AsKredyt

24.12.2020

Pożyczki ratalne bez zaświadczeń AsKredyt

Reklama

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego AsKredyt

Kredytodawca: AsKredyt,

Oprocentowanie: 7,2%,

RRSO: 24.25%,

Pierwsza pożyczka: płatna,

Okres pożyczki: 36 miesięcy,

Kwota pożyczki: 2000 - 15 000 zł,

Opłata rejestracyjna: brak,

Max. kwota pierwszej pożyczki: 15 000 zł,

Wiek pożyczkobiorcy: od 18 lat,

Godziny pracy: Pn - Pt 9.00 - 20.00 Sob 12.00 - 16.00,

Adres: ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa,

Telefon: +48 563 004 102,

Adres poczty elektronicznej: info@askredyt.pl

ASKREDYT

AsKredyt to portal pożyczkowy, który zajmuje się pośrednictwem finansowym w zakresie udzielania pożyczek ratalnych przez internet. Klient składa jeden wniosek do wielu firm pozabankowych, dzięki czemu oszczędza czas i ma możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty, która jest dostępna na rynku. Wystarczy, że określi swoje preferencje dotyczące kwoty pożyczki — do 15 000 zł i terminu jej spłaty — do 36 miesięcy.

Marka AsKredyt jest własnością Polskiej Grupy Pożyczkowej Sp. z o.o., firmy pozabankowej specjalizującej się w udzielaniu pożyczek przez internet. Swoją ofertę adresuje do osób indywidualnych i prowadzących działalność gospodarczą. Pożyczkodawca nie wymaga od swoich klientów zaświadczeń, poręczeń, zastawów czy przedpłat.

Ile można pożyczyć w AsKredyt?

Oferta AsKredyt dotyczy pożyczek ratalnych udzielanych na uproszczonych warunkach aplikacji i weryfikacji. W zakresie kwot od 2000 do 15 000 zł, z okresem spłaty od 3 do 36 miesięcy.

Kto może uzyskać pożyczkę ratalną AsKredyt?

Osoby, które chcą skorzystać z oferty pożyczkowej AsKredyt, powinni spełnić kilka podstawowych wymogów dotyczących m.in.:

 • ukończenia 18 roku życia
 • mieć polskie obywatelstwo i zameldowanie na terenie RP
 • uzyskiwać udokumentowane stałe dochody (umowa o pracę, umowa cywilnoprawna, własna działalność gospodarcza, kontrakt, świadczenia emerytalne bądź rentowe) na poziomie, który zagwarantuje terminową spłatę
 • posiadać dowód osobisty, aktywny numer telefonu komórkowego i rachunek bankowy

Pożyczkodawca dopuszcza możliwość finansowania osób, które posiadają negatywne wpisy zarejestrowane w rejestrach informacji gospodarczej lub kredytowej. O ile taka osoba spełnia określone wymogi pożyczkodawcy.

Jak uzyskać pożyczkę ratalną AsKredyt?

W sytuacji, kiedy spełniamy ogólne wymogi pożyczkodawcy, możemy przejść do składania wniosku. Korzystając z kalkulatora pożyczkowego, należy za pośrednictwem suwaków, wybrać kwotę i czas spłaty pożyczki online, która nas interesuje. Jeśli przedstawiona kalkulacja kosztów, odpowiada naszym oczekiwaniom, klikamy w aktywny link, który przeniesie nas do formularza online. W pierwszej części klient musi podać swoje dane podstawowe tj.: imię nazwisko, PESEL, numer telefonu komórkowego, adres e-mail oraz wyrazić niezbędną zgodę dotyczącą przetwarzania danych osobowych. Aby zapisać wprowadzone dane, należy je zapisać i przejść do drugiej części wniosku dotyczącego informacji dodatkowych tj.: numer dowodu osobistego i organ wydający dokument, data ważności dokumentu, rodzaj posiadanego konta bankowego, numer rachunku bankowego, wykształcenie, cel pożyczki i preferowana data spłaty pierwszej raty. Zapisując dane, zostaniemy przeniesieni do trzeciej części wniosku dotyczącego informacji ogólnych o zatrudnieniu tj.: całkowita liczba lat pracy, źródło dochodów, dane pracodawcy/firmy/gospodarstwa/renty/emerytury itd. Kolejny etap aplikacji dotyczy danych finansowych w zakresie wydatków bieżących tj.: miesięczna suma opłat mieszkaniowych, pozostałe miesięczne wydatki, kwota limitów debetowych, liczba kart debetowych, całkowita kwota obciążeń komorniczych, miesięczne wydatki niemieszkaniowe, całkowite miesięczne wydatki, całkowity limit kart kredytowych i całkowita kwota rat pożyczek. Ostatnim etapem składania wnioski jest uzupełnienie informacji dotyczących statusu zamieszkania, miejsce zamieszkania i wysłanie wniosku online. Wniosek powinien zostać rozpatrzony do 3 minut.

