Kredyty

Pożyczka 4,9% od Alior Banku

Pożyczka 4,9% z oferty Alior Banku do 15000 zł nawet na 6 lat

Alior Banku prezentuje nowy produkt w ofercie promocyjnej - Pożyczka 4,9%. Oferta jest adresowana do klientów, którzy jeszcze nie korzystali z oferty kredytowej banku. Nie ma też wymogu posiadania rachunku czy ubezpieczenia w tej instytucji.

Dużym atutem oferty promocyjnej jest możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków (obniżone oprocentowanie oraz prowizja), przy niskich kwotach zaciąganej pożyczki. Maksymalny wymiar kwoty kredytu objętego promocją - wynosi 15 000 zł...

Ranking netpozyczka24.pl pożyczek gotówkowych udzielanych na kwotę 20 tys zł - spłacanych przez 24 raty miesięczne - grudzień 2016 r.

Ranking sporządzony na podstawie kryterium kredytu: kwota - 20000 zł, okres kredytowy - 24 miesiące, rodzaj rat - równe, kredyt bez zabezpieczeń, kredyt bez zaświadczeń, kredyt bez zgody współmałżonka, kredyt bez ubezpieczeń, klient deklaruje skorzystanie z innych produktów banku dla obniżenia oprocentowania.

 

Lp.

 

Bank Warunki
1. BOŚ Bank Korzystna pożyczka
Rata: 937 zł
Oprocentowanie: 2,99%
Prowizja: 8,99%
Ubezpieczenie: Nie
RRSO: 12,13%
2. Getin Bank Kredyt gotówkowy
Rata: 956 zł
Oprocentowanie: 7,95%
Prowizja: 5,7%
Ubezpieczenie: Nie
RRSO: 14,38%
3. BOŚ Bank EKOpożyczka
Rata: 988 zł
Oprocentowanie: 10,0%
Prowizja: 7,0%
Ubezpieczenie: Nie
RRSO: 18,23%
4. mBank Kredyt gotówkowy
Rata: 1031 zł
Oprocentowanie: 7,99%
Prowizja: 13,99%
Ubezpieczenie: Nie
RRSO: 23,55%
5.

Bank BGŻ BNP Paribas iGotówka

Rata: 1050 zł
Oprocentowanie: 8,9%
Prowizja: 15,0%
Ubezpieczenie: Nie
RRSO: 25,86%
6. PlusBank Kredyt gotówkowy
Rata: 1081 zł
Oprocentowanie: 9,25%
Prowizja: 18,0%
Ubezpieczenie: Nie
RRSO: 29,76%

Alior Bank ukarany przez UOKiK

Alior Bank ukarany przez UOKiK
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów ukarał Alior Bank za promowanie kredytu konsumenckiego - "Gwarancja najniższej raty". W ocenie UOKiK, bank wprowadził klientów w błąd, sugerując iż oferowana propozycja kredytu gotówkowego, posiada gwarancję najniższej raty. Budując przeświadczenie u klientów, że korzystają z kredytu z najniższą ratą na rynku. Co nie było prawdą, to na kredytobiorcy spoczywał obowiązek wyszukania i porównania ofert z innych banków dla skorzystania z preferencyjnych warunków produktu.
Alior Bank został zobowiązany do zwrotu wszystkich pobranych odsetek, w ramach oferty kredytowej "Gwarancja najniższej raty". Zwrot ma dotyczyć również spłaconych już kredytów. Natomiast nowi klienci nie zostaną obciążeni kosztami odsetek.

Ranking pożyczek gotówkowych udzielanych na kwotę 10 tys zł - spłacanych przez 24 raty miesięczne - maj 2016 r.

Ranking został sporządzony w oparciu o parametry kredytu: kwota - 10 000 zł; okres kredytowania - 24 miesiące; rodzaj rat - równe; kredyt udzielany bez zaświadczeń, ubezpieczenia i zgody współmałżonka.

 

Lp.

 

Bank Warunki
1.

