Autokapital  — pożyczka pod zastaw auta

Autokapital

Pożyczka pozabankowa pod zastaw samochodu Autokapital jest udzielana nawet do 100 000 zł. Maksymalna kwota pożyczki nie może być wyższa niż 65% wartości pojazdu. Zastawiony samochód pozostaje do dyspozycji klienta.
Figurowanie w bazach BIK/BIG i KRD nie ma wpływu na decyzję kredytową!

Pożyczka gotówkowa pod zastaw auta — Autokapital

Kredytodawca:

PSF Loans Sp. z o.o., 

RRSO

35,43%, 

Oprocentowanie

7,2% 

Pierwsza pożyczka

płatna, 

Okres pożyczki

na 12/48 miesiące, 

Kwota pożyczki

10 000 - 100 000 zł, 

Opłata rejestracyjna

brak,

Max. kwota pierwszej pożyczki

 10 000 - 100 000 zł, 

Wiek pożyczkobiorcy

25 - 70 lat, 

Godziny pracy

Pn - Pt 9:00 – 17:00, 

 Adres

Aleje Jerozolimskie 200, 02-486 Warszawa, 

Telefon

+48 22 777 49 87 do 89, 

Adres poczty elektronicznej

 biuro@autokapital.pl 

Pożyczki pod zastaw samochodu Autokapital — indywidualne i firmowe

Autokapital to pożyczka pozabankowa pod zastaw samochodu udzielana m.in. przez fundusz PSF LEASE FIZ AN, który ma wieloletnie doświadczenie w barażach tj. bankowej, ubezpieczeń i leasingowej. Oferta jest obsługiwana przez ponad 300 współpracowników, działających na terenie całego kraju, którzy gwarantują szybką i profesjonalną obsługę klienta. W zakresie udzielania pożyczek gotówkowych pod zastaw samochodów dla osób indywidualnych i firm.

Pożyczka gotówkowa pod zastaw auta Autokapital umożliwia uzyskanie finansowania od 10 000 do 100 000 zł, spłata może zostać rozłożona dla osób indywidualnych, do 12 miesięcy i przedsiębiorców do 48 miesięcy. Maksymalna kwota pożyczki nie może być wyższa niż 65% wartości pojazdu. Zastawiony samochód pozostaje do dyspozycji klienta.

Kto może uzyskać pożyczkę pod zastaw samochodu Autokapital?

Autokapital to oferta dla osób, które potrzebują pewnej gotówki na dłuższy okres spłaty, którą można uzyskać bez względu na zdolność kredytową. Osoby, które są zainteresowane uzyskaniem pożyczki pod zastaw samochodu Autokapital — powinni spełniać wymogi dotyczące:

  • mięć ukończone 25, ale nie więcej niż 70 lat (osoba fizyczna);
  • osoby fizyczne, które prowadzą działalność gospodarczą, muszą prowadzić ją minimum przez jeden dzień roboczy;
  • dysponować samochodem osobowym lub dostawczym do 3,5 tony — maksymalny wiek pojazdu osobowego do 10 lat i dostawczego do 6 lat, wymagana karta pojazdu, aktualne OC, brak zabezpieczeń ustanowionych na samochodzie, własność pojazdu bez współwłasności.


Figurowanie w bazach BIK/BIG i KRD nie ma wpływu na decyzję kredytową!

Jak uzyskać pożyczkę Autokapital?

Proces aplikacji o uzyskanie pożyczki pod zastaw samochodu Autokapital, rozpoczyna się od wyceny pojazdu, który chcemy zastawić ew. kupić. Korzystając z kalkulatora wyceny na stronie pożyczkodawcy, podajemy dane pojazdu tj.: marka, model, typ pojazdu, przebieg i data pierwszej rejestracji pojazdu. Należy też zaznaczyć rodzaj statusu konsumenta — indywidualny czy firmowy.

