Najlepsze pożyczki 1500 zł na 4 miesiące

Wybraliśmy oferty pożyczek online, które pozwalają nowym klientom zaciągnąć zobowiązanie do kwoty 1500 zł. Okres spłaty został przewidziany w formie ratalnej, co oznacza, że można spłacać pożyczkę przez okres 4 miesięcy. To jest dogodne rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybkiej gotówki na krótki okres czasu. Można łatwo złożyć wniosek online i otrzymać pieniądze na swoje konto w krótkim czasie. Oferty te są atrakcyjne dla osób, które potrzebują niewielkiej pożyczki na pilne wydatki lub naprawę nagłych awarii. Bez względu na powód, z którym potrzebujesz pożyczki, te oferty online są łatwo dostępne i oferują wygodne warunki spłaty.

POŻYCZANIE ONLINE

7/6/20157 min read

Najlepsze pożyczki do 15000 zł na 4 miesiąceNajlepsze pożyczki do 15000 zł na 4 miesiące

Wybraliśmy najlepsze pożyczki przez internet, których oferty umożliwiają zaciągnięcie zobowiązania do kwoty 1500 zł dla nowego klienta, z okresem spłaty przewidzianym w formie ratalnej do 4 miesięcy.

Najtańsze pożyczki ratalne na 1500 zł na 4 miesiące

1000 - 15 000 zł; do 50 miesięcy; RRSO: 40,33%

Super GroszSuper Grosz
AasaAasa

1000 - 15 000 zł; do 36 miesięcy; RRSO: 48,12%

RatkaRatka

500 - 20 000 zł; do 60 miesięcy; RSOO: 34,97%

SmartneySmartney

3000 - 60 000 zł; do 84 miesięcy; RSOO: 25,99%

WongaWonga

200 - 20 000 zł; do 48 miesięcy; RSOO: 86,09%

ProvidentProvident

300 - 20 000 zł; do 48 miesięcy; RSOO: 19,75%

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu lub pożyczki zostaną przedstawione przez właściwą firmę lub bank w trakcie zawierania umowy.

Pożyczki na oświadczenie udzielane przez internet, na uproszczonych warunkach to obecnie bardzo popularne produkty finansowe, które cieszą się wielkim zainteresowaniem. Głównymi walorami tych produktów to wygodna i szybka obsługa online, która nie wymaga angażowania dokumentów finansowych czy zabezpieczeń spłaty np. za pośrednictwem poręczycieli, czy zastawów. W zaciszu własnego domu możemy w kilka chwil uzyskać pożyczkę online.

Jednak rynek finansowy, dotyczący produktów pozabankowych jest bardzo obszerny i zróżnicowany. Klienci mają do swojej dyspozycji chwilówki online, pożyczki za darmo, pożyczki na raty czy bez przelewu weryfikacyjnego. Dodatkowo można jeszcze wyróżnić oferty dostępne, bez konta bankowego czy po ukończeniu 18 roku życia.

Szybkie pożyczki online można uzyskać na bardzo atrakcyjnych warunkach, szczególnie jeśli klient jest nowym klientem, który korzysta z oferty promocyjnej dotyczącej pożyczek za darmo dla nowych klientów. Jednak ten model pożyczania jest proponowany w jedno ratalnej formie spłaty i zazwyczaj wynosi ok. 30 dni. Atrakcyjność finansowa darmowych pożyczek nie zawsze jest optymalnym wariantem dla wszystkich klientów, dla których jednorazowe wygenerowanie spłaty pożyczki, może być zbyt wielkim obciążeniem budżetu domowego. Warunki promocji zobowiązują pożyczkobiorców do terminowej spłaty pożyczki, dla zachowania preferencyjnych warunków spłaty.

Wybraliśmy oferty pilnych pożyczek na dzisiaj przez internet, których oferty umożliwiają zaciągnięcie zobowiązania do kwoty 1500 zł dla nowego klienta, z okresem spłaty przewidzianym w formie ratalnej do 4 miesięcy. Minimalizując w ten sposób obciążenia wynikające ze spłaty pożyczki na kilka mniejszych kwot. Nasze zestawienie nie obejmuje propozycji pozabankowych, które nie dysponują ofertami odpowiadającymi naszym założeniom lub nie jest możliwa dokładna kalkulacja kosztów całkowitych. Kolejność w zestawieniu determinuje zakres obciążeń, jakie pożyczkobiorca musi ponieść.

Nasz ranking otwiera oferta pożyczki Provident, który dla nowych klientów proponuje preferencyjne warunki dotychczasowe parametrów, które przyjęliśmy za punkt wyjścia do naszego rankingu. Provident dla nowych klientów jest w stanie zaproponować pożyczkę 1500 zł na cztery raty bez kosztów obsługi i obciążyć klienta czterema równymi ratami po 375,00 zł.

Druga propozycja, którą cechują niskie koszty ponoszone przez pożyczkobiorcę, przy zaciągnięciu pożyczki na określonych przez nas warunkach jest oferta Wonga. Miesięczna rata płacona przez cztery miesiące będzie wynosiła 385,13 zł, co generuje kosz pożyczki na kwotę 40,50 zł.

Kolejne oferty to już zdecydowanie wyższe koszty, które zasadniczo wzrastają z każdą kolejną propozycją. Trzecie miejsce rankingu należy do firmy LoanMe, która dysponuje pożyczką spłacana w ratach tygodniowych. Koszt takiej raty to ok. 114,45 zł i koszt całkowity pożyczki 375,03 zł.