PKO Bank Polski

Mini Ratka

Oprocentowanie 6,99%-9,99%
Kwota 23000 zł na wyciąg, 120000 zł w ofercie standardowej oraz konsolidacji
Prowizja 0,00%-9,99%
Okres kredytowania 96 m-cy (120 m-cy przy konsolidacji)
2. Bank Millennium Pożyczka gotówkowa
RRSO: 8,29%
Rata: 452 zł
Oprocentowanie: 7,99%
Prowizja: 0,0 zł
3.

BOŚ Bank

Wiosenna gotówka

RRSO: 14,71%
Rata: 479 zł
Oprocentowanie: 8,9%
Prowizja: 5,0%
4.

Bank PEKAO

Pożyczka Ekspresowa

RRSO: 17,11%
Rata: 489 zł
Oprocentowanie: 10,0%
Prowizja: 6,0%
5.

Bank BGŻ BNP Paribas iGotówka

RRSO: 27,18%
Rata: 530 zł
Oprocentowanie: 9,9%
Prowizja: 15,0%
6.

PlusBank

Kredyt gotówkowy

RRSO: 29,76%
Rata: 540 zł
Oprocentowanie: 9,25%
Prowizja: 18,0%

Oferta kredytu gotówkowego PKO - Mini Ratka

Oferta kredytu gotówkowego PKO - Mini Ratka
W poszukiwaniu atrakcyjnego kredytu gotówkowego, warto zwrócić szczególną uwagę na propozycję PKO, dotyczącą Mini Ratki. Kredytu oferowanego od 1000 do 120 000 zł; do 23 000 zł na wyciąg z konta (z trzech ostatnich miesięcy) i na dowód osobisty. Kredytowanie nawet przez 120 miesięcy w opcji konsolidacji; 96 miesięcy w standardowej ofercie i 60 miesięcy dla klientów powyżej 65 roku życia.
Mini Ratka jest spłacana w ratach stałych - formuła rat annuitetowych. W ramach ,,wakacji kredytowych,, kredytobiorca może zawiesić spłatę trzech rat pożyczki.
Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą liczyć na preferencyjne warunki kredytowe, polegające min. na obniżonym oprocentowaniu kredytu o 1 punkt procentowy. Jeśli kredytobiorca udowodni że połowa kwoty pożyczki zostanie przeznaczona na edukację dzieci, PKO obniży dodatkowo o 2 punkty procentowe.
Oprocentowanie pożyczki już od 8,99% przy prowizji za udzielenie kredytu od 1%.

Kredyt przez internet iKredyt z Getin Banku

Kredyt przez internet iKredyt z Getin Banku
W poszukiwaniu szybkiego kredytu przez internet, który można uzyskać bez opuszczania domu i za pośrednictwem jedynie komputera/tabletu/smartfona. Warto zatrzymać się np. nad propozycją w tym przedmiocie Getin Banku, który w ramach ikredytu może zadowolić najbardziej kapryśnego klienta.
Zasadnicze parametry kredytu dotyczą m.in.: kwota ikredytu od 500 do 10 000 zł, której spłata została przewidziana od 3 do 36 miesięcy. Koszty kredytu zostały wyznaczone na poziomie: oprocentowanie do wartości 10 % i prowizja za udzielenie ikredytu 14,99%.
Sama aplikacja została ograniczona do niezbędnego minimum i została oparta na wniosku online i internetowym zawarciu umowy, który w sytuacjach wyjątkowych może zostać zrealizowany w stacjonarnym oddziale banku.
Kredytobiorca musi pamiętać o konieczności podpisania z bankiem „Umowy o składanie oświadczeń woli w postaci elektronicznej”, która umożliwi zawieranie umowy kredytowej online.

