Lime Kredyt

Lime Kredyt do 3000 zł na 30 dni

Lime Kredyt

Pierwsza pożyczka Lime Kredyt bez prowizji i odsetek

Lime Kredyt to portal pożyczkowy, który oferuje pożyczki internetowe do 3000 zł już w 30 minut od rejestracji (czas samej rejestracji to ok. 1 minuta).

Formularz informacyjny kredytu konsumenckiego Lime Kredyt

Kredytodawca: Lime-Kredyt Spółka z o. o.,
Oprocentowanie: od 0%,
RRSO: od 0%,
Pierwsza pożyczka: bezpłatna,
Okres pożyczki: do 30 dni,
Kwota pożyczki: 100 - 3000 zł,
Czas weryfikacji: od 30 minut,
Opłata rejestracyjna: 0.01 zł,
Max. kwota pierwszej pożyczki: 3000 zł,
Wiek pożyczkobiorcy: od 18 lat,
Godziny pracy: Pon - Pt 9:00 -17:00,
Adres: ul. Św. Filipa 23/6, 31-150 Kraków,
Telefon: 22 349 95 14,
Adres poczty elektronicznej: upport@lime-kredyt.pl

Reprezentatywny przykład

,,Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 1969 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1000 zł., całkowita kwota do zapłaty 1281,1 zł., oprocentowanie stałe 10 %, całkowity koszt kredytu 1000 zł. (w tym: prowizja 273 zł, odsetki 8,1 zł), okres kredytowania 30 dni.,, Źródło: www.lime-kredyt.pl

Wymogi formalne Lime Kredyt

Lime Kredyt to portal pożyczkowy, który oferuje pożyczki internetowe już w 30 minut od rejestracji (czas samej rejestracji to ok. 1 minuta). Dotyczy to przede wszystkim nowych klientów - indywidualnych, którzy jeszcze nie posiadają swojego konta w panelu klienta Lime Kredyt. Stali klienci otrzymują przelewy w trybie natychmiastowym. Szybka wypłata to zasługa uproszczonych zasad kredytowych i pełnej automatyzacji procesu weryfikacji i obsługi klientów.

 

Firma pożyczkowa adresuje swoje produkty kredytowe do osób fizycznych, które:
ukończyły pożyczki od 18 lat i na stałe mieszkają w Polsce;
dysponują dowodem osobistym i drugim dokumentem potwierdzającym tożsamość np. prawo jazdy, legitymacja itd.;
posiada stałe źródło dochodu, którego wysokość można potwierdzić np. PIT itp. (pożyczkodawca może poprosić o taki dokument) - minimalna wysokość dochodów wynosi 2000 zł;
mają rachunek bankowy z dostępem do bankowości internetowej, telefon komórkowy i adres e-mail.

Pożyczkodawca weryfikuje dane zawarte we wniosku min. za pośrednictwem kodów weryfikacyjnych, które klient otrzymuje na telefon i pocztę elektroniczną. Przelewu weryfikacyjnego - klient przesyła z własnego konta bankowego 1 zł na rachunek firmy pożyczkowej. Zależnie od potrzeb i oczekiwań wnioskodawcy do celów obsługi pożyczki, może być potrzebna weryfikacja karty kredytowej czy systemu PayPal klienta, realizowana przelewem weryfikacyjnym (1 zł).

Zależnie od potrzeb, pożyczkodawca może poprosić klienta m.in. o przesłanie skanu dokumentów tożsamości, dochodowych itp. Zawarcie umowy kredytowej odbywa się m.in. za pośrednictwem wyrażenia woli, przez klienta za pośrednictwem wiadomości SMS.

Wypłata pożyczki może zostać zrealizowana na konto bankowe, kartę kredytową ew. za pośrednictwem systemu PayPal. Spłata pożyczki może być wykonana przed czasem bez dodatkowych kosztów. W razie potrzeb klient może odpłatnie, przedłużyć okres spłaty. Regulując tylko naliczone odsetki za 14 dni - dostępny termin przedłużenia. Pożyczkobiorca może wielokrotnie wydłużać okres spłaty - nie ma ograniczeń w tym zakresie.

Brak terminowej spłaty pożyczki może skutkować m.in. naliczeniem dodatkowych kosztów, zarejestrowanie dłużnika w rejestrach osób zadłużonych itp., podjęciem działań egzekucyjnych...

Taryfy Lime Kredyt

W zależności od indywidualnych warunków konsumenta jak i jego ocenę, realizowaną przez firmę pożyczkową. Zdolność kredytową pożyczkobiorcy definiuje poziom Taryfy do jakiej został zaliczony. W obecnym kształcie, firma ustaliła cztery poziomy - Taryfy:

LIME/START
- dostępne kwoty pożyczki od 100 do 800 zł z terminem spłaty od 7 do 30 dni,
- oprocentowanie od 8% do 30%.

LIME/SILVER
- od 100 do 1500 zł na 7 - 30 dni,
- oprocentowanie 15% - 25%.

LIME/GOLD
- od 100 do 2500 zł na 7 - 30 dni,
- oprocentowanie 13% - 22,5%

VIP
- od 100 do 3000 zł (indywidualna możliwość zwiększenia limitu pożyczki) na 7- 30 dni,
- bezpłatne korzystanie z pożyczki przez 7 dni,
- oprocentowanie 0,25% dziennie,
- bezpłatne przedłużenie pożyczki.

Poznaj  inne opinie chwilówek online

Dodaj opinie o Lime Kredyt

Write a comment

Comments: 0