Naklejki płatnicze na telefon dla klientów ING

Naklejki płatnicze na telefon dla klientów ING

ING Bank Śląski to kolejny bank, który wprowadza naklejki na telefon (Zbliżak VISA) jako innowacyjna forma karty płatniczej (karty zbliżeniowej). Za pośrednictwem naklejek, klienci ING będą mogli realizować płatności w placówkach handlowo - usługowych i wypłacać pieniądze w bankomatach zbliżeniowych.W ramach oferty promocyjnej do końca roku, klienci banku otrzymają Zbliżaka Visa za darmo.

 

Wszystkie funkcje użytkowe Zbliżaka VISA w formie oferowanej naklejki, posiadają dostępne zabezpieczenia do standardowych kart plastikowych. A ich użytkownicy, posiadają pełen komfort bezpiecznego realizowania płatności bezgotówkowych. Oferowana opcja płatności zbliżeniowej zapobiega skimmingu, kradzieży danych karty płatniczych, które mają miejsce przy płatnościach tradycyjnymi kartami. Realizacja operacji płatniczych na sumy wyższe od 50 zł muszą być autoryzowane kodem PIN podobnie jak wypłaty w bankomatach zbliżeniowych. W zależności od indywidualnych potrzeb, użytkownicy mogą regulować limity płatności jak i wypłat z bankomatów. Operacje wykonywane za pośrednictwem naklejek zbliżeniowych są księgowane na koncie użytkownika.

W ramach dostosowywania do potrzeb swoich klientów bank zainstalował 270 bankomatów zbliżeniowych, których liczba do końca roku ma wzrosnąć do 350 aktywnych urządzeń, które umożliwiają realizacje wypłaty gotówki za pośrednictwem m.in. naklejkami zbliżeniowymi.

Podsumowanie

Zbliżak Visa jest wydawany do konta bankowego w podstacji naklejki na telefon z funkcja karty zbliżeniowej. W ramach oferowanej promocji do końca roku 2014 klienci banku mogą liczyć na:
  • bezpłatne wydanie karty (naklejki),
  • nienaliczanie kosztów za korzystanie z tej formy płatności,
  • praktyczne i szybkie realizowanie płatności zbliżeniowych,
  • funkcjonalna o niewielkich rozmiarach naklejka,
  • bezpłatne wypłaty pieniędzy z bankomatów ING Banku szybko,
  • w dowolnym momencie można można modyfikować zakres dostępnych kwot w ramach limitu transakcyjnego,
  • honorowanie płatności Zbliżakiem na terenie kraju i na świecie z wyjątkiem Francji, Anglii i Irlandii,
  • 4 letni okres ważności karty.