LoanMe

Pożyczka online LoanMe

Logo LoanMe 300X150

LoanMe - pożyczka online do 500 zł na 5 tygodni;

osoby, które prowadzą działalność gospodarcza dysponują limitem do 3000 zł;

wymagane: dowód osobisty, konto bankowe, telefon komórkowy, adres e-mail, zameldowanie;

zalety: akceptacja różnych źródeł dochodu, możliwość uzyskania pożyczki m.in. w soboty, od 18 roku życia, bez zastawów, poręczeń i zabezpieczeń;

wady: niska kwota pożyczki, dla osób z dobrą opinią kredytową, spłata w ratach tygodniowych, wysokie koszty;

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego LoanMe

Kredytodawca: LOANME SP. Z O. O.

Oprocentowanie: 8%

RRSO: 1270,20%

Pierwsza pożyczka: płatna

Okres pożyczki: 5 tygodni

Kwota pożyczki: 500 zł

Max. kwota pierwszej pożyczki: 500 zł

Wiek pożyczkobiorcy: od 18 lat

Godziny pracy: Poniedziałek - piątek, w godzinach 8:00 - 20:00, Sobota, w godzinach 10:00 - 15:00

Adres: Al. Jerozolimskie 142 B, 02-305 Warszawa

Telefon: 22 377 78 00

Adres poczty elektronicznej: kontakt@loanme.pl

Przykład reprezentatywny LoanMe

,,Przykład reprezentatywny (Oferta dla Klienta Indywidualnego): Dla pożyczki w kwocie 500 zł udzielonej na 5 tygodni, całkowita kwota do zapłaty wynosi 643,18 zł (w tym prowizja 139,38 zł) dla oprocentowania 8.0%, opłata przygotowawcza 0 zł, średnia tygodniowa rata wynosi 128,64 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 1270,20%. Minimalny okres spłaty: 5 tygodni. Maksymalny okres spłaty: 5 tygodni. Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 1270,20%. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Kalkulacja została dokonana na dzień 12.10.2021 na reprezentatywnym przykładzie.'' Źródło: www.loanme.pl

Pierwsza pożyczka LoanMe do 500 zł

LoanMe to pozabankowa pożyczka na raty, udzielana na uproszczonych warunkach aplikacji za pośrednictwem internetu. Oferta LoanMe jest adresowana do klientów indywidualnych, którzy mogą uzyskać kredyt 500 zł. Termin spłaty został ustalony w zakresie czasowym do 5 tygodni. Nowi klienci nie mogą uzyskać pilnej pożyczki na preferencyjnych warunkach, w ramach pożyczki za darmo dla nowych klientów.

 

Firma pozabankowa wypłaca swoje pożyczki w formie Super Karty Kredytowej.

Jakie warunki należy spełnić, aby uzyskać LoanMe?

Pożyczkodawca LoanMe wymaga od swoich klientów spełnienia kilku wymogów dotyczących m.in.:
- ukończenia 18 roku życia;
- posiadania polskiego obywatelstwa;
- stałego miejsca zamieszkania na terenie kraju;
- dochodów miesięcznych, które pozwolą na terminową spłatę pożyczki — pożyczkodawca akceptuję źródła dochodu tj.: umowę o pracę, umowę o dzieło, umowę zlecenie, kontrakty, - - renty i emerytury. Firma akceptuje również nieoficjalne źródła dochodu pochodzące np. ze stypendium, programu 500+, zasiłków: rodzinnych, socjalnych oraz alimentów;
- klient powinien dysponować kontem bankowym i aktywnym telefonem komórkowym;
wskazane jest posiadanie dobrej opinii kredytowej opartej na braku wpisów w rejestrach osób zadłużonych.

Pożyczka Loanme dla osób prowadzących działalność gospodarczą

Loanme, dysponuje pożyczką dedykowaną dla osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Zakres oferowanej kwoty to 500 zł, które można spłacać na przestrzeni czasowej 5 tygodni. Cały proces aplikacji odbywa się przez internet i nie wymaga odwiedzania stacjonarnych biur kredytowych. Pożyczkobiorca musi posiadać aktywną działalność gospodarczą i uzyskiwać dochody z tej działalności. Wymagana jest dobra opinia kredytowa nie obciążona negatywnymi wpisami w rejestrach informacji kredytowej czy gospodarczej. Wypłata pieniędzy odbywa się ekspresowo i jest realizowana za pośrednictwem przelewu bankowego w dniu aplikacji. Pożyczka musi być wydatkowana na cele firmowe.

Jak uzyskać pożyczkę LoanMe?

Aplikacja o pożyczkę LoanMe jest bardzo prosta i odbywa się całkowicie przez internet. Wystarczy za pośrednictwem suwaka wybrać kwotę i czas spłaty kredytu.  Klikając w aktywny link ,,Zamów kontakt'', klient zostanie przeniesiony do formularza online, w którym musi podać swój numer telefonu i zaznaczyć niezbędne zgody. W godzinach pracy firmy pozabankowej konsultant skontaktuje się z klientem, i na podstawie udzielonych informacji od wnioskodawcy przeprowadzi proces aplikacji. Po wypełnieniu wniosku, konsultanta powiadomi klienta o decyzji kredytowej. Jeśli kredyt zostanie udzielony, gotówka zostanie przelana na rachunek klienta nawet po 15 minutach.

LoanMe bada zasoby baz danych BIG InfoMonitor, KRD i ERIF.

Spłata LoanMe

Spłatę LoanMe można realizować za pośrednictwem np. własnego konta bankowego lub przez tradycyjny przelew gotówkowy. Istotne jest, aby przelew raty pożyczki został wykonany na indywidualne konto klienta, oznaczone danymi pożyczkodawcy. Pożyczkę należy spłacić zgodnie z harmonogramem spłaty, dla uniknięcia dodatkowych kosztów itd. Brak terminowej spłaty to dodatkowe koszty z windykacją komorniczą włącznie.

Pożyczka z Bonem LoanMe zakupowym o wartości 200 zł

Od 11 października 2019 roku, wszyscy nowi klienci, którzy pierwszy raz pożyczają w LoanMe. Mają możliwość uzyskania bonu zakupowego o wartości 200 zł. Wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa w promocji u konsultanta, podczas zaciągania pożyczki i terminowo spłacić pierwsze cztery raty.  Firma pożyczkowa wysyła Bony za pośrednictwem poczty tradycyjnej po terminie 5 dni roboczych po sprawdzeniu terminowości spłaty pożyczki na wskazany przez klienta adres oraz dane osobowe.

Poznaj  inne opinie chwilówek online

Dodaj opinie o Loanme

Write a comment

Comments: 0