LendUp

Data aktualizacji: 23.03.2020

Pożyczki ratalne LendUp do 15 000 zł

FORMULARZ INFORMACYJNY DOTYCZĄCY KREDYTU KONSUMENCKIEGO LENDUP

Kredytodawca: PROFI CREDIT Polska S.A.,

RRSO: od 266,45%,

Pierwsza pożyczka: płatna,

Okres pożyczki: do 36 miesięcy,

Kwota pożyczki: 500 - 15 000 zł,

Opłata rejestracyjna: 1 zł,

Max. kwota pierwszej pożyczki: 15 000 zł,

Wiek pożyczkobiorcy: od 18 lat, 

Godziny pracy:

Adres: ul. Browarna 2, 43-300 Bielsko-Biała,

Telefon: +48801 805 806,

Adres poczty elektronicznej:

LendUp

LendUp to marka należąca do PROFI CREDIT Polska S.A., spółki finansowej, która jest obecna m.in. na rynkach pozabankowych Czech, Słowacji, Bułgarii, Rosji i Filipin. Uproszczona forma aplikacji i weryfikacji pozwala na uzyskanie pożyczki całkowicie za pośrednictwem internetu. Indywidualna ocena kompetencji finansowych klientów, pozwala na uzyskanie pożyczki nawet w trudnych sytuacjach finansowych, od 500 do 15 000 zł spłacanej w ratach miesięcznych od 6 do 36 miesięcy.

Jakie warunki należy spełnić, aby ubiegać się o pożyczkę LendUp?

Firma pozabankowa dedykuje swój produkt dla konsumentów, którzy spełniają jasno określone kryteria tj.:
 • wiek od 18 do 80 lat,
 • posiadanie polskiego obywatelstwa,
 • stałe zameldowanie na terenie kraju,
 • dysponowanie stałymi dochodami, które gwarantują terminową spłatę rat pożyczki,
 • brak wpisów w bazach osób zadłużonych BIG,
 • posiadanie konta bankowego i telefonu komórkowego.

Jak uzyskać pożyczkę LendUp?

Pożyczkę LendUp można uzyskać w dwóch wariantach obsługi klienta.
1. Pierwszy dotyczy oferty online, która jest realizowana całkowicie przez internet. Klient określa zakres oferty, jaka go interesuje — wysokość kwoty pożyczki. Okres spłaty jest ustalany indywidualnie dla każdego klienta, zależnie od jego indywidualnych kompetencji finansowych. Aplikacja o pożyczkę, klient zostawia dane kontaktowe (imię i telefon kontaktowy), na które odpowiada BOK. Konsultant przeprowadza wstępną rozmowę, podczas której m.in. doradza i instruuje jak wypełnić wniosek o pożyczkę. Na podstawie informacji zawartych we wniosku, pożyczkodawca określa zdolność kredytową klienta i podejmuje decyzję. Klient jest informowany o decyzji kredytowej i jeśli decyzja jest pozytywna, otrzymuje ostateczną wartość pożyczki wraz z możliwym termin spłaty.
Wypłata jest realizowana natychmiast po wydaniu decyzji kredytowej.
2. Wariant dotyczący pożyczki z doradcą klienta różni się tym, że pracownik firmy pożyczkowej spotyka się z klientem dla przeprowadzenia indywidualnej procedury aplikacyjnej. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pieniądze są przesyłane na konto pożyczkobiorcy. Aplikacja w modelu z doradcą klienta zasadniczo wydłuża czas uzyskania pożyczki i podnosi koszty o odsetki, które są naliczane.
Pożyczkodawca weryfikuje swoich klientów m.in. w bazach danych: KRD – Krajowym Rejestrze Długów, BIG InfoMonitor, Rejestrze Dłużników ERIF i Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej.

Ile trzeba czekać na pożyczkę LendUp?

Czas oczekiwania na pieniądze jest uwarunkowany od modelu aplikacji, jaki został zastosowany w procesie ubiegania się o pożyczkę.
Pożyczki online, których aplikacja jest realizowana przez internet, są przelewane natychmiast po uzyskaniu decyzji kredytowej. Według danych, jakie udostępnia pożyczkodawca, od momentu złożenia wniosku do fizycznego zrealizowania przelewu przez firmę pozabankową — upływa średnio ok. 16 minut (4 minuty czas, jaki zajmuje aplikacja, 2 minuty zajmuje proces podjęcia decyzji kredytowej). Jednak wszystko zależy od banku, w jakim mamy konto bankowe i godzin sesji rozrachunkowych Elixiri.
Wypłata pożyczki LendUp, która była zaciągana za pośrednictwem doradcy klienta, jest realizowana nawet po kilku dniach od momentu rozpoczęcia aplikacji. Wszystko jest uwarunkowane terminem kontaktu doradcy z klientem, zwyczajowo jest to czas ok. 24 godzin, ale może potrwać dłużnej, jeśli miejsce zamieszkania doradcy jest zbyt oddalone od miejsca zamieszkania klienta.