10 tys. zł kredytu za 20 zł miesięcznie od Citi Bank

10 tys. zł kredytu za 20 zł miesięcznie od Citi Bank
Citi Bank w nowej propozycji dotyczącej kredytu w ramach Karty Kredytowej - Citi Simplicity. Oferuje promocję dla nowych klientów banku - 10 000 zł kredytu, który jest spłacany w 12 ratach.
Koszt miesięczny to tylko 20 zł - przykład: miesięczna rata 833,33 zł + koszt 20 zł = całkowity koszt miesięczny spłaty kredytu 853,33 zł. Nowy klient, który pożycza 10 000 zł na 12 rat, oddaje tylko 10 240 zł - całkowity koszt kredytu.
Kredyt w ramach - Citi Simplicity to m.in.:
56 dni okresu odsetkowego,
Citi Rabaty dotyczące zniżek w wybranych sklepach nawet do 50%,
brak opłat za dodatkowe karty i naklejkę zbliżeniową PayPass.
Kredyt jest dostępny dla klientów od 21 roku życia, którzy posiadają minimum 1200 zł dochodu miesięcznego netto, pracują od min. 3 miesięcy. Osoby, które prowadzą własną działalność gospodarczą muszą wykazać 2 letni okres działalności i mieć skończone 25 lat.

Pożyczka Konsolidacyjna w Banku Millennium

Klienci Banku Millennium jeszcze do końca marca 2015 r. mają możliwość skorzystania z oferty promocyjnej pożyczki konsolidacyjnej, która m.in. przewiduje „Wakacje od spłaty raty” czy Gwarancję Najniższego Oprocentowania.
Każdy klient, który skorzysta z oferty promocyjnej pożyczki konsolidacyjnej Banku Millennium, może zawiesić spłatę pierwszej raty kredytu na okres trzech miesięcy. Uzyskać Gwarancję Najniższego Oprocentowania swojego kredytu konsolidacyjnego.
Zamiast wielu drogich rat różnych zobowiązań, konsolidacja zapewnia stałą i niższą ratę dla wszystkich połączonych spłat.

Credit Agricole spłaca Twoje zakupy na raty

Credit Agricole spłaca Twoje zakupy na raty
Bank Credit Agricole w specjalnej promocji dotyczącej zakupów ratalnych - "Spłacamy Twoje Raty", oferuje dla klientów którzy od 05.02. do 07.04.2015 r. skorzystają z zakupu ratalnego.
Do wartości 4000 zł. z maksymalnym terminem kredytowania do 36 miesięcy. W placówkach stacjonarnych z obsługą LUKAS Finanse lub płatnością CA Raty dla sklepów internetowych i zgłoszą swoje uczestnictwo w loterii na stronie: splacamy-twoje-raty.pl. Możliwość pełnej spłaty zakupu ratalnego, w ramach codziennego losowania laureatów, którzy są wyłaniani w dni robocze (do 07.04.2015 r.).

Pożyczka gotówkowa Kasy Stefczyka

Pożyczka gotówkowa Kasy Stefczyka, to oferta kredytu na dowolny cel
Pożyczka gotówkowa Kasy Stefczyka, to oferta kredytu na dowolny cel. Kredytobiorca może wydatkować środki według własnego zapotrzebowania. Spłacając swoje zobowiązania wynikające np. pożyczki, kredyty czy karty kredytowe. Zrealizować swoje marzenia czy sfinansować inne swoje potrzeby.
Pożyczka gotówkowa jest udzielana nawet na okres 10 lat z obniżonym oprocentowaniem nominalnym i niskimi ratami.Kwoty dostępne w ramach oferty kredytowej Kasy Stefczyka, dotyczą od 1000 do 100 000 zł. Oferta pożyczki jest adresowana do Członków Kasy Stefczyka, osoby które jeszcze nie przystąpili do Kasy mogą to zrobić w najbliższej placówce.

Rata ZawszeNajniższa w Banku Pocztowym

Bank Pocztowy gwarantuje dla swoich klientów kredyt gotówkowy z gwarancją, że jego rata będzie zawsze najtańsza.
Bank Pocztowy gwarantuje dla swoich klientów kredyt gotówkowy z gwarancją, że jego rata będzie zawsze najtańsza.
 
