Koszty utrzymania Karty AXI

,,Pierwszego dnia miesiąca wykorzystujesz 1000 zł. Twój najbliższy okres rozliczeniowy przypada następnego miesiąca pomiędzy 1 a 5 dniem, co daje 30 dni na jakie pożyczyłeś środki z Karty. Spłacając wykorzystaną kwotę jednorazowo spłacisz 1 060 zł czyli 60 zł i to jest cały koszt 60-dniowego kredytu. Potrzebujesz wykorzystać kolejną kwotę z przyznanego limitu? Możesz w każdej chwili. Teraz porównaj koszt jaki poniosłeś na Karcie AXI z jakąkolwiek płatną pożyczką tzw. „chwilówką” również na 30 dni. Koszt w pożyczki w takim przypadku wyniesie aż 27,5% czyli 275 zł! Na Karcie AXI – 60 zł.
Oprocentowanie karty kredytowej AXI wynosi tylko 0,57% miesięcznie tj. 0,019% dziennie i dotyczy wykorzystanej kwoty (jeżeli spłacisz całą wykorzystaną kwotę w miesiącu następującym po wykonaniu transakcji - inaczej mogą zostać doliczone odpowiednie opłaty Umowne, np. kary związane z brakiem spłaty zadłużenia w wyznaczonym terminie)...'' Źródło: www.axi-card.pl

Polecamy również inne pożyczki przez internet


Dodaj opinie o AXI

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy.

Write a comment

Comments: 1
 • #1

  Fft (Friday, 11 September 2020 13:14)

  Niezła oferta tylko ten wymóg dochodu 1200 zł jest zbędny.