Opinie o pożyczkach i firmach pozabankowych

Pożyczanie online to istotne zobowiązanie

Opinie o pożyczkach

Opinie o firmach pozabankowych to szczegółowe omówienie oferty pożyczkowej, opinie i komentarze klientów.

Nasz serwis zajmuje się tylko produktami pochodzącymi z legalnych instytucji, które działają na polskim rynku finansowych, w oparciu o ustawę o kredycie konsumenckim. Firm zgromadzonych w branżowym Rejestrze Firm Pożyczkowych. Bez parabanków i innych niebezpiecznych aktywności biznesowych, które mogą stanowić zagrożenie dla użytkowników.

Pożyczanie pieniędzy przez internet, to m.in. zobowiązanie spłaty pożyczki na określonych warunkach. W sytuacji braku terminowego uregulowania spłaty, klient musi liczyć się z dodatkowymi kosztami i innymi niekorzystnymi rozwiązaniami, które mogą zostać uruchomione. Dla uniknięcia przykrych doświadczeń w sytuacji braku terminowej spłaty. Klienci powinni dokładnie poznać szczegóły ofert i opinie na ich temat. Dzięki czemu będą mogli lepiej dopasować produkt pozabankowy, do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. A opinie i komentarze klientów potwierdzą właściwość podjętych decyzji. Nasz serwis pozwala poznać zasady, warunki i opinie innych na temat produktów pozabankowych. Porównać, wybrać i zamówić online dowolną pożyczkę pozabankową. Jednak to konsumenci muszą dokonać własnej analizy, dotyczącej swoich możliwości finansowych i wszystkich konsekwencji wynikających z decyzji kredytowych.

Wyraź swoją opinię

Jeśli korzystałeś z ofert firm pozabankowych, podziel się swoją opinią, komentarzem na temat swoich doświadczeń z firmą pozabankową. Pomagasz w ten sposób promować te firmy, które przestrzegają prawa i dobrych praktyk na rynku finansowym. I redukować sferę nielegalnych czy nieetycznych praktyk innych instytucji. Oceniając firmę pożyczkową - pomagasz innym w wyborze wiarygodnego i sprawdzonego pożyczkodawcę.

Dodaj swoją opinię o pożyczkach i firmach pozabankowych

Wybierz dowolną pożyczkę pozabankową poniżej.

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy.

Wasze opinie pomagają innym

Firmy pozabankowe oferując swoje produkty, kreując tylko mocne strony, o których rozgłaszają na lewo i prawo.  Pozostałe warunki umowy kredytowej, które już mogą nie przypaść klientom do gustu, nie są tak powszechnie omawiane. Podobnie sytuacja wygląda z innymi zakresami procesu pożyczania np. obsługa pożyczkobiorców przez pracowników instytucji pozabankowych. Czy inne praktyki, które mogą stać w jawnej sprzeczności z przepisami prawa, czy zasad etycznych.

Wszystkie te i inne praktyki pożyczkodawców są recenzowane przez klientów, którzy pożyczali w firmach pożyczkowych i znają rzeczywistość z autopsji. Dzięki czemu inni mogą uniknąć tych pożyczkodawców, którzy stosują kontrowersyjne praktyki itp.

Netpozyczka24.pl omawia wyłącznie firmy pożyczkowe, które działają na podstawie prawa polskiego m.in.: Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r.) Ustawie o kredycie konsumenckim (ustawa z dnia 12 maja 2011 r.) Ustawie o nadzorze nad rynkiem finansowym (ustawa z dnia 21 lipca 2006 r.) Portal nie udziela, ani nie pośredniczy w udzielaniu pożyczek, a jedynie udostępnia powierzchnię reklamową dla firm pożyczkowych i afiliacyjnych. Porównywarka pożyczek chwilówek online to, narzędzie do indywidualnego dopasowania produktu do klienta. Zamiast osobnego weryfikowania każdej oferty z osobna, porównywarka w kilka chwil dokona automatycznego porównania na podstawie parametrów, które klient sam określi (kwota i okres splata). Prezentując symulacje kosztów i dane produktów dla każdej propozycji pożyczkowej, która jest oferowana w danym zakresie. Umożliwiając selektywne porównanie, odnoszące się tylko w ustalonym zakresie oferty. Pożyczkodawcy weryfikują dane personalne klientów za pośrednictwem m.in. rachunków bankowych, wiadomości SMS/e-mail, kontakt call center, agenta lub kuriera z umową czy pracownika poczty/banku pocztowego. Weryfikacja zdolności kredytowej klienta jest realizowana na podstawie zgody klienta na weryfikacje zawartości baz danych tj.: Biuro Informacji Gospodarczej, Biuro Informacji Kredytowej, Bazy klientów firm pożyczkowych prowadzonych przez Deltavista. Instytucje pozabankowe na mocy przepisów prawa zawartych w artykułach 14,16 oraz 17 ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz.U. Nr 81, poz. 530). Dysponują kompetencjami do udostępniania danych, osób ubiegających się o pożyczkę do Biura Informacji Gospodarczej, wpływając na ocenę zdolności kredytowej pożyczkobiorcy.