Bank zapewnia, że do 31 grudnia jego kredyty będą proponowane kredytobiorcom z najniższą ratą przy kredytach gotówkowych. Każdy zainteresowany preferencyjnymi warunkami kredytu,powinien zgłosić się do placówki Banku Pocztowego z potwierdzonymi warunkami pożyczki, kredytu z innego banku. Oferta z innej instytucji nie może być starsza niż 14 dni kalendarzowych. Bank po przeanalizowaniu dokumentu, zaoferuje ratę kredytu o niższym nominale. Produkt jest zaadresowany dla nowych i stałych klientów, którzy posiadają zdolność kredytową.
Kredyt gotówkowy jest dostępny od kwoty 11 tys zł do 150 tys z terminem spłaty nawet do 150 miesięcy. W wersji dotyczącej produktu ubezpieczonego i bez zastosowania formy zabezpieczenia.

Pożyczka przez internet do 60 tys. zł.

Pożyczka przez internet do 60 tys. zł. od eurobanku
Pożyczka online w eurobanku, od 10 stycznia 2015 roku jest dostępna do kwoty 60 000 zł. Klienci banku bez wychodzenia z domu, mogą zdalnie zaciągnąć kredyt w oparciu o łącze internetowe.
Nowa oferta kredytu internetowego jest dedykowana dla klientów, którzy są posiadaczami konta osobistego i podpisali umowę ramową wraz z dostępem do bankowości online z tokenem.
Wypłata pożyczki może być realizowana jeszcze w dniu złożenia wniosku, a cała forma oferty online, w odniesieniu do warunków m.in. spłaty i obsługi jest zbieżna z warunkami produktów oferowanych w placówkach bankowych.
Aplikacja internetowa o pożyczkę eurobanku jest oparta na trzech krokach:
1. Wypełnieniem wniosku online, w którym klient zawiera podstawowe dane niezbędne do przygotowanie oferty kredytowej i umowy.
2. Bank oferuje warunki kredytowe dedykowane dla indywidualnego odbiorcy, który może zaproponować dowolną zmianę warunków w odniesieniu do kwoty czy formy spłaty.
3. Ostateczna forma umowy kredytowej jest akceptowana przez odbiorcę za pośrednictwem kodu wygenerowanego przez token i wypłata pożyczki na konto klienta.

Oszczędzający Kredyt Gotówkowy Banku BGŻ BNP Paribas

Oszczędzający Kredyt Gotówkowy Banku BGŻ BNP Paribas
Bank BGŻ BNP Paribas w swojej propozycji oszczędzającego kredytu gotówkowego, proponuje premię do 20 proc. spłaconych odsetek.
W maksymalnym wymiarze premii, klienci mogą uzyskać do760 zł rocznie. Wystarczy do 30 listopada 2015 r. skorzystać z propozycji Oszczędzającego Kredytu Gotówkowego z ubezpieczeniem i spłacać raty kredytu w terminie ustalonym w harmonogramie spłarty kredytu.
Kredyt jest oferowany do 150 tys zł, z okresem spłaty do 84 miesięcy. Jeśli ubezpieczenie kredytu, zostanie utrzymane przez pełen okres spłaty, klient może liczyć na gwarancję niezmienności rat.
Produkt jest dedykowany osobom ze stałym źródłem dochodu, uzyskiwane na podstawie umowy o pracę, zlecenie czy dzieło. Dla osób prowadzących działalność gospodarczą, rolną czy wykonujących wolne zawody, emerytów i rencistów...

Nowa oferta kredytowa eurobanku - ,,Wypożyczka,,

eurobank od czerwca br. dysponuje nowym produktem kredytowym, który charakteryzuje się nowatorskim ujęciem pożyczania. W ramach z góry ustalonych zasad kredytowych, które są stałe i przy regularnej spłacie kredytu, nie ulegają zmianom. Pożyczający spłaca pożyczoną kwotę z kosztami ,,opłaty za wypożyczenie,,. W jednej racie kredytowej, np. pożyczka o wartości 5 tys. zł. na termin 12 miesięcy jest regulowana, m.in. jedną ratą ,,opłaty za wypożyczenie,, o wartości 500 zł (RRSO wynosi 19,41%).

