LoanMe

Data aktualizacji: 21.12.2020

Pożyczka ratalna LoanMe do 1000 zł

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego LoanMe

Kredytodawca: LOANME SP. Z O. O.,

Oprocentowanie: od 8%,

RRSO: od 173,58%,

Pierwsza pożyczka: bezpłatna,

Okres pożyczki: 12 miesięcy,

Kwota pożyczki: 1000 zł,

Max. kwota pierwszej pożyczki: 1000 zł,

Wiek pożyczkobiorcy: od 18 lat,

Godziny pracy: Poniedziałek - piątek, w godzinach 8:00 - 20:00,

Sobota, w godzinach 10:00 - 15:00,

Adres: Al. Jerozolimskie 142 B, 02-305 Warszawa,

Telefon: 22 377 78 00,

Adres poczty elektronicznej: kontakt@loanme.pl

LoanMe

LoanMe to pozabankowa pożyczka na raty, udzielana na uproszczonych warunkach aplikacji za pośrednictwem internetu. Oferta LoanMe jest adresowana do klientów indywidualnych, którzy mogą uzyskać kredyt od kwoty 800 do nawet 13 600 zł. Termin spłaty został ustalony w zakresie czasowym od 5 do 130 tygodni. Nowi klienci mogą uzyskać pożyczkę na preferencyjnych warunkach, w ramach pożyczki za darmo dla nowych klientów, do kwoty 6000 zł z terminem spłaty do 4 tygodni. Możliwa jest spłata pierwszej pożyczki LoanMe w maksymalnym zakresie spłaty - 130 tygodni, ale bez opcji promocyjnej (darmowej pożyczki).

Pierwsza pożyczka LoanMe do 5000 zł rata od 52,97 zł

Nowy klient dysponuję dwiema opcjami pożyczki LoanMe do 1000 zł dla nowych klientów: chwilówki za darmo i oferty ratalnej. Wybierając pożyczkę na raty, nowy klient ma do swojej dyspozycji kredyt do 1000 zł, który może spłacać nawet w ciągu 5 tygodni z ratą już od 52,97 zł.

Darmowa pożyczka LoanMe do 1000 zł za 0 zł

Nowi klienci (osoby, które pierwszy raz korzystają z oferty LoanMe) LoanMe mogą uzyskać pierwszą pożyczkę zupełnie bez ponoszenia kosztów RRSO 0%, w ramach oferty promocyjnej, pierwszej pożyczki za darmo dla nowych klientów. W zakresie kwot do 1000 zł spłata powinna odbyć się w terminie do 5 tygodni. Przekroczenie tego terminu spłaty skutkuje utratą warunków promocyjnych i naliczenie kosztów pożyczki. Pożyczana kwota jest taka sama jak koszt całkowity zwracanej sumy kredytu.

Jakie warunki należy spełnić, aby uzyskać pożyczkę LoanMe?

Pożyczkodawca LoanMe wymaga od swoich klientów spełnienia kilku wymogów dotyczących m.in.:
 • ukończenia 18 roku życia;
 • posiadania polskiego obywatelstwa;
 • stałego miejsca zamieszkania na terenie kraju;
 • dochodów miesięcznych, które pozwolą na terminową spłatę pożyczki — pożyczkodawca akceptuję źródła dochodu tj.: umowę o pracę, umowę o dzieło, umowę zlecenie, kontrakty, renty i emerytury. Firma akceptuje również nieoficjalne źródła dochodu pochodzące np. ze stypendium, programu 500+, zasiłków: rodzinnych, socjalnych oraz alimentów;
 • klient powinien dysponować kontem bankowym i aktywnym telefonem komórkowym;
 • wskazane jest posiadanie dobrej opinii kredytowej opartej na braku wpisów w rejestrach osób zadłużonych.

Pożyczka Loanme dla osób prowadzących działalność gospodarczą

Loanme, dysponuje pożyczką dedykowaną dla osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Zakres oferowanych kwot rozpoczyna się od 500 a kończy na 20 000 zł, które można spłacać na przestrzeni czasowej od 17 do 62 tygodni. Cały proces aplikacji odbywa się przez internet i nie wymaga odwiedzania stacjonarnych biur kredytowych. Pożyczkobiorca musi posiadać aktywną działalność gospodarczą i uzyskiwać dochody z tej działalności. Wymagana jest dobra opinia kredytowa nie obciążona negatywnymi wpisami w rejestrach informacji kredytowej czy gospodarczej. Wypłata pieniędzy odbywa się ekspresowo i jest realizowana za pośrednictwem przelewu bankowego w dniu aplikacji. Pożyczka musi być wydatkowana na cele firmowe.