Kalkulator przedstawi wycenę pojazdu i proponowaną kwotę pożyczki, o jaką może wnioskować klient. W kolejnej części klient uzupełnia formularz online, dotyczący danych osobowych i dane pojazdu niezbędne do przygotowania umowy pożyczkowej. Wymagane jest przesłanie na adres e-mail zdjęcia dowodu rejestracyjnego.

Konsultant pożyczkowy umówi spotkanie w celu podpisania umowy i przekazania dokumentów niezbędnych do wykonania zabezpieczenia na pojeździe — wpisu do dowodu rejestracyjnego oraz karty pojazdu. Jeśli wszystkie formalności zostaną wykonane, pożyczka zostanie przelana na konto bankowe klienta (w ciągu 24 godzin od otrzymania dokumentów).

Spłata pożyczki pod zastaw auta Autokapital

Spłata pożyczki odbywa się w ratach miesięcznych do 12 miesięcy dla klientów indywidualnych lub 48 miesięcy dla przedsiębiorców, lub osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Spłata odbywa się w równych ratach miesięcznych (na które składaj się część kapitału, odsetki i prowizja za obsługę umowy) wg harmonogramu ustalonego w umowie pożyczkowej. Istnieje możliwość spłaty zobowiązania przed terminem bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Reprezentatywny przykład pożyczki pod zastaw Autokapital

,,Przykład pożyczki udzielanej dla konsumentów za pośrednictwem serwisu autokapital.pl: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu pożyczki wynosi 35,43 %, całkowita kwota pożyczki 20.000,- zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, oprocentowanie zmienne: 7,2% w skali roku; całkowity koszt pożyczki 5.477,10 zł (w tym prowizja za obsługę pożyczki 350,00 zł miesięcznie - łącznie 4.200,00 zł, odsetki 1.277,10 zł), całkowita kwota do zapłaty 25.477,10 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22-06-2020 r.'' Źródło: autokapital.pl

Czy zastawiany pojazd wymaga przerejestrowania?
Pojazd zastawiany nie podlega przerejestrowaniu. Pożyczkodawca wymaga od klienta wykonania wpisu współwłasności do karty pojazdu i dowodu rejestracyjnego. Formalności w urzędzie komunikacji są realizowane przez pracownika firmy pożyczkowej lub przy jego obecności. Klient przez cały okres zastawu dysponuje pojazdem według swojego uznania.

Zalety pożyczki pod zastaw samochodu Autokapital 

  • możliwość uzyskania finansowania przez osoby z negatywnymi wpisami w rejestrach dłużników;
  • minimum formalności przy wnioskowaniu o udzielenie pożyczki;
  • długi okres spłaty;
  • wysokie kwoty zastawu;
  • szybka wypłata pożyczki.

Wady oferty

  • wysoka kwota minimalna pożyczki (10 000 zł);
  • wysoki próg wiekowy dla klientów indywidualnych (25 lat). 

Opinie o Autokapital

Autokapital udziela pożyczek pod zastaw samochodów do 65% ich wartości ale klient nie korzysta z zastawionego pojazdu. Biorąc pod uwagę wysoką kwotę pożyczki i długi okres spłaty to można uznać ofertę za korzystną dla konsumenta.
- PiotrPiotr | 10 sierpień, 2021

 Minusem Autokapital może być wysoki próg w zakresie minimalnego wieku kredytobiorcy, który wynosi 25 lat. Górna granica została ustalona na poziomie 70 lat.
- Jola | 12 lipiec 2021 

Autokapital nie wymaga od swoich klientów dokonania przerejestrowania zastawianego pojazdu, który nie może być starszy niż 10 lat osobowy i 6 lat dla dostawczych (do 3,5 ton).
- Jola | 12 lipiec, 2021

Firma pożyczkowa nie wymaga zaświadczeń o dochodach klienta Autokapital.
- 2323 | 29 czerwiec 2021