,,Wypożyczka,, jest dostępna w trzech zakresach kwot - 3500, 5000 i 10 000 zł na 12-miesięczny okres spłaty. Kredytobiorca do aplikacji o kredyt musi przygotować jedynie dowód osobisty z dokumentem potwierdzającym zakres uzyskiwanych dochodów (np. zaświadczenie o dochodach, wyciąg z konta, druk RMUA). Aplikacja o kredyt do wartości 3500 zł, może być ograniczonado oświadczenia kredytobiorcy o uzyskiwanych dochodach, istnieje możliwość łączenia dochodu z innymi osobami, dla zwiększenia zdolności kredytowej. Klient sam wybiera dogodny dla siebie termin spłaty rat.

Opłaty Wypożyczki

Kwota pożyczki na 12 miesięcy
„Opłata za wypożyczenie”
3500 zł
350 zł
5000 zł
500 zł
10000 zł
1000 zł


Pożyczka na Poczcie

Bank Pocztowy od 16 marca 2015 roku oferuje nowy produkt, dotyczący szybkiej pożyczki na każdej poczcie
Bank Pocztowy od 16 marca 2015 roku oferuje nowy produkt, dotyczący szybkiej pożyczki na każdej poczcie - Pożyczka na Poczcie. Kredyt jest oferowany od kwoty 300 do 3000 zł. spłata dostępna w terminach od 1 do 9 miesięcy.
Pożyczka na Poczcie to uproszczona procedura aplikacji, minimalne wymogi dotyczące przedstawienia zaświadczenia o zarobkach lub wycinka z renty lub emerytury. Jedna wizyta w oddziale Banku Pocztowego lub Poczty Polskiej, podczas której klient podpisze umowę i otrzyma swoją pożyczkę. Kredyt nie posiada obciążeń dotyczących kosztów oprocentowania - 0 %. Jedynymi kosztami jakie pożyczkodawca jest obciążony, wraz z kredytem to stała prowizja dla wszystkich wartości pożyczki - 20%.
Dla przykładu kredyt 1000 zł - plus 20% prowizji, generuje koszt na poziomie 200 zł - łącznie, kredytobiorca musi spłacić 1200 zł.

Getin Bank oferuję pożyczkę za darmo dla nowych klientów

Getin Bank oferuję pożyczkę za darmo dla nowych klientów
Getin Bank na wzór promocji oferowanych w instytucjach pozabankowych, przygotował pożyczkę za darmo dla nowych klientów. W ramach oferty promocyjnej - "Darmowa Pożyczka", która jest udzielana do kwoty 2000 zł na 12 miesięcy. Nowi klienci banku, którzy jeszcze nie korzystali z usług Getin Banku, mogą pożyczyć od 500 do 2000 zł.
Kredyt jest udzielany na uproszczonych zasadach, które nie przewidują konieczności prezentowania zaświadczenia o dochodach. Wystarczy dowód osobisty, stałe źródło dochodu i ukończone 18 lat. Wadą darmowej pożyczki Getin Banku, jest konieczność osobistego odwiedzenia oddziału banku, w celu złożenia wniosku. Bank zapewnia że wszystkie formalności związane z aplikacją o kredyt, klient załatwi podczas jednej wizyty. Niestety bank nie informuje o czasie i formie przekazania środków.
Podsumowanie oferty
Pożyczka za darmo dla nowych klientów Getin Banku:
 • od 500 do 2000 zł na 12 miesięcy,
 • bez dodatkowych opłat,
 • z oprocentowaniem i prowizją 0%,
 • z indywidualną wysokością raty miesięcznej,
 • wystarczy jedna wizyta w banku, dowód i źródło dochodu,
 • kredyt dostępny dla nowych klientów od 18 roku życia.

 

Kredyty gotówkowe z instytucji bankowej

Kredyty gotówkowe to najpopularniejsze produkty bankowe, w zakresie ofert kredytowych.

Nasza propozycja dotyczy kompleksowej propozycji bankowej, dotyczącej oferty gotówkowej.

