Naklejki i breloki płatnicze

Naklejki i breloki płatnicze
PKO Bank Polski wprowadził koleiny krok, w kierunku kreatywnego i innowacyjnego rozwoju swoich usług. Wprowadzając na rynek, nową formę wykonywania płatności bezgotówkowych kartami debetowymi, za pośrednictwem breloków i naklejek płatniczych dla posiadaczy kont Platinium.
 
Klasyczna forma plastikowych kart debetowych, przypisana do ofert Kont dla Młodych i kont Platinium. Została wzbogacona o nowatorski projekt, naklejki oraz silikonowego breloka zbliżeniowego. Naklejki mogą być, umieszczane na telefonach czy innych gadżetach. Brelok można swobodnie używać jako wisior, czy w innych formach. W zależności od wyobraźni i inwencji użytkownika.
 
Nowymi formami płatności zbliżeniowych, można wykonywać transakcji zbliżeniowych bez używania kodu PIN do 50 zł. Powyżej tej sumy musimy potwierdzać płatność kodem PIN. Dzienna kwota, która jest do dyspozycji w ramach operacji bezgotówkowych, wynosi 500 zł. Zabezpieczana każdorazowym monitorowaniem dostępnych środków na koncie.
 
Gadżet i naklejka, może być zamówiona za pośrednictwem serwisu internetowego iPKO lub w 1200oddziałach banku na terenie całego kraju. Naklejki zostały przygotowane w dwóch wersjach: białej i czarnej. Dla umożliwienia odbiorcom lepszego dopasowania nakielki do przedmiotu, na który zostanie zastosowana.
 
Gadżety, są udostępniane bezpłatnie, opłata za korzystanie z usług, została ustalona na poziomie 0,39 zł miesięcznie. Klienci otrzymują pocztą naklejki i breloki, które można aktywować za pośrednictwem internetowego serwisu bankowego iPKO. Gdzie można dowolnie wykonywać czynności dotyczące obsługi karty tj. ustalanie limitu dziennego, zastrzeganie karty czy zamawianie nowej.

PKO preferuje rodziny wielodzietne

PKO Bank Polski włączyło się do wątpliwego projektu pod nazwą Karta Dużej Rodziny. Pomimo wyjątkowo negatywnej oceny przedsięwzięcia (Karta Dużej Rodziny), które posiada jedynie wymiar propagandowy. Służący wyłącznie autorom projektu, a nie adresatom (rodziny wielodzietne), którzy są napiętnowani tymi kartami. Taka forma bonów żywnościowych w zmodyfikowanej wersji (ale czego można się spodziewać w kraju, gdzie rodzinna sama w sobie jest ,,złem,, mało tolerowanym przez ustawodawstwo i instytucje państwowe). To jednak oferta PKO wydaje się na tyle interesująca, że wato przybliżyć jej  zawartość merytoryczną. ..