Monedo Now

Data aktualizacji: 10.06.2020

Pożyczka ratalna bez przelewu weryfikacyjnego

Monedo bez telefonów do pracodawcy

Reklama

FORMULARZ INFORMACYJNY DOTYCZĄCY KREDYTU KONSUMENCKIEGO MONEDO

Kredytodawca: Kreditech Polska Sp. z o.o.,

RRSO: 18,93% - 255%,

Pierwsza pożyczka: płatna,

Okres pożyczki: do 6 do 48 miesięcy,

Kwota pożyczki: 1500-20000 zł,

Czas weryfikacji: od 5 minut,

Opłata rejestracyjna: brak,

Max. kwota pierwszej pożyczki: 20000 zł,

Wiek pożyczkobiorcy: od 18 lat,

Godziny pracy: Pon-Pt 10:00 - 18:00,

Adres: ul. Prosta 32, 00-838 Warszawa,

Telefon: 22 652 60 60,

Adres poczty elektronicznej: info@monedo.pl

Pożyczka Monedo do 20 000 zł

Monedo Now
Monedo Now to nowa pożyczka przez internet w ramach oferty Kreditech Polska, która ma zastąpić inny produkt tej firmy Zaimo.pl Zasadniczymi parametrami pożyczki ratalnej Monedo są: oferowana kwota od 15000 do 20 000 zł; spłacana w miesięcznych ratach od 6 - 48.

Warunki uzyskania pożyczki Monedo

Oferta jest dostępna dla klientów od 18 roku życia, którzy posiadają dowód osobisty, telefon komórkowy i rachunek bankowy. Pożyczkobiorca definiuje zakres kwoty i wysokość raty miesięcznej, za pośrednictwem której będzie spłacał swoją pożyczkę. Następnym etapem aplikacji jest wypełnienie wniosku online, w którym klient podaje podstawowe dane dotyczące swojej osoby. Równocześnie zakładając swoje konto użytkownika na platformie pożyczkowej Monedo. Po przesłaniu wniosku, następuje szybka weryfikacja zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. 

Oparta min. o weryfikację konta bankowego za pośrednictwem specjalnej aplikacji KontoConnect, która nie wymaga realizacji przelewu weryfikacyjnego. Badane są również media społecznościowe, o ile klient posiada tam swoje konta. W oparciu o autorski program pożyczkodawcy, już w kilka chwil po przesłaniu wniosku, klient otrzymuje indywidualną propozycję. Jeśli oferta ew. składniki propozycji nie odpowiadają klientowi, może odrzucić wniosek czy zmienić zakres wnioskowanej kwoty czy wysokość raty. Powtarzając aplikację o kredyt Monedo. Gdy przedstawiona propozycja, spełnia oczekiwania klienta, przelew jest realizowany po kilku minutach na rachunek bankowy pożyczkobiorcy.

Monedo Now stawia na bezpieczeństwo danych osobowych swoich klientów

Używając najwyższych standardów zabezpieczeń w zakresie ochrony danych osobowych. Poprzez szyfrowanie łącza, zastosowania zapór sieciowych, kody dostępu i wieloetapowe uwierzytelnienie elektroniczne...

Uzupełnieniem oferty Monedo, ma być karta przedpłacona - Monedo Pay, która przy współpracy partnerów firmy pożyczkowej ma wkrótce zadebiutować na pozabankowym rynku usług finansowych.

Przykład reprezentatywny

,,Kwota pożyczki 4179,03 zł, odsetki: 426,50 zł, prowizja: 2173,10 zł, w sumie do spłaty: 6778,60 zł, liczba rat: 32, oprocentowanie stałe: 7,2%, wysokość pierwszej raty: 211,83 zł, RRSO: 46,62% (stan na 8 lipca 2020),,

Źródło: www.monedo.pl

Ile czasu muszę czekać na wypłaty pożyczki Monedo?

Decyzja kredytowa jest podejmowana w przeciągi kilku minut. Osoby, które zostały zaakceptowane jako pożyczkobiorcy, muszą potwierdzić wniosek — rejestracją w panelu klienta (zazwyczaj założenie konta użytkownika trwa kilka minut) - pieniądze są przelewane w ciągu 30 sekund do 5 minut.

Czy Monedo Now przeleje mi środki nocą ew. w weekend?

Monedo Now realizuje przelewy zarówno w godzinach nocnych, jak i dni wolne. Jednak to od Twojego banku zależy czy przesłane środki trafią na twój rachunek, ponieważ nie wszystkie instytucje bankowe, realizują transakcję w omawianych terminach.

Jakich informacji oczekuje Monedo Now podczas aplikacji?

Firma zapyta Cię o podstawowe dane personalne tj. imię i nazwisko; adres; numer telefonu komórkowego,; mail; dane rachunku bankowego.

Czy istnieje możliwość zastosowania przedłużenia spłaty Monedo?

W obecnej ofercie firma nie przewiduje takiej możliwości i wymaga terminowego regulowania spłaty, na podstawie harmonogramu spłat. Ustalonego podczas zaciągania pożyczki.

Polecamy również

Dodaj opinie o Monedo Now

Oceń firmę, pożyczkę  i wystaw  komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy.

Write a comment

Comments: 9
 • #1

  DEC (Tuesday, 10 May 2016 20:46)

  ...to jest pożyczka firmy, do której należy Kredyto24... dostawca wiarygodny...