Koszt całkowity pożyczki na poziomie ok. 400,00 zł, może jeszcze zaproponować Incredit, pod warunkiem, że klient wywiąże się z wymogiem terminowej spłaty pierwszej raty pożyczki. Dla osiągnięcia warunków finansowych na poziomie 375,00 zł raty i 417,27 zł kosztów pożyczki.

Alternatywnym modelem uzyskania dodatkowych środków na omawianym poziomie może być pozabankowa forma odnawialnej linii kredytowej, która pozwala na uzyskanie stałego dostępu do określonego limitu środków. W tej formie pożyczania nie jest określony zakres miesięcznej spłaty ratalnej. Taką linię pożyczkową na 1500 zł z terminem spłaty czterech miesięcy może nam zaproponować m.in. firma Banknot.

Ranking pożyczek ratalnych do 5000 zł na 9 miesięcy

Jesienne miesiące to szczególny okres w domowych budżetach, które po wakacyjnych, a następnie szkolnych wydatkach został poważnie nadszarpnięty. A do tego zbliżające się chłody, nieubłaganie przypominają o nadciągającej zimie i konieczności zabezpieczenia opału itp. działań.

Razem z upalnymi chwilami, przemija wakacyjna beztroska letnich dni, których materialny zakres zaczynamy odczuwać. Kiedy musimy sprostać codziennej prozie, ucieleśnionej w saldzie rachunku bankowego czy zawartości naszych portfeli. A do tego wszystkiego, wrzesień i szkolne potrzeby drenują ostanie pokłady naszych możliwości finansowych.

Wyprawka szkolna, ubrania, dom i itp. wydatki rzadko są do podźwignięcia na podstawie standardowej formy finansowania. Wraz z upływem kolejnych miesięcy, zakres niezbędnych wydatków rośnie do poziomu, który w pewnym momencie, przekracza nasze realne możliwości finansowania z własnych źródeł. Stajemy przed dylematem, uzyskania dodatkowych środków do sfinansowania naszego deficytu w budżecie domowym. Alternatywnym modelem do uzupełnienia brakujących środków, mogą być firmy pozabankowe, których oferta jest coraz częściej wybierana przez konsumentów. I to nie tylko tych, którzy mają problemy z uzyskaniem kredytu bankowego. Szybkość obsługi i prostota uzyskania pożyczki pozabankowej, połączona z konkurencyjnymi warunkami jest magnesem, który przyciąga coraz szersze rzesze klientów.

Postanowiliśmy sprawdzić propozycje pozabankowe, które można uzyskać drogą internetową, na uproszczonych warunkach przy zastosowaniu ratalnej formy spłaty. Dla naszych wewnętrznych zakresów porównania przyjęliśmy za punkt wyjścia dane porównawcze: kwota pożyczki przez internet - 5000 zł; termin spłaty w ratach - 9 miesięcy. Pragnąc zoptymalizować w ten sposób rozłożenie kosztów spłaty na korzystnych warunkach dla konsumenta. Porównanie dotyczyło tylko tych firm pozabankowych, których oferty pożyczek ratalnych, umożliwiały uzyskanie pełnej analizy danych w przedmiocie kosztów całkowitych.

Pożyczki ratalne do 5000 zł z terminem spłaty do 9 miesięcy

Spośród wszystkich badanych ofert pożyczek ratalnych online, bezkonkurencyjnym liderem rankingu na najtańszą ofertę, zaciągniętej na kwotę 5000 zł z okresem spłaty na 9 miesięcy. Została propozycja hapipożyczki, której koszt całkowity nie przekracza 500 zł a rata miesięczna, płacona przez pożyczkodawcę nie powinna przekraczać sumy 600 zł, zależnie od indywidualnych parametrów pożyczki.

Kolejną pożyczką w naszym rankingu jest oferta Wonga, jednak tu koszty zdecydowanie rosną w stosunku do lidera. Klienci będą zmuszeni do ponoszenia wyższych kosztów obsługi na poziomie raty miesięcznej około 680 zł. Wliczając w to koszt prowizji, który jest kalkulowany w skali miesięcznej. Pożyczający zwróci firmie o 1100 zł więcej, niż od niej pożyczył. Jeszcze tylko jedna propozycja dotycząca pożyczki Monedo Now, kwalifikuje się na poziomie kosztów całkowitych poniżej 2000 zł (miesięczna rata pożyczki wyniesie 735 zł).

Pozostałe pożyczki w naszym rankingu, zdecydowanie przekraczają koszt całkowity pożyczka 2000 zł i tak np. pożyczka z propozycji InCredit zaciągnięta na 5 000 zł i zwrócona po 9 miesiącach. Będzie nas kosztowała około 2300 zł, pod warunkiem terminowej spłaty pierwszej raty pożyczki. W pozostałych propozycjach realne różnice w kosztach są nieznaczne. Wybierając np. pożyczki: Supergrosz, PożyczkaOK, SMSkredyt czy Zaplo, koszt całkowity, jaki musimy ponieść przy tych ofertach, wyniesie około 2600 zł.

Niezależnie od przeprowadzonych przez nas analiz kosztów całkowitych, wybranych ofert pozabankowych. Instytucja pożyczkowa może zaproponować klientowi inne warunki od tych, które wynikają z naszego porównania. Wszystko zależy od indywidualnych uwarunkowań klienta, dotyczących m.in. sytuacji finansowej, ponoszonych obciążeń czy innych danych, które są składnikiem analizy kredytowej. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o wyborze konkretnej oferty, pożyczkobiorca powinien sprawdzić zakres kosztów raty miesięcznej i całkowitej kwoty do spłaty.