Jakie są konsekwencje braku spłaty pożyczki LendUp?

W sytuacji, kiedy powstają problemy z terminowym regulowaniem spłaty pożyczki przez internet, klient możne skorzystać z możliwości, jakie mu udostępnia pożyczkobiorca: zmniejszenie wysokości dwóch rat o 50 proc. lub odroczenie terminu spłaty jednej raty. Jeśli kłopoty z regulowaniem spłaty są poważniejsze, należy skontaktować się z pożyczkodawcą w celu wypracowania alternatywnego modelu spłaty.
Konsekwentny brak spłaty może spowodować m.in.:
 • naliczeniem odsetek za zwłokę na poziomie 14 proc. rocznie,
 • natychmiastowe wypowiedzenie umowy,
 • przekazanie działań windykacyjnych zewnętrznej firmie,
 • działania komornicze, które zwiększają koszty spłaty,
 • wpisanie dłużnika do rejestru BIG.

Program korzyści LendUp

Firma pożyczkowa nagradza swoich klientów punktami, które można po spełnieniu warunków regulaminowych, można wymienić m.in. na spłatę pojedynczej raty czy odroczenie terminu płatności. Dodatkowo klienci mogą zostać obdarowani kuponami rabatowymi do sklepu internetowego Refunder.pl.

REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD

,,Przykład reprezentatywny dla pożyczki online: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł; stała Roczna Stopa Oprocentowania (RSO) – 0%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 4 972 zł składają się: opłata przygotowawcza – 33 zł, prowizja – 4 939 zł, oprocentowanie – 0 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 66,75%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 277 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 9 972 zł. Stan na dzień 19.03.2018 r. Maksymalna dostępna kwota pożyczki w kanale sprzedaży online to 15 000 zł.
Przykład reprezentatywny dla pożyczki offline: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł; stała Roczna Stopa Oprocentowania (RSO) – 9,80%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 6 592 zł składają się: opłata przygotowawcza – 129 zł, prowizja – 3 971 zł, oprocentowanie – 1 592 zł, „Twój Pakiet” – 900 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 89,93%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 322 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 11 592 zł. Stan na dzień 21.07.2017 r. Maksymalna dostępna kwota pożyczki w kanale sprzedaży offline to 25 000 zł.
Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej klienta.
Informacja publikowana w związku z zasadami etyki reklamowej Google: Minimalny okres trwania umowy (okres spłaty) pożyczki wynosi 6 miesięcy, a maksymalny 48 miesiące. Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 266,45%. ,, Źródło: www.lendup.pl

Polecamy również inne pożyczki online


Dodaj swoją opinię o LendUp

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy

Write a comment

Comments: 5
 • #1

  Paweł (Monday, 18 February 2019 20:29)

  LendUp to produkt Profi Credit, który udziela podobnych pożyczek przez internet. Rożnica w kosztach jest bardziej widoczna LendUp: RRSO od 266,45% - Profi Credit: RRSO od 66,75%. Jeśli miałbym pożyczać to wybrałbym pożyczkę
  Profi Credit.

 • #2

  rab33 (Saturday, 16 March 2019 09:52)


  Pożyczka LendUp otrzymana zgodnie z informacjami na stronie.

 • #3

  LendUp? (Tuesday, 26 March 2019 16:07)

  LendUp podobno udziela dość łatwo dla osób z trudnymi historiami kredytowymi. Jestem ciekawy czy to jest prawda?

 • #4

  Paweł W. (Thursday, 28 March 2019 18:58)

  LendUp dali mi pożyczkę pomimo faktu posiadania wpisu w rejestrach, przez opóźnienia w spłacie limitu kredytowego na karcie kredytowej. Brawo ONI!

 • #5

  NN06 (Tuesday, 16 April 2019 17:29)

  Lendup jest ciekawym pomysłem na uzyskanie pożyczki w trudnych sytuacjach. Polecam, inni odmawiali tu dostałem.