Nowa karta przedpłacona

Karta dla Twojego dziecka i dla Ciebie

Nowa karta przedpłacona

Zasilacz to nowy produkt z oferty Banku Pocztowego, dotyczący karty przedpłaconej (prepaid). Karta jest już dostępna w placówkach i mikrooddziałach Banku.

 

Zasilacz w swojej formie użytkowej jest szczególnie przydatnym rozwiązaniem na okres wakacyjny. Spełniając rolę kieszonkowego dla dzieci, które mogą bezpiecznie i sprawnie dysponować wyznaczonymi kwotami środków. Ustalanych przez rodziców za pośrednictwem wysokości zasilenia, przelewu z konta bankowego.

Karta przedpłacona, może być nabywana przez osoby pełnoletnie, jednak użytkownikami tej formy obsługi transakcji bezgotówkowych. Mogą być już dzieci od trzynastego roku życia, które mogą kartę traktować jako nowoczesną, elektroniczną skarbonkę. Na, którą rodzice wpłacają kieszonkowe dla swoich pociech.

Dzieci mogą swobodnie wykorzystywać zgromadzone środki, w zależności od indywidualnych potrzeb, łącznie z transakcjami online w ramach zakupów przez internet. Karta posiada pełen zakres funkcjonalności, tak jak standardowa karta płatnicza. Wypłata gotówki z bankomatów, płatności bezgotówkowe w sklepach itp.

Środki są dostępne na karcie w tym samym dniu.
Rodzice i dzieci mają pełny wgląd w stan środków na karcie czy historii transakcji, co pozwala na pełną kontrolę rodziców nad wydatkami swoich dzieci.

Karta przedpłacona (prepaid), może być wykorzystywana, nie tylko przez dzieci i młodzież. Ale również przez osoby pełnoletnie, w kraju i zagranicą.

Główne zalety funkcjonalności karty tj. korzystanie z środków płatniczych zamiast gotówki, bezpieczna forma przechowywania środków finansowych, możliwość oszczędzania i wykonywania bezpiecznych zakupów online. Sprawia, że rodzice otrzymują doskonałe narzędzie edukacyjne, do nauki zarządzania i posługiwania się środkami finansowymi przez swoje dzieci.