U nas porównasz, poznasz i bezpłatnie wybierzesz, dowolny produkt za pośrednictwem internetu. Z dowolnego miejsca, wystarczy komputer, smartfon itp. z dostępem do sieci internetowej. Dostarczamy najlepsze kredyty z instytucji bankowych. Aktualne promocję i pełną informację dotyczącą prezentowanych ofert. Przez siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Składając wniosek online o konkretny produkt. Za pośrednictwem naszej strony, zamawiasz kontakt z doradcą kredytowym, który udzieli Ci wszystkich niezbędnych informacji i wskazówek w przedmiocie zamawianego produktu.

Koszty

Głównymi kosztami kredytu gotówkowego są odsetki, naliczane w skali roku. Bank nie może przekroczyć czterokrotność stopy lombardowej, którą ustala NBP.
Inne koszty, które są doliczane do kredytu, to indywidualna wartość konkretnej oferty, które bank ustala indywidualnie.
Opłata przygotowawcza jest należnością pobieraną za rozpatrzenie wniosku. Nie ulega zwrotowi w konsekwencji rezygnacji z kredytu, po złożeniu podpisu na umowie.
Prowizja dotycząca opłaty za pozytywne zatwierdzenia wniosku kredytowego, pobierana jest na zasadach doliczenia do raty kredytu.
Bank, może oczekiwać ubezpieczenia kredytu, które ma na celu zabezpieczenie interesów kredytodawcy. Ubezpieczenie na wypadek śmierci, kalectwa czy braku zdolności do pracy kredytobiorcy. Pozwala spłacić pozostałą część kredytu. Forma ubezpieczenia jest bardzo zróżnicowana i zależna od konkretnych ustaleń.

Dokumenty

Bank od osób ubiegających się o kredyt gotówkowy, będzie wymagał dokumentów ( dowód osobisty, prawo jazdy) potwierdzających tożsamość kredytobiorcy. Zaświadczenie o zatrudnieniu i wysokości uzyskiwanych dochodów. Emeryci i renciści powinni przedstawić kopię decyzji o przyznaniu świadczenia i odcinek ostatniego przelewu renty, emerytury. Osoby, które prowadzą działalność gospodarczą są zobligowani do przedłożenia zaświadczenia o nie zaleganiu w płatnościach w stosunku do US i ZUS. Dokumenty potwierdzające uzyskiwane przychody.
Stali klienci mogą otrzymać kredyt na oświadczenie o dochodach.

Zabezpieczenie

Banki zazwyczaj oczekują od kredytobiorcy zabezpieczeń, udzielanych kredytów.
Najczęściej jest to oświadczenie o dobrowolnym poddaniu się czynnościom egzekucyjnym. Inną formą zabezpieczenia jest obowiązkowe wykupienie ubezpieczenia kredytu.
Rzadziej banki wymagają poręczyciela czy współkredytobiorcy. Możliwa jest konieczność podpisania
weksla in blanco, czy zablokowanie środków na koncie bankowym. Przy kredytach gotówkowych o charakterze samochodowym istnieje możliwość zabezpieczenie po przez zastawu rejestrowego na samochodzie.

Prowizja

Banki pobierają jednorazową opłatę - prowizję za udzielenie kredytu. Opłata nie może być większa niż 5% sumy kredytu.
Kwota prowizji jest zależna od sumy przyznanego kredytu gotówkowego. Standardowo doliczana do sumy pożyczki lub pobierana od kwoty kredytu. Pożyczając np. 10 000 zł to po odliczeniu wartości prowizji - 5 %. Bank potrąci 500 zł i na nasze konto zostanie przelane 9500zł a nie 10 000 zł. Kredytobiorca powinien uwzględniać prowizję, jeśli oczekuje wypłaty pełnej kwoty kredytu.
Inna forma regulacji prowizji, może polegać na indywidualnej wpłacie w kasie banku lub za pośrednictwem przelewu.
Wysokość i forma regulacji jest zależna od ofert kredytu,również od ubezpieczenia kredytu, czy kredytobiorca jest stałym klientem banku itd.
Niezależnie od składników produktu, który reguluje wartości oferty. Prowizja nie może być większa od 5 % wartości kredytu. Zgodnie z regulacjami przepisów dotyczących tzw ustawy antylichwiarskiej.

