Monedo Now

Pożyczka ratalna Monedo Now

Monedo Now 

Monedo Now to pożyczka z oferty Kreditech Polska, która ma zastąpić inny produkt tej firmy Zaimo. Parametrami pożyczki ratalnej Monedo są: kwota od 15000 do 20 000 zł; spłacana w miesięcznych ratach od 6 - 48.

Formularz informacyjny kredytu konsumenckiego Monedo Now

Kredytodawca: Kreditech Polska Sp. z o.o.,
RRSO: 18,93% - 255%,
Pierwsza pożyczka: płatna,
Okres pożyczki: do 6 do 48 miesięcy,
Kwota pożyczki: 1500-20000 zł,
Czas weryfikacji: od 5 minut,
Opłata rejestracyjna: brak,
Max. kwota pierwszej pożyczki: 20000 zł,
Wiek pożyczkobiorcy: od 18 lat,
Godziny pracy: Pon-Pt 10:00 - 18:00,
Adres: ul. Prosta 32, 00-838 Warszawa,
Telefon: 22 652 60 60,
Adres poczty elektronicznej: info@monedo.pl

Przykład reprezentatywny

,,Kwota pożyczki 4179,03 zł, odsetki: 426,50 zł, prowizja: 2173,10 zł, w sumie do spłaty: 6778,60 zł, liczba rat: 32, oprocentowanie stałe: 7,2%, wysokość pierwszej raty: 211,83 zł, RRSO: 46,62% (stan na 8 lipca 2020),, Źródło: monedo.pl

Monedo do 20 000 zł na 48 miesięcy

Monedo Now to nowa pożyczka ratalna przez internet w ramach oferty Kreditech Polska, która ma zastąpić inny produkt tej firmy Zaimo. Zasadniczymi parametrami pożyczki ratalnej Monedo są: oferowana kwota od 15000 do 20 000 zł; spłacana w miesięcznych ratach od 6 - 48.

Warunki uzyskania pożyczki Monedo

Oferta jest dostępna dla klientów od 18 roku życia, którzy posiadają dowód osobisty, telefon komórkowy i rachunek bankowy. Pożyczkobiorca definiuje zakres kwoty i wysokość raty miesięcznej, za pośrednictwem której będzie spłacał swoją pożyczkę. Następnym etapem aplikacji jest wypełnienie wniosku online, w którym klient podaje podstawowe dane dotyczące swojej osoby. Równocześnie zakładając swoje konto użytkownika na platformie pożyczkowej Monedo. Po przesłaniu wniosku, następuje szybka weryfikacja zdolności kredytowej pożyczkobiorcy.

Oparta min. o weryfikację konta bankowego za pośrednictwem specjalnej aplikacji KontoConnect, która nie wymaga realizacji przelewu weryfikacyjnego. Badane są również media społecznościowe, o ile klient posiada tam swoje konta. W oparciu o autorski program pożyczkodawcy, już w kilka chwil po przesłaniu wniosku, klient otrzymuje indywidualną propozycję. Jeśli oferta ew. składniki propozycji nie odpowiadają klientowi, może odrzucić wniosek czy zmienić zakres wnioskowanej kwoty czy wysokość raty. Powtarzając aplikację o kredyt Monedo. Gdy przedstawiona propozycja, spełnia oczekiwania klienta, przelew jest realizowany po kilku minutach na rachunek bankowy pożyczkobiorcy.

Monedo Now stawia na bezpieczeństwo danych osobowych swoich klientów

Używając najwyższych standardów zabezpieczeń w zakresie ochrony danych osobowych. Poprzez szyfrowanie łącza, zastosowania zapór sieciowych, kody dostępu i wieloetapowe uwierzytelnienie elektroniczne...

Uzupełnieniem oferty Monedo, ma być karta przedpłacona - Monedo Pay, która przy współpracy partnerów firmy pożyczkowej ma wkrótce zadebiutować na pozabankowym rynku usług finansowych.

Ile czasu muszę czekać na wypłaty pożyczki Monedo?

Decyzja kredytowa jest podejmowana w przeciągi kilku minut. Osoby, które zostały zaakceptowane jako pożyczkobiorcy, muszą potwierdzić wniosek — rejestracją w panelu klienta (zazwyczaj założenie konta użytkownika trwa kilka minut) - pieniądze są przelewane w ciągu 30 sekund do 5 minut.

Czy Monedo Now przeleje mi środki nocą ew. w weekend?

Monedo Now realizuje przelewy zarówno w godzinach nocnych, jak i dni wolne. Jednak to od Twojego banku zależy czy przesłane środki trafią na twój rachunek, ponieważ nie wszystkie instytucje bankowe, realizują transakcję w omawianych terminach.

Jakich informacji oczekuje Monedo Now podczas aplikacji?

Firma zapyta Cię o podstawowe dane personalne tj. imię i nazwisko; adres; numer telefonu komórkowego,; mail; dane rachunku bankoweg

Czy istnieje możliwość zastosowania przedłużenia spłaty Monedo?

W obecnej ofercie firma nie przewiduje takiej możliwości i wymaga terminowego regulowania spłaty, na podstawie harmonogramu spłat. Ustalonego podczas zaciągania pożyczki.

Poznaj  inne opinie pożyczek online

Dodaj swoją opinię o Monedo Now

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy

Write a comment

Comments: 0