Nowe funkcje w aplikacji Meritum Bank Mobilny

Nowe funkcje w aplikacji Meritum Bank Mobilny

Aplikacja mobilna Meritum Banku, z ostała zaopatrzona w nowe możliwości m.in dotyczące kupna i sprzedaży walut, przelewy walutowe, czy założenia konta e-Kantor. Mobilna wersja aplikacji została przygotowana dla klientów indywidualnych i firm.

 

Teraz klienci Meritum Bank, mogą za pośrednictwem aplikacji, wykonywać czynności związane z zakupem i sprzedaży walut. Wykonywanie przelewów walutowych, do innych instytucji bankowych na terenie kraju czy założenie rachunku walutowego e-Kantor. Czynności szczególnie pożądane, dla osób spłacających kredyty walutowe w innych bankach. Zastrzeżeniem dotyczącym wykonywania przelewów walutowych, i otwierania e-Konta, które są dostępne wyłącznie dla klientów indywidualnych.

Wymiana walut

Wymiana walut, dla posiadaczy e-Kantora odbywa się na korzystnych, niebankowych warunkach. Za pośrednictwem internetowych kantorów. Dla podkreślenia korzyści, jakie można otrzymać dzięki nowym możliwościom aplikacji. Porównajmy spłatę kredytu przez klienta, który miesięcznie posiada 1000 CHF raty kredytu walutowego. Wykonuje spłaty raty, poprzez wpłatę do banku w PLN. Wykorzysta aplikację mobilną, do zakupu waluty w e-Kantorze Meritum, może otrzymać oszczędności w skali rocznej na poziomie aż 1297 zł.
Aplikacja jest propozycją dla klientów, posiadających kredyty walutowe. e-Kantor jest dostępny w czterech rodzajach kont walutowych. Z obsługa walut: CHF, EUR, USD i GBP. Bez ponoszenia kosztów za przewalutowanie. Przelewy i zlecenia stałe z rachunku e-Kantor walucie CHF są bezpłatne. Przewalutowanie jest prowadzone przez rachunki klienta, Kontem złotówkowym (osobistym) a rachunkiem e-Kantorem (walutowym).
 
Klienci firmowi Meritum Bank, mają do swojej dyspozycji usługi e-Kantora, w opcji pakietu Meritum Waluty, który umożliwia otwieranie dowolną ilość kont w ośmiu różnych walutach. Bez opłat za prowadzenie rachunków i z darmowymi przelewami do ZUS i US.