Jeśli uzyskamy pozytywną decyzję kredytową, zostaniemy poproszeni o zweryfikowanie naszej tożsamości za pośrednictwem konta bankowego. W tym celu pożyczkodawca udostępnia specjalna aplikację Kontomatik, która pozwala na błyskawiczną weryfikację — klient loguje się na swoje konto bankowe za pomocą aplikacji i dane właściciela rachunku bankowego są zbieżne z danymi z wniosku — autoryzacja zostanie potwierdzona.

Wypłata pożyczki odbywa się niezwłocznie po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej, przelewem na rachunek bankowy klienta.

Reprezentatywny przykład pożyczki AsKredyt

,,Reprezentatywny przykład pożyczki
Pożyczana kwota 4600 zł
Okres pożyczki 24 msc
Odsetki od kwoty pożyczki 1122.4 zł
RRSO 24.25%
Całkowita kwota do spłaty 5722.4 zł
Oprocentowanie 7,2%
Wysokość raty 238,43 zł''
Źródło: askredyt.pl

Podsumowanie

Zalety

 • Wysoka kwota pożyczki ratalnej do 15 000 zł;
 • Długi okres spłaty do 36 miesięcy;
 • Akceptacja różnych źródeł dochodu;
 • Możliwość uzyskania pożyczki m.in. w soboty;
 • Autoryzacja danych bez przelewu weryfikacyjnego;
 • Pożyczka udzielana od 18 roku życia;
 • Możliwość uzyskania finansowania przez osoby z negatywnymi wpisami w rejestrach;
 • Oferta bez zastawów, poręczeń i zabezpieczeń.

Wady

 • Pierwsza pożyczka od 2000 zł;

Polecamy również inne pożyczki przez internet


Dodaj opinie o AsKredyt

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy.

Write a comment

Comments: 5
 • #1

  Elka (Saturday, 26 December 2020)

  Wniosek złożyłem i otrzymałem pozytywną decyzję. Super sprawa.

 • #2

  mENE (Monday, 18 January 2021 10:15)

  AsKredyt pozwala zaoszczędzić czas na szukanie firmy pozabankowej, która jest w stanie nam pożyczyć. Zamiast aplikować wiele razy do różnych firm, składamy jeden wniosek, który jest oceniany w tym samym czasie przez wielu pożyczkodawców. Dobrze, że nie ma przelewu weryfikacyjnego, ale maksymalna kwota pożyczki do 15000 zł nie powala. Czas spłaty - 36 miesięcy to już lepiej. Znając życie to i tak pożyczkodawcy proponują swoje kwoty, które zwyczajowa są niższe od tych, o które aplikujemy. Ocena moja AsKredyt jest pozytywna.

 • #3

  Marian (Wednesday, 03 March 2021 21:38)

  Śmieszne....procenty jak nie wiem

 • #4

  ROMA (Thursday, 11 March 2021 11:48)

  Wygodna formuła pożyczania od AsKredyt jest pozadyskusyjna. Jednak jestem ciekawy formularza aplikacyjnego, który musi sprostać wymogom wielu różnych instytucji pozabankowych.

 • #5

  Wolf45 (Friday, 12 March 2021 12:14)

  Aplikowałem w AsKredyt i bez trudu poradziłem sobie z tymi formularzami. Nie ma większych różnic w stosunku do innych formularzy online. W AsKredyt tu mamy dostęp do wielu różnych firm pozabankowych — zamiast wielu różnych aplikacji, mamy jedną! Polecam