Przeznaczenie

Kredyt gotówkowy jest ofertą kredytową, która może być przeznaczona na dowolny ce, który nie dotyczy czynności związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Każdy może w dowolny sposób wykorzystywać pożyczone środki. Bank nie ingeruje w ten zakres kredytu, który pozostaję wyłącznej dyspozycji kredytobiorcy.

Kredyty gotówkowe przez internet

Kredyt gotówkowy to popularny produkt bankowy, który posiada wysoki stopień zainteresowania wśród konsumentów. Dodatkowo kredyt gotówkowy, jest łatwy do uzyskania. O ile posiadamy źródło dochodu i pozytywny BIK.
 
Banki, widząc wysoki zakres popytu na rynku na takie produkty. Bombardują nas w przestrzeni medialnej, swoimi reklamami. W których każda instytucja, prezentuje swoje kredyty gotówkowe, jako produkty o najlepszych parametrach z najtańszymi ratami.
Konsument musi zadać sobie zasadnicze pytanie, który kredyt gotówkowy jest realnie tańszy? Do tego, słysząc zapewnienia płynące ze środków masowego przekazu. O najlepszych i najtańszych kredytach. Może zwątpić w właściwy wybór oferty. I pewnie skorzysta z pierwszej lepszej propozycji. Skoro większość ofert jest podobna.
W rzeczywistości prawda jest zupełnie inna. Banki stosują nowoczesne formy marketingu, które dotyczą przekazu małej ilości informacji z akcentem na wybrany motyw, który określa jeden składnik produktu. I nie jest czynnikiem decydującym o realnych kosztach kredytu.
Jednak forma jego prezentacji, sugeruje że ta wartość jest czynnikiem decydującym.
Nasza propozycja dotycząca kredytów gotówkowych, pozwala samemu klientowi przeprowadzić porównanie produktów na podstawie własnych parametrów kredytu, który go interesuje. Wystarczy wpisać zakres kwoty, czas spłaty i zaznaczyć jakie dodatkowe wartości oferty nas interesują. I mamy gotowe porównanie najlepszych kredytów gotówkowych na rynku. Bez wysiłku, omijając z daleka biura kredytowe i banki. Nie ulegając ,,bełkotowi,, reklam. Otrzymujemy wiarygodne porównanie kredytów z podaniem realnych kwot rat miesięcznych, dla poszczególnych propozycji kredytowych. Pozostaje podjęcie decyzji, co ważne opartej na rzeczywistej wiedzy o produktach, a nie sloganach reklamowych o nikłej wartości informacyjnej.
Dodatkowo klient korzystający z naszego portalu, może skorzystać z obszernej bazy materiałów informacyjnych w zakresie zagadnień dotyczących czynności kredytowania.
Z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić, że nasza oferta pozwoli poznać i wybrać najlepszy kredyt gotówkowy na rynku finansowym.

Write a comment

Comments: 13
 • #1

  Ania Wa-wa (Thursday, 31 July 2014 18:30)

  Getin Bank ma fajny kredyt gotówkowy i dla mnie jest to najlepszy bank w Polsce. A co ważne to nasz bank a nie obcy kapitał.

 • #2

  Bobik1 (Thursday, 31 July 2014 18:33)

  Kredyty gotówkowe w getin banku są ok ale sam bank to średnio mi pasuje. Wole aliora, mam w nim konto i jest ok

 • #3

  DORIS (Thursday, 31 July 2014 18:35)

  Gadanie najlepsze kredyty gotówkowe ma eurobank. Nawet nowi klienci dostaną lepsze warunki niż stali klienci w innych bankach. Wiem co pisze bo sama skorzystałam z kredytu gotówkowego w eurobanku a jestem klientem bgz.

