MiniCapital

Pożyczka ratalna MiniCapital

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego MiniCapital

Kredytodawca: Mini Money Sp. z o.o.,

RRSO: od 0%,

Pierwsza pożyczka: bezpłatna,

Okres pożyczki: do 24 miesięcy,

Kwota pożyczki: 1000 - 6000 zł,

Opłata rejestracyjna: 0,01 zł,

Max. kwota pierwszej pożyczki: 2000 zł,

Wiek pożyczkobiorcy: od 20 lat, 

Godziny pracy: poniedziałek - piątek 7:00 - 20:00

Adres: Grzybowska 87, 00-844 Warszawa,

Telefon: brak danych,

Adres poczty elektronicznej: kontakt@minicapital.pl

Reprezentatywny przykład

,,Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 2000 zł; całkowita kwota do spłaty 2000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 60 dni. Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 73% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1500 zł; całkowita kwota do spłaty 2265 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 765 zł; umowa na 9 miesięcy. Stan na 05.01.2017. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.'' Źródło: www.minicapital.pl

MiniCapital do 6000 zł

MiniCapital

MiniCapital to pożyczka pozabankowa oferowana na uproszczonych warunkach przez spółkę z o.o. Mini Money, która prowadzi swoją działalność na podstawie przepisów dotyczących Ustawy o kredycie konsumenckim i Kodeksu cywilnego. Spółka poza znakiem towarowym MiniCapitał jest właścicielem marek tj. Dopożyczka

Pierwsza pożyczka MiniCapital jest oferowana w ofercie promocyjnej — pierwsza pożyczka za darmo dla nowych klientów do kwoty 2000 zł z terminem spłaty 2 miesięcy (RRSO 0%). Pozostali klienci, pożyczają na zasadach komercyjnych z limitem oferowanej kwoty od 1000 do 6000 zł i okresem kredytowym od 1 do 24 miesięcy.

Warunki uzyskania MiniCapital

Pożyczkodawca adresuje swoją ofertę MiniCapital do osób, które ukończyły 20 lat, ale nie przekroczyły 70 roku życia. Posiadają stałe dochody, które pozwolą na bezproblemowe spłacenie pożyczki i nie zostali zarejestrowani w bazach osób zadłużonych. Pożyczkodawca powinien posiadać: dowód osobisty, telefon komórkowy, adres e-mail oraz konto bankowe.

Jak uzyskać pożyczkę ratalną MiniCapital?

Pożyczka MiniCapital jest oferowana w ramach oferty ratalnej, udzielanej całkowicie przez internet na uproszczonych warunkach. Wystarczy określić kwotę i czas spłaty na kalkulatorze i klikając w aktywny link ,,weź pożyczkę'' wypełnić prosty formularz przez internet, w którym należy podać swoje dane teleadresowe i personalne. Wypełniony wniosek jest wysyłany w formie elektronicznej online. Klient musi potwierdzić swoje dane zawarte we wniosku za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego, wykonując autoryzację danych przelewem 1 grosza z własnego konta bankowego na jeden z rachunków pożyczkodawcy. Firma posiada konta w BZ WBK, PKO BP, mBank, Alior Bank, ING Bank Śląski — jeśli klient dysponuje rachunkiem bankowym w jednym z tych banków — autoryzacja zostanie wykonana w ciągu kilku minut. Jeśli proces aplikacji zostanie pozytywnie zakończony a klient uzyska pozytywną decyzję kredytową. Pożyczkobiorca jest weryfikowany m.in. w KRD,ERIF, INFOMONITOR i BIK. Pożyczka zostanie przelana na konto bankowe klienta, w ciągu 45 minut.

Nasza ocena oferty

Główne zalety oferty to m.in.:
uproszczona aplikacja online,
pierwsza pożyczka za darmo do 2 tys. zł spłacana przez 2 miesiące,
długi okres spłaty ratalnej - 24 miesiące.

Minusem jest m.in. brak numeru telefonu do dyspozycji klienta i alternatywnego modelu autoryzacji danych personalnych — konieczny jest przelew weryfikacyjny.

Poznaj  inne opinie pożyczek online

Dodaj swoją opinię o MiniCapital

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy

Write a comment

Comments: 0