Bocian Pożyczki

Bocian Pożyczki

Bocian Pożyczki są udzielane w domu klienta do wartości 5000 zł na 12 miesięcy. RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 112%.

Bocian Pożyczki do domu

Kredytodawca

EVEREST FINANSE S.A., 

RRSO

112%, 

Pierwsza pożyczka

płatna, 

Okres pożyczki

1 - 12 miesięcy, 

Kwota pożyczki

200 - 5000 zł, 

Opłata rejestracyjna

brak, 

Max. kwota pierwszej pożyczki

5000 zł, 

Wiek pożyczkobiorcy

18 - 74 lat, 

Godziny pracy

Pn - Pt 7.30-21.00 Sob - Nd 10.00 - 17.00, 

Adres

ul. Kasprzaka 2/8, Warszawa 01 - 211, 

Telefon

600 100 100, 

Adres poczty elektronicznej

biuro@bocianpozyczki.pl 

Bocian Pożyczki ratalne do 5000 zł

Bocian Pożyczki to pozabankowa oferta firmy Everest Finance S.A., która od 20 lat działa na polskim rynku finansowym. Udzielając pożyczek na uproszczonych warunkach aplikacji, udzielanych w domu klienta, z tygodniowym harmonogramem spłaty. Dedykując swoje produkty dla osób indywidualnych i rolników. Oferują im pożyczki ratalne udzielane od kwoty 200 do 5000 zł, termin spłaty został przewidziany w zakresie czasowym od 1 do 12 miesięcy. Podpisanie umowy, wypłata gotówki i jej spłata jest realizowana przez opiekuna klienta w domu pożyczkodawcy. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla przykładu reprezentatywnego wynosi 112%.

Pożyczki Bocian, które są udzielane w domu klienta, nie wymagają angażowania rachunku bankowego klienta w proces aplikacji. Pożyczkobiorca nie musi wykonywać autoryzacji danych osobowych za pośrednictwem przelewu 1 grosza. Wszystko jest realizowane w domu klienta.

Pieniądze są wypłacane w gotówce lub kartą przedpłaconą bezpośrednio po podpisaniu umowy kredytowej.

Kto może ubiegać się o uzyskanie Bocian Pożyczki?

Osoby indywidualne zainteresowane uzyskaniem Bocian Pożyczki, muszą spełnić kilka podstawowych warunków, jakie od nich wymaga pożyczkodawca tj.:

 • stałe zameldowanie na terenie kraju;
 • stały dochód tj. pensja, renta, emerytura itp.;
 • tytuł własności mieszkania/domu, np.: umowę najmu lub imienny rachunek za media, lub korespondencję kierowaną na miejsce zamieszkania;
 • ukończone 18 lat, ale nie więcej niż 74 lata;
 • posiadać dowód osobisty i telefon komórkowy.


Wymagane będzie przedstawienie dokumentów finansowych, które potwierdzą źródło i zakres uzyskiwanych dochodów. W postaci zaświadczenia o dochodach lub decyzję o przyznaniu określonego świadczenia.

Rolnicy ubiegający się o uzyskanie finansowania powinni przedstawić:

 • zaświadczenie z Urzędu Gminy potwierdzające dochody rolnika;
 • do wglądu dokumenty dotyczące aktów własnościowych uprawianych gruntów;
 • potwierdzenia wpłaty za trzy ostanie składki KRUS;
 • do wglądu dokumenty tożsamości i rachunki za media.


Klient oferty Bocian Pożyczka otrzymuje bezpłatny dostęp Panelu Klienta, który pozwala skorzystać z wybranej oferty, akceptacje umów kredytowych, czy monitorowania na bieżąco informacji dotyczących aktywnych pożyczek. Dodatkowo pożyczkobiorca może skorzystać z Ubezpieczenia Bezpieczny Dom oferowanego przez AXA. Pakiet Prawnik dla domu oferowany przez AVAILO Sp. z o.o. Pakietu Doradcy Informatycznego, który udzieli wsparcia w sytuacjach związanych z codziennym użytkowaniem komputera, laptopa, smartfona itd.

Czy osoby, które posiadają negatywne wpisy w BIK, mogą uzyskać pożyczkę?
Z informacji, które dostarcza pożyczkodawca wynika, że osoby z negatywnymi wpisami w BIK nie są dyskwalifikowani tylko z tego tytułu. Wszystko zależy od indywidualnej oceny pożyczkobiorcy dotyczącej całokształtu kompetencji finansowych. Z czego wynika, że osoby z negatywnym BIK mają szanse na uzyskanie finansowania od Bocian Pożyczka.

Spłata pożyczki jest realizowana w ratach tygodniowych. Podczas zawierania umowy kredytowej są ustalane terminy spłaty w ramach cotygodniowych wizyt Doradcy Klienta w domu pożyczkobiorcy. W sytuacji, kiedy powstają problemy z terminowym regulowaniem spłaty, należy niezwłocznie skontaktować się ze swoim Doradcą Klienta.

Jak można uzyskać Bocian Pożyczka?

Osoby zainteresowane uzyskaniem pożyczki mogą aplikować za pośrednictwem internetu, telefonu poprzez rozmowę lub SMS. Konsultant firmy pożyczkowej w rozmowie telefonicznej przeprowadzi wywiad na temat oczekiwań i możliwości finansowych klienta. Udzieli informacji na temat oferty np. kosztów i warunków kredytowych. Decyzja kredytowa jest podejmowana do 24 godzin, o której poinformuje i ustali spotkanie dotyczące podpisania umowy i wypłaty gotówki.

Podsumowanie

Zalety Bocian Pożyczki

 • pożyczka jest wypłacana natychmiast po podpisaniu umowy;
 • możliwość uzyskania gotówki z negatywnym BIK;
 • uproszczona procedura aplikacji;
 • brak przelewów weryfikacyjnych;
 • możliwość uzyskania gotówki bez angażowania konta bankowego;
 • długi okres spłaty.


Wady Bocian Pożyczki

 • tygodniowa forma spłaty;
 • wydłużony czas uzyskania gotówki w formie obsługi domowej;
 • niskie kwoty pożyczki. 

 Opinie o Bocian Pożyczki 

Złożyłem wniosek online, po którym zadzwonił do mnie konsultant Bocian Pożyczki. Umówiłem się na spotkanie z doradcą, który przywiózł mi pożyczkę do domu. Wszystko szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności. Polecam
- Juras07. | 5 sierpień 2021 

Bocian Pożyczki są dostępne m.in. dla rolników jednak firma wymaga od klientów np. 3 ostatnie odcinki z KRUS-u. Dodatkowo, musimy przygotować potwierdzenie z gminy o osiąganych dochodach.
- Dorota w... | 1 sierpień 2021 

Pożyczki domowe Bocian to doskonały sposób uzyskania gotówki bez konieczności angażowania konta bankowego klienta. Cała procedura uzyskania pożyczki została wykonana bez konta bankowego,
- Mirek89 | 22 lipiec 2021 

Miałem poważne problemy z uzyskaniem finansowania w innych bankach i firmach pozabankowych. Dopiero Bocian Pożyczki spełnił moje oczekiwania.
- Pawełlada | 13 czerwiec 2021 

Wystarczy dowód osobisty i potwierdzenie wysokości dochodów i można liczyć na dogodne warunki finansowania ze strony firmy pozabankowej.
- yo | 21 czerwiec 2021