Motopożyczka

Motopożyczka pod zastaw samochodu

Motopożyczka

Motopożyczka to pozabankowy instrument finansowy, który umożliwia pozyskiwanie środków finansowych pod zastaw własnego samochodu lub pożyczyć brakującą kwotę na zakup samochodu.

Formularz informacyjny kredytu konsumenckiego Motopożyczka

Kredytodawca: MBR Finance Sp. z o.o.
RRSO: od 201%
Pierwsza pożyczka: płatna
Okres pożyczki: od 3 do 72 miesięcy
Kwota pożyczki: do 100 000 zł
Max. kwota pierwszej pożyczki: 100 000 zł
Przedłużenie spłaty: indywidualnie
Wiek pożyczkobiorcy: od 18 lat
Godziny pracy: Pn. - Nd. 10.00 - 18.00
Adres: Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław
Telefon: brak danych
Adres poczty elektronicznej: kontakt@motopozyczka.pl

Motopożyczka do 100 000 zł

Motopożyczka jest ofertą MBR Finance dotyczącą pośrednictwa finansowego w zakresie udzielania pożyczek pod zastaw samochodów. MBR Finance to spółka, która uczestniczyła m.in. w projektach Polskiego Towarzystwa Finansowego S.A. czy Powszechnego Domu Kredytowego S.A. itd.

Motopożyczka dysponuje rachunkami bankowymi w Alior Bank i PKO.
Motopożyczka to pozabankowy instrument finansowy, który umożliwia pozyskiwanie środków finansowych pod zastaw własnego samochodu lub pożyczyć brakującą kwotę na zakup samochodu.

W zakresie obsługiwanych pojazdów, Motopożyczka akceptuje samochody osobowe i busy do 3,5 ton.

Pożyczka na zakup samochodu Motopożyczka - klienci którzy niezależnie od swojej historii kredytowej, posiadają 40 proc. wkładu własnego i uzyskują stałe dochody. Mają możliwość zaciągnięcia Motopożyczka na zakup pojazdu. Warunki finansowe Motopożyczka na zakup samochodu są zbieżne z ofertą pożyczki pod zastaw samochodu (kwota pożyczki do 100 000 zł nawet do 6 lat).

Pożyczka pod zastaw Motopożyczka - to prosta pożyczka gotówkowa udzielana pod zastaw auta pożyczkobiorcy. Każdy kto posiada własny pojazd nowy lub używany, jednak nie starszy niż 12 lat, może uzyskać pożyczkę na uproszczonych zasadach pod zastaw swojego auta, które stanowi zabezpieczenie zobowiązania i jest w dalszym ciągu w użytkowaniu właściciela (pożyczkobiorcy). Nikt nie weryfikuje zdolności kredytowej - pożyczkobiorcy, istotnym argumentem jest posiadanie pojazdu na własność. Motopożyczka to pożyczka do 100 proc. wartości pojazdu z max. kwotą do 100 000 zł. Okres spłaty może zostać rozłożony od 3 miesięcy do 6 lat. Decyzja kredytowa do 24 godzin, Motopożyczka udzielana na podstawie dwóch dokumentów tożsamości. W tym dowód rejestracyjny pojazdu wraz z polisą AC/OC. Przelew pożyczki nastąpi, natychmiast po podpisaniu przez kredytobiorce dokumentów pożyczkowych w zakresie zabezpieczenia pożyczki.

Wymagane dokumenty Motopożyczka

Wymagane dokumenty pożyczkobiorcy i pojazdu do czynności kredytowych Motopożyczka:
Dowód osobisty i drugi dokument tożsamości ze zdjęciem np. prawo jazdy.
Polisa AC z cesją praw na rzecz Motopożyczki, karta pojazdu.
Weksel wraz z deklaracją wekslową. Zeznanie podatkowe za poprzedni rok podatkowy.

Poznaj  inne opinie pożyczek online

Dodaj swoją opinię o Motopożyczka

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy

Write a comment

Comments: 0