Łatwa Pożyczka udzielana online

Łatwa Pożyczka to szybka pożyczka online, która dostępna jest w kwocie od 500 do 20 000 złotych. Zobowiązanie to można spłacać przez okres 60 miesięcy, co daje klientom możliwość elastycznego rozłożenia rat. Co więcej, ta forma pożyczki nie wymaga dokonywania przelewów weryfikacyjnych, co znacznie przyspiesza cały proces. Dodatkowo, istnieje również opcja odbioru gotówki na poczcie, co jest szczególnie wygodne dla osób, które preferują tradycyjne metody transakcji. Łatwa Pożyczka to szybka i wygodna forma finansowania, która bez wątpienia spełni oczekiwania wielu osób potrzebujących pilnie dodatkowych środków.

POŻYCZKI RATALNE

7/6/20183 min read

Łatwa Pożyczka — szybka pożyczka online udzielana od 500 do 20 000 zł ze spłatą realizowaną przez 60 miesięcy. Nie ma przelewów weryfikacyjnych, istnieje możliwość odbioru gotówki na poczcie.

Łatwa Pożyczka wniosek online

Łatwa PożyczkaŁatwa Pożyczka

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego Łatwa Pożyczka

Kredytodawca: MoneyBeat Sp. z o.o.

RRSO: 17,26%

Oprocentowanie: 7,2%

Pierwsza pożyczka: płatna

Okres pożyczki: od 6 do 60 miesięcy

Kwota pożyczki: 500 - 20 000 zł

Opłata rejestracyjna: brak

Max. kwota pierwszej pożyczki: 20 000 zł

Wiek pożyczkobiorcy: od 20 do 80 lat

Godziny pracy: Pon-Pt 08:00 - 19:00

Adres: ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa

Telefon: +48 611 100 431

Adres poczty elektronicznej: [email protected]

Reprezentatywny przykład Łatwa Pożyczka

,,Reprezentatywny przykład pożyczki: Pożyczana kwota 500 zł; Okres pożyczki 12 msc; Oprocentowanie 7.2%; Odsetki od kwoty pożyczki 86 zł; RRSO 34.95%; Całkowita kwota do spłaty 586 zł; Wysokość raty 48.83 zł. '' Źródło: www.latwapozyczka.pl

Łatwa Pożyczka do 20 000 zł na 60 rat

Łatwa Pożyczka to marka należąca do MoneyBeat Sp. z o.o., oferująca pożyczki ratalne online, udzielane przez internet na uproszczonych warunkach. Klienci mogą zaciągnąć szybką pożyczkę na oświadczenie, bez zbędnych formalności od kwoty 500 do 20 000 zł spłacaną na przestrzeni 1 — 60 rat. Firma nie stosuje weryfikacji danych personalnych za pośrednictwem — przelewu weryfikacyjnego na kwotę jednego grosza. Weryfikacja jest realizowana przez kuriera, który dostarcza umowę do podpisania.

Warunki uzyskania pożyczki Łatwa Pożyczka

Do uzyskania pożyczki ratalnej jest niezbędne, aby klient spełniał wymogi stawiane przez Łatwa Pożyczka:
- wiek od 20 do 80 lat,
- stałe miejsce zamieszkania na terenie kraju,
- dysponowanie stałym źródłem dochodu — które można udokumentować (umowa o pracę, renta, emerytura),
- pożyczkobiorca nie powinien widnieć w rejestrze osób zadłużonych BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD).

Aplikacja - Łatwa Pożyczka

Osoba zainteresowana Łatwa Pożyczka powinna za pomocą wniosku online, określić zakres kwoty i termin jej spłaty. Wypełnić wniosek w przedmiocie danych personalnych, kontaktowych i informacji finansowych, na podstawie których m.in. zostanie podjęta decyzja kredytowa. W kilka chwil po analizie danych finansowych klienta firma podejmie i prześle do wiadomości pożyczkobiorcy, decyzję kredytową.

Umowa pożyczkowa zostanie dostarczona klientowi za pośrednictwem kuriera, który dostarczy ją do podpisania i przekaże jeden egzemplarz wnioskodawcy, a drugi zostanie dostarczony do firmy pożyczkowej. Obsługa kurierska jest bezpłatna, koszty ponosi pożyczkodawca. Natychmiast po odebraniu podpisanego egzemplarza umowy, pieniądze zostaną przelane na rachunek bankowy klienta. Jeśli pożyczkodawca zawnioskuje inną formę odbioru pożyczki, pieniądze zostaną przekazane w formie czeku GIRO do zrealizowania w określonej placówce pocztowej.

Jeśli decyzja kredytowa będzie negatywa, czy wtedy zostanę o tym fakcie poinformowany?

Niezależnie od decyzji, jaką firma podejmie, zawsze informuje o niej, wiadomością przesyłaną na pocztę elektroniczną klienta.

W jakim terminie od spłacenia Łatwej Pożyczki mogę aplikować o kolejną?

Natychmiast po spłaceniu i zaksięgowaniu spłaty na rachunku firmy, klient może ubiegać się o kolejną pożyczkę ratalną.

Mam kredyty w banku, czy mam szanse na uzyskanie pożyczki ratalnej?

Posiadanie kredytów w innych instytucjach finansowych nie stanowi przeszkody do uzyskania pożyczki. Problemem będą wpisy w rejestrach osób zadłużonych BIG.

Kiedy Łatwa Pożyczka zostanie przelana na rachunek bankowy?

Przelew pilnej pożyczki zostanie wykonany następnego dnia roboczego, po otrzymaniu przez pożyczkodawcę podpisanej umowy kredytowej. Dostarczanej przez kuriera.

Jaki jest limit dla nowych klientów?

Nowe osoby, które po raz pierwszy , do 20 000 zł. Pożyczkodawca nie stopniuje zakresu przyznawanych kwot, zależnie od liczby spłaconych pożyczek. Jedynym limitem może być ograniczona zdolność kredytowa klienta.

Co, kiedy klient nie jest w stanie spłacić raty pożyczki?

W sytuacji, kiedy powstają problemy z terminowym uregulowaniem należności. Należy niezwłocznie skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

Czy istnieje możliwość wcześniejszej spłaty?

Każda osoba, która chce wcześniej spłacić pożyczkę ratalną Łatwą Pożyczkę, może to zrealizować po uzgodnieniu z pożyczkodawcą. Dla określenia dokładnej kwoty spłaty, ograniczonej do rzeczywistego czasu, w którym pożyczka była użytkowana.

Dlaczego klient otrzymuje negatywną opinię kredytową?

Powodem udzielenia negatywnej decyzji kredytowej, może być figurowanie klienta w rejestrze osób zadłużonych — Biurze Informacji Gospodarczej, wysokie ryzyko kredytowe — wynikające np. z informacji finansowych zawartych we wniosku kredytowym i brak możliwość nawiązania kontaktu telefonicznego z klientem.