Data aktualizacji: 11 lipca 2017

Monedo Now

Pożyczka ratalna bez przelewu weryfikacyjnego

Pożyczka anonimowa bez telefonów do pracodawcy

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego

Pożyczka Monedo Now
 Kredytodawca: Kreditech Polska Sp. z o.o.
 Oprocentowanie:  
 RRSO:   149.03%
 Pierwsza pożyczka:   płatna
 Okres pożyczki:  do 6 do 48 miesięcy
 Kwota pożyczki:  300-10000 zł
 Czas weryfikacji:
 od 5 minut
 Opłata rejestracyjna:  brak
 Max. kwota pierwszej pożyczki:  10000 PLN
 Przedłużenie spłaty:  brak
 Wiek pożyczkobiorcy:  od 18 lat
 Godziny pracy: Pon-Pt 10:00 - 18:00
 Adres: ul. Prosta 32, 00-838 Warszawa
 Telefon:  +48128811209
 Adres poczty elektronicznej:  info@now.monedo.pl
 Adres www:  www.monedo.pl

 


Pożyczka pozabankowa do 10 000 zł

Pożyczka ratalna bez przelewu weryfikacyjnego Monedo Now
Monedo Now to nowa pożyczka w ramach oferty Kreditech Polska, która ma zastąpić inny produkt tej firmy Zaimo.pl Zasadniczymi parametrami pożyczki ratalnej Monedo są: oferowana kwota od 300 do 10 000 zł; spłacana w miesięcznych ratach od 6 - 48. Wysokość, których została przez pożyczkodawcę ograniczona w ramach limitu od 25 do 3 333 zł.

Warunki uzyskania pożyczki

Oferta jest dostępna dla klientów od 18 roku życia, którzy posiadają dowód osobisty, telefon komórkowy i rachunek bankowy. Pożyczkobiorca definiuje zakres kwoty pożyczki i wysokość raty miesięcznej, za pośrednictwem której będzie spłacał swoją pożyczkę. Następnym etapem aplikacji jest wypełnienie wniosku online, w którym klient podaje podstawowe dane dotyczące swojej osoby. Równocześnie zakładając swoje konto użytkownika na platformie pożyczkowej Monedo. Po przesłaniu wniosku, następuje szybka weryfikacja zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. 

Oparta min. o weryfikację konta bankowego za pośrednictwem specjalnej aplikacji KontoConnect, która nie wymaga realizacji przelewu weryfikacyjnego. Badane są również media społecznościowe, o ile klient posiada tam swoje konta. W oparciu o autorski program pożyczkodawcy, już w kilka chwil po przesłaniu wniosku, klient otrzymuje indywidualną propozycję pożyczki. Jeśli oferta ew. składniki propozycji nie odpowiadają klientowi, może odrzucić wniosek czy zmienić zakres wnioskowanej kwoty czy wysokość raty. Powtarzając aplikację o kredyt Monedo. Gdy przedstawiona propozycja, spełnia oczekiwania klienta, przelew jest realizowany po kilku minutach na rachunek bankowy pożyczkobiorcy.

Monedo Now stawia na bezpieczeństwo danych osobowych swoich klientów

Używając najwyższych standardów zabezpieczeń w zakresie ochrony danych osobowych. Poprzez szyfrowanie łącza, zastosowania zapór sieciowych, kody dostępu i wieloetapowe uwierzytelnienie elektroniczne...

Uzupełnieniem oferty Monedo, ma być karta przedpłacona - Monedo Pay, która przy współpracy partnerów firmy pożyczkowej ma wkrótce zadebiutować na pozabankowym rynku usług finansowych.

Opłaty i prowizje

Składnikami kosztów pożyczki na raty są: roczna stopa procentowa — od 19,04% do 101,15%; stała stopa procentowa - 10%. RRSO wynosi od 60% - 152%. Koszty pożyczki wynikają z zaciągniętej kwoty i terminu jej spłaty. Firma może naliczyć dodatkowe koszty tj. opłaty administracyjne, opłaty karne oraz koszty sądowe.
Przykład reprezentatywny pożyczki ratalnej Monedo Now udzielonej na kwotę 6000,00 zł spłacanej przez 12 miesięcy. Oprocentowanej na poziomie 6%; opłaty 2016,99 zł; odsetki 570,96 zł; całkowity koszt 2647,95 zł; całkowity koszt pożyczki jaką musi klient spłacić 8647,95 zł; RRSO 101%.
Reklama
monedo.pl

Odpowiadam na Wasze pytania

Jakich informacji oczekuje Monedo Now podczas aplikacji?
Firma zapyta Cię o podstawowe dane personalne tj. imię i nazwisko; adres; numer telefonu komórkowego,; mail; dane rachunku bankowego.
Ile czasu muszę czekać na wypłaty pożyczki?
Decyzja kredytowa jest podejmowana w przeciągi kilku minut. Osoby, które zostały zaakceptowane jako pożyczkobiorcy, muszą potwierdzić wniosek — rejestracją w panelu klienta (zazwyczaj założenie konta użytkownika trwa kilka minut) - pieniądze są przelewane w ciągu 30 sekund do 5 minut.
Czy Monedo Now przeleje mi środki nocą ew. w weekend?
Monedo Now realizuje przelewy zarówno w godzinach nocnych, jak i dni wolne. Jednak to od Twojego banku zależy czy przesłane środki trafią na twój rachunek, ponieważ nie wszystkie instytucje bankowe, realizują transakcję w omawianych terminach.
Czy istnieje możliwość zastosowania przedłużenia spłaty pożyczki?
W obecnej ofercie firma nie przewiduje takiej możliwości i wymaga terminowego regulowania spłaty, na podstawie harmonogramu spłat. Ustalonego podczas zaciągania pożyczki.

Dodaj opinie o Monedo Now

Oceń firmę, pożyczkę  i wystaw  komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy.

Write a comment

Comments: 5
 • #1

  DEC (Tuesday, 10 May 2016 20:46)

  ...to jest pożyczka firmy, do której należy Kredyto24... dostawca wiarygodny...

 • #2

  PP99 (Tuesday, 21 June 2016 18:13)

  Potwierdzam oferta wiarygodna i rzetelna.

 • #3

  nemo (Thursday, 01 September 2016 09:36)

  uwazajcie co podpisujecie, za 25 dni pozyczki RSO prawie 3500% to szok, jak to moze przejsc w polsce
  1200 zł pozyczki
  Opłaty
  332.88 zł
  Do spłaty
  1532.88 zł
  Data spłaty
  26.09.2016
  RRSO: 3468% *
  RZETELNA FIRMA

 • #4

  Dorota Wajs (Monday, 17 April 2017 20:18)

  Polecam ich... sprawdziła pożyczkę i już wpłacona. Wszystko szybko i bez problemów.

 • #5

  marta (Sunday, 02 July 2017 19:23)

  No niestety opinia negatywna gdybym wiedziała że tak będzie nigdy nie wzięłabym nic na raty za pośrednictwem Mondeo odradzam wszystkim nierzetelną firme są z nimi same problemy np., 20 telefonów dziennie i to już od 8 rano na temat nieuregulowania rachunku który został opłacony w terminie po przez zlecenie stałe ustawione na moim koncie więc wszystko terminowo a oni dzwonią juz 3 dni przed terminem opłaty raty żeby przypomnieć i 2 tygodnie później ze dalej nic nie mają -żenada co miesiąc tak samo i co miesiąc muszę wysyłać potwierdzenie przelewu bo odgonić się nie mogę tych telefonów JEDEN WIELKI BAŁAGAŃ mają i tyle ! Nie polecammmm!!!!!!