Euroexpert

Data aktualizacji: 25.03.2020

Pożyczka ratalna Euroexpert do 5000 zł

FORMULARZ INFORMACYJNY DOTYCZĄCY KREDYTU KONSUMENCKIEGO EUROEXPERT

Kredytodawca: EUROEXPERT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,

RRSO: od 171,91%,

Pierwsza pożyczka: płatna,

Okres pożyczki: do 12 miesięcy,

Kwota pożyczki: 500 - 5 000 zł,

Opłata rejestracyjna: brak,

Max. kwota pierwszej pożyczki: 5 000 zł,

Wiek pożyczkobiorcy: od 25 lat, 

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00,

Adres: ul. Królowej Jadwigi 19 lok 4, 85-231 Bydgoszcz,

Telefon: +48 52 511 95 00 wew. 1,

Adres poczty elektronicznej: bok@euroexpert.org.pl,

Euroexpert

Euroexpert to pożyczka pozabankowa, która jest udzielana za pośrednictwem internetu, przy zastosowaniu uproszczonych warunków aplikacji i weryfikacji zdolności kredytowej. Klient ubiegający się o pożyczkę ratalną nie zostanie poproszony o przedstawienie zaświadczeń, poręczeń czy zastawów. W kilku prostych krokach może uzyskać gotówkę na swoje konto bankowe.

 

Pożyczka ratalna Euroexpert jest udzielana od kwoty 500 do 5000 zł z okresem spłaty od 3 do 12 miesięcy. Jednak dostępna kwota pożyczki jest uwarunkowana kompetencjami finansowymi pożyczkobiorcy.

Marka Euroexpert należy do Euroexpert Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Bydgoszczy. Pożyczkodawca udziela pożyczek z własnych środków, działając na podstawie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim, swobodzie działalności gospodarczej, ochronie danych osobowych oraz Kodeksu cywilnego.

Euroexpert jest wpisany do Rejestru Instytucji Pożyczkowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem RIP00007.

Firma pozabankowa informuje, że udzieliła już ponad 80 000 pożyczek pozabankowych.

Jakie są warunki uzyskania pożyczki Euroexpert?

Osoby, które są zainteresowane uzyskaniem pożyczki na raty Euroexpert, muszą spełnić kilka podstawowych wymogów dotyczących m.in.:
1. Posiadanie polskiego obywatelstwa z adresem zameldowania na terenie kraju
2. Wiek od 25 do 79 lat
3. Dysponowanie stałym źródłem dochodu, które nie jest obciążone zajęciami komorniczymi
4. Kwalifikacje finansowe, które pozwolą na terminową spłatę pożyczki
5. Posiadanie dowodu osobistego, konta w banku, telefonu komórkowego i poczty e-mail
6. Brak zaległości wobec Euroexpert

Jak uzyskać pożyczkę Euroexpert?

Pożyczka jest oferowana na uproszczonych warunkach, które pozwalają w kilka chwil złożyć wniosek i uzyskać środki na swoje konto bankowe. Wystarczy określić kwotę i czas spłaty na kalkulatorze pożyczkowym i klikając w aktywny link ,,Biorę pożyczkę''. Przenieść się do Karty Klienta, gdzie musimy wypełnić Formularz rejestrowy usług pożyczkowych, w którym klient zostanie poproszony o podanie swoich informacji dotyczących: danych osobowych i adresowych, informacji o formie zatrudnienia, zarobkach, wydatkach i numerze konta bankowego. Klient musi wyrazić niezbędne oświadczenia i zgody dotyczących m.in. przetwarzania danych osobowych.

Ostatnim etapem aplikacji jest weryfikacja tożsamości i informacji dotyczących możliwości finansowych klienta. W tym celu pożyczkobiorca musi za pośrednictwem specjalnej aplikacji Euroexpert, zalogować się na swoje konto bankowe. Ten model autoryzacji nie wymaga realizacji przelewu jednego grosza. Ten model weryfikacji pozwala na bezpieczne i szybkie potwierdzenie swojej tożsamości, bez zbędnych formalności. Jeśli klient będzie chciał skorzystać z innej formy autoryzacji, to pożyczkodawca prześle klientowi wiadomość e-mail, w której poinformuje o innych formach weryfikacji (np. przesłanie na adres e-mail jednego z wymaganych dokumentów potwierdzających zakres uzyskiwanych dochodów itd.).

Decyzja kredytowa i wypłata pożyczki Euroexpert

Zwyczajowo decyzja kredytowa jest podejmowana do 15 minut. Wyjątkowych sytuacjach czas oczekiwania na decyzję, może zostać przedłużony, o czym niezwłocznie zostanie powiadomiony klient. Należy pamiętać, że decyzje kredytowe są podejmowane w godzinach pracy firmy pożyczkowej.

Pożyczkodawca weryfikuje dane klienta m.in. w Biurze Informacji Kredytowej S.A. i BIG InfoMonitor.

Wypłata pożyczki jest realizowana na rachunek bankowy, bezpośrednio po uzyskaniu przez klienta pozytywnej decyzji kredytowej.

Zalety pożyczki Euroexpert

 • uproszczone warunki aplikacji i weryfikacji,
 • wygodny termin spłaty do 12 miesięcy,
 • szybka i sprawna weryfikacja danych personalnych,
 • szybka wypłata pożyczki na konto klienta,

Wady pożyczki Euroexpert

 • niska kwota (do 5000 zł) pożyczki ratalnej,
 • brak oferty promocyjnej dla nowych klientów (pożyczki za darmo),
 • wysoki limit wiekowy (od 25 lat),

REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD

,,Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 171,91%, całkowita kwota pożyczki 1000 zł, oprocentowanie stałe 10%, całkowita kwota do zapłaty 1650,00 zł płatna w 12-miesięcznych ratach równych w wysokości 137,50 zł, całkowity koszt kredytu 650,00 zł; (w tym: suma miesięcznych prowizji 300,00, opłata przygotowawcza 250,00 zł, odsetki 100,00 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 23.01.2017 na reprezentatywnym przykładzie.'' Źródło: www.wnioski.euroexpert.org.pl

Polecamy również inne pożyczki


Dodaj opinię o Euroexpert

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy

Write a comment

Comments: 2
 • #1

  POP99 (Monday, 05 August 2019 14:41)

  Euroexpert to dość znośna oferta pożyczek ratalnych z przyzwoitymi kosztami. Zasmuca brak darmowej pożyczki dla nowych klientów i wysoki pułap wiekowy. Pożyczka niezalecana dla osób z trudno historią kredytową.

 • #2

  Gerda (Wednesday, 23 October 2019 18:46)

  Zastanawiam się dlaczego taki wysoki limit wiekowy do 25 lat?