Jak uzyskać pożyczkę LoanMe?

Aplikacja o pożyczkę LoanMe jest bardzo prosta i odbywa się całkowicie przez internet. Wystarczy za pośrednictwem suwaka wybrać kwotę i czas spłaty kredytu. Nowy klient musi zdecydować czy chce pożyczyć za darmo na 4 tygodnie, czy na raty do 130 tygodni. Klikając w aktywny link ,,Zamów kontakt'', klient zostanie przeniesiony do formularza online, w którym musi podać swój numer telefonu i zaznaczyć niezbędne zgody. W godzinach pracy firmy pozabankowej konsultant skontaktuje się z klientem, i na podstawie udzielonych informacji od wnioskodawcy przeprowadzi proces aplikacji. Po wypełnieniu wniosku, konsultanta powiadomi klienta o decyzji kredytowej. Jeśli kredyt zostanie udzielony, gotówka zostanie przelana na rachunek klienta nawet po 15 minutach.

LoanMe bada zasoby baz danych BIG InfoMonitor, KRD i ERIF.

Spłata pożyczki LoanMe

Spłatę LoanMe można realizować za pośrednictwem np. własnego konta bankowego lub przez tradycyjny przelew gotówkowy. Istotne jest, aby przelew raty pożyczki został wykonany na indywidualne konto klienta, oznaczone danymi pożyczkodawcy. Pożyczkę należy spłacić zgodnie z harmonogramem spłaty, dla uniknięcia dodatkowych kosztów itd. Brak terminowej spłaty to dodatkowe koszty z windykacją komorniczą włącznie.

Pożyczka z Bonem LoanMe zakupowym o wartości 200 zł

Od 11 października 2019 roku, wszyscy nowi klienci, którzy pierwszy raz pożyczają w LoanMe. Mają możliwość uzyskania bonu zakupowego o wartości 200 zł. Wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa w promocji u konsultanta, podczas zaciągania pożyczki i terminowo spłacić pierwsze cztery raty. Firma pożyczkowa wysyła Bony za pośrednictwem poczty tradycyjnej po terminie 5 dni roboczych po sprawdzeniu terminowości spłaty pożyczki na wskazany przez klienta adres oraz dane osobowe.

Przykład reprezentatywny LoanMe

,,Przykład reprezentatywny (Oferta dla Klienta Indywidualnego): Dla limitu w kwocie 1000 zł udzielonego na 12 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty wynosi 2735,80 zł (w tym prowizja 1735,80 zł), średnia miesięczna minimalna spłata wynosi 227,98 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 173,58%. Maksymalny okres spłaty: 12 miesięcy. Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 225,72%. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.11.2020 na reprezentatywnym przykładzie.'' Źródło: www.loanme.pl

Podsumowanie

Zalety
 • Pierwsza pożyczka do kwoty 5000 zł, spłacana przez 5 tygodnie;
 • Akceptacja różnych źródeł dochodu;
 • Możliwość uzyskania pożyczki m.in. w soboty;
 • Pożyczka udzielana od 18 roku życia;
 • Oferta bez zastawów, poręczeń i zabezpieczeń.
Wady
 • Pożyczka dla osób z dobrą opinią kredytową;
 • Spłata pożyczki w ratach tygodniowych.

Polecamy również inne pożyczki przez internet

Dodaj opinie o LoanMe

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy.

Write a comment

Comments: 4
 • #1

  Roma (Wednesday, 23 October 2019 18:38)

  Tylko dla czego takie wymagania?

 • #2

  T.6 (Monday, 28 October 2019 14:24)

  6000 zł za darmo to dobry projekt

 • #3

  Qon (Wednesday, 19 February 2020 13:32)

  Niskie raty to się liczy. Brawo

 • #4

  Robert Latko... (Friday, 21 February 2020 15:28)

  Nie jest tak źle jak tu piszą, udzielają pożyczek bardzo sprawnie. Spokojnie polecam sprawdzić.