 • #2

  PP99 (Tuesday, 21 June 2016 18:13)

  Potwierdzam oferta wiarygodna i rzetelna.

 • #3

  nemo (Thursday, 01 September 2016 09:36)

  uwazajcie co podpisujecie, za 25 dni pozyczki RSO prawie 3500% to szok, jak to moze przejsc w polsce
  1200 zł pozyczki
  Opłaty
  332.88 zł
  Do spłaty
  1532.88 zł
  Data spłaty
  26.09.2016
  RRSO: 3468% *
  RZETELNA FIRMA

 • #4

  Dorota Wajs (Monday, 17 April 2017 20:18)

  Polecam ich... sprawdziła pożyczkę i już wpłacona. Wszystko szybko i bez problemów.

 • #5

  marta (Sunday, 02 July 2017 19:23)

  No niestety opinia negatywna gdybym wiedziała że tak będzie nigdy nie wzięłabym nic na raty za pośrednictwem Mondeo odradzam wszystkim nierzetelną firme są z nimi same problemy np., 20 telefonów dziennie i to już od 8 rano na temat nieuregulowania rachunku który został opłacony w terminie po przez zlecenie stałe ustawione na moim koncie więc wszystko terminowo a oni dzwonią juz 3 dni przed terminem opłaty raty żeby przypomnieć i 2 tygodnie później ze dalej nic nie mają -żenada co miesiąc tak samo i co miesiąc muszę wysyłać potwierdzenie przelewu bo odgonić się nie mogę tych telefonów JEDEN WIELKI BAŁAGAŃ mają i tyle ! Nie polecammmm!!!!!!

 • #6

  Claude (Monday, 16 October 2017 10:37)

  Rok temu wzięłam pożyczkę w Monedo, którą zasugerowało mi allegro. Byłam zadowolona, mimo iż w innym banku przy tej samej kwocie mój chłopak dostał nieco mniejsze odsetki. Ale to nieważne. 20 rat, luźno, do przeżycia. W tamtym tygodniu chcąc spłacić kolejną ratę, po zalogowaniu na stronie miałam tylko możliwość wzięcia pożyczki konsolidacyjnej. Nie doczytałam, nie ogarnęłam i wzięłam, bo myślałam, że chcą tylko nowy numer karty (bo ostatnio wymieniałam). Ostatecznie nie dało się tego cofnąć i mój błąd, że nie zadzwoniłam od razu, ale cóż. Pieniądze się przelały. Dzwoniąc na infolinię dwa razy, dostałam dwie różne odpowiedzi. Najpierw bardzo "MIŁY" Pan stwierdził, że nic się nie da zrobić i mogę odstąpić od pożyczki, ale będę musiała spłacić całość - to co przelali mi na konto i jeszcze dodatkowo około 1500 zł (łącznie wychodziło około 3598 zł, na koncie zaś zastałam kwotę w wysokości 2113 zł z groszami). Przejrzałam umowę i po znalezieniu informacji o możliwości odstąpienia w ciągu 14 dni, zadzwoniłam ponownie. Tym razem naprawdę miły Pan powiedział, że mogę odstąpienie wysłać i jak wszystko przebiegnie pomyślnie, wrócę do spłaty poprzedniej pożyczki (która po wypełnieniu wniosku, została już w sumie przez nich spłacona). Odstąpienie wysłałam, dziś dowiedziałam się, że dotarło i czekają na pieniądze, które od nich dostałam - dwa razy się upewniałam, czy muszę odesłać im to co wysłali mi na konto [2113 zł], czy to, co wyświetla mi się na Monedo [3598]; Pan powiedział, że to co mam na koncie. Mam nadzieję, że wszystko się uda i nie będę musiała dopłacać, jednakże chciałabym ostrzec innych. To była moja pierwsza taka pożyczka i nie wiedziałam, że lubią robić ludzi w... no. Że to takie błędne koło - bierzesz pożyczkę, w środku jej spłaty proponują Ci kolejną i to tak, że nawet nie masz możliwości spłaty kolejnej raty, tylko po zalogowaniu na stronie Monedo od razu wyświetla się wniosek. I jeszcze minus za wprowadzanie ludzi w błąd - podobno nagrywają rozmowy, więc dlaczego pracują tam osoby niekompetentne, które okłamują ludzi, a do tego sprawiają, że firma po prostu będzie traciła klientów, zamiast zyskiwać? Daję 3 gwiazdki (na pięć) tylko za to, że w tamtym roku pierwsza pożyczka wzięta była bez większych problemów i że tę niejasność dało się jakoś jeszcze uratować (miejmy nadzieję, bo jak dostanę informację zwrotną, że muszę odesłać dodatkowe 1500 zł, to moja opinia spadnie do 0, z tego względu, że po raz drugi zostałam wprowadzona w błąd).

 • #7

  Paweł W. (Saturday, 16 March 2019 09:53)

  Pożyczka Monedo uzyskana bez większych problemów. Polecam.

 • #8

  ZADRA (Tuesday, 16 April 2019 17:31)

  Monedo nie mam do czego się przyczepić, może koszty powinny być niższe, ale tak poza tym jest ok.

 • #9

  Potrek (Friday, 20 March 2020 16:28)

  U mnie bez problemu. Wszystko w porządku