 • #4

  hors (Thursday, 31 July 2014 18:39)

  Wasza dyskusja jest jałowa nie ma banku, który zadowoli wszystkich. Jeden ma dobry kredyt gotówkowy. Inny bryluje z kredytem hipotecznym czy kontem itd. Do tego jest kwestia opłat i prowizji, które dość często się zmieniają. Dziś oferta banku jest tania a za kilka miesięcy może się okazać się super droga itd...

 • #5

  Magda (Thursday, 31 July 2014 18:42)

  Dla tego ja zmieniam konta, karty a kredyty gotówkowe wybieram w banku, który oferuje najlepsze i nie jestem przywiązana do banku za szelko cenę.
  Jak bank zmienia warunki z których nie jestem zadowolona to zmieniam bank,

 • #6

  ulika99 (Thursday, 31 July 2014 18:46)

  Magda a ile osób tak robi? Ludzie to matołki...
  Ktoś ma konto w banku to nawet nie zakłada aby np skorzystać z oferty innego banku przy kredycie gotówkowym. I tak przepłacają i odbierają rzeczywistość finansową z perspektywy opinii i porad pracowników swojego banku, którzy wpychają tylko swoje oferty jako najlepsze. Zero samodzielnego myślenia..

 • #7

  igor22 (Thursday, 31 July 2014 18:48)

  każdy bank dba o swój biznes i tyle..

 • #8

  ----- (Friday, 01 August 2014 10:16)

  A co sądzicie o kredycie gotówkowym Alior Banku?

 • #9

  Edi wa-wa (Saturday, 02 August 2014 00:35)

  Fajny portal.
  Mnie interesuje ocena ryzyka kredytowego przy udzielaniu kredytów gotówkowych. Czytałem sporo waszym portalu na temat inicjatywy BIK, która ma polegać na wydawaniu certyfikatu. Podobno już można otrzymać nawet kredyt gotówkowy z tym certyfikatem. Ale to przecież zupełnie omijany czy nie kontynuowany pomysł przez instytucję bankowe. A przecież zdecydowanie przyśpieszyło by proces udzielania kredytów. I nie rozumiem dla czego pozostałe banki tak niemrawo korzystają z konstruktywnego rozwiązania.
  Wielka szkoda bo pomysł mi się podoba ale wykonanie jak zwykle do d...y. Może w przyszłości coś się zmieni?
  Liczę na kreatywność banków.
  Pozdrawiam

 • #10

  bbbr (Monday, 08 December 2014 16:07)

  Stefczy kiedyś miał lepsze oferty kredytów, teraz coś się im psuje...

 • #11

  WARS (Tuesday, 03 February 2015 14:01)

  Fajne macie oferty kredytów gotówkowych i dobrze opisane zasady bezpieczeństwa!!! Chwała Wam za to. Mnie jednak martwi kredyt gotówkowy z propozycji Banku Pocztowego. Posiadam tam produkty i dużo ostatnią się słyszy o zamykaniu placówek pocztowych. Ja pochodzę z małej miejscowości i dla moich potrzeb, korzystam m.in. z produktów finansowych za pośrednictwem poczty. A jak oni mają zamykać mniejsze oddziały pocztowe? To moja wygoda się skończy? Czy coś wiadomo w tej sprawie? Będą likwidować mniejsze placówki pocztowe?

 • #12

  bebanki (Thursday, 14 January 2016 09:37)

  Jest dość oczywistym, że kredyty z banku są tańsze od pożyczek z instytucji pozabankowych. Jednak zazwyczaj bank pożycza większe kwoty i w sytuacji kiedy kredytobiorca ma problemy z terminową spłatą, odsetki karne generują w szybkim tempie duży wzrost kosztów kredytu. W firmach pozabankowych pożyczamy drożej, ale mniej i koszty dodatkowe nie są aż tak radykalnie wysokie...

 • #13

  PKO na Tak! (Thursday, 11 February 2016 20:02)

  Warto wybierać uczciwe Polskie banki np: PKO!