Kredyty gotówkowe ING


Data aktualizacji: 17 luty 2017

Pożyczka - szybko i bez zbędnych formalności

Kredyty gotówkowe ING
Kredyty gotówkowe ING, to doskonała propozycja na realizację swoich potrzeb finansowych. Proste i przejrzyste zasady, niskie koszty i szybka obsługa. Wystarczy zapytać doradcy ING Bank Śląski, za pośrednictwem WNIOSKU ONLINE aby uzyskać informację o swoich możliwościach kredytowych i pomoc w szybkiej realizacji aplikacji kredytowej.
 
Kredyty gotówkowe, są dostępne w dwóch ofertach dotyczących standardowej pożyczki gotówkowej. Nie mają zdefiniowanego przeznaczenia i kredytobiorca może swobodnie realizować swoje plany. Zakres oferowanych kwot przez ING, przy kredycie standardowym, waha się od sumy 1000 do 160 000 zł. Z maksymalnym okresem kredytowania do 8 lat. Nie jest wymagane zabezpieczenie ze strony kredytobiorcy. Produkt można uzyskać nawet w 15 minut. Podczas jednej wizyty w banku ew. za pośrednictwem internetu. Pieniądze są przelewane na konto klienta, bezpośrednio po zawarciu umowy kredytowej.
 
Stali klienci ING mogą uzyskać kredyt gotówkowy bez dokumentowania źródeł dochodu. Jeśli przez minimalny okres - trzech miesięcy na konto klienta ING, regularnie wpływały środki finansowe uzyskiwane na podstawie umowy o pracę.
 
Kredytobiorcy, którzy nie są klientami banku, muszą dostarczyć właściwe dokumenty potwierdzające uzyskiwanie dochodów. Najczęściej jest wymagany wyciąg z rachunku bankowego kredytobiorcy z ostatnich 6 miesięcy.
 
Dla zapewnienia pełnego komfortu i bezpieczeństwa, klienci mogą skorzystać z Programu ubezpieczeniowego Bezpieczna Pożyczka.
Oprocentowanie pożyczki jest realizowana na przestrzeni od 7,79% do 10%. Bank pobiera prowizje w zakresie wartości od 0% do 10% od kwoty kredytu.
Istnieje możliwość konsolidacji innych kredytów w jeden z niższą ratą.
Reklama
Kredyt gotówkowy T-Mobile
Kredyt gotówkowy eurobank
Kredyt online iGotówka
Kredyt gotówkowy Alior Bank
Kredyt gotówkowy Mini Ratka
Kredyt gotówkowy mBank

ING Bank Śląski

W 1991 roku nastąpiła fuzja NMB Postbank z holenderskim potentatem ubezpieczeniowym Nationale-Nederlanden, z którego powstała Grupa ING,  koncentrująca się na działalności finansowej w trzech głównych zakresach. Bankowym, ubezpieczeń i inwestycji. Obsługując klientów indywidualnych, firmowych i instytucjonalnych.
 
Kreuje rzeczywistość finansową poprzez innowacyjne łączenie usług i produktów z różnych dziedzin finansowych. Stając się liderem na rynku w zintegrowanych usługach finansowych.
ING na rynku polskim jest obecna od 1991 roku. Zatrudniając ponad 12 tys pracowników i od początku swojej obecności na rynku krajowym. Uplasowała się w czołówce rynku finansowego.
 
Misją ING jest, wyznaczanie standardów wspierania naszych klientów, w planowaniu ich finansowej przyszłości. Ambicją i aspiracją jest dbałość o kompetencję pracowników i reputację firmy. Oczekują pełnej uczciwości i zaangażowania od wszystkich, tworzących dzieło Grupy ING. Czemu ma służyć przestrzeganie kodeksu Wartości Biznesowych ING.
 
Grupa prowadzi szereg projektów z dziedziny społecznej, w ramach  Fundacji ING Dzieciom, Wolontariatu ING czy Fundacji Sztuki Polskiej ING.
 
ING Bank Śląski S.A. spółka akcyjna z siedzibą w Katowicach, przy ul. Sokolskiej 34, 40-086 Katowice.

Dane teleadresowe - ING Bank Śląski

Infolinia 801 222 222 1, +48 (32) 357 00 69
czynna całą dobę 7 dni w tygodniu
System bankowości internetowej
ING BankOnLine
godziny kontaktu: czynne całą dobę 7 dni w tygodniu
801 601 607 1
+48 (32) 357 00 10 1
netpozyczka24.pl, to portal finansowy obejmujący swoim zakresem podstawowe zagadnienia finansowe. W przedmiocie firm i pożyczek pozabankowych. Prezentujemy, omawiamy i gromadzimy opinie konsumentów na temat instytucji pożyczkowych i ich ofert. Informujemy, komentujemy i udostępniamy obszerny zakres wiedzy o wszystkich elementach, procesu korzystania z produktów finansowych.
Nasz zakres zainteresowania został skoncentrowany na legalnych instytucjach, które działają na podstawie przepisów o kredycie konsumenckim i prawa cywilnego. Posiadają wiarygodność i stabilną pozycję na rynku. Nie promujemy instytucji i produktów, które mogą stanowić zagrożenie dla konsumentów.
W naszym portalu prezentujemy ponad 50 instytucji pozabankowych, które oferują krótkoterminowe chwilówki online i pożyczki ratalne — długoterminowe.
Ostrzegamy przed zagrożeniami w nieodpowiedzialnym korzystaniu z produktów kredytowych. Wskazując na potrzebę przemyślanego i odpowiedzialnego procesu decyzyjnego w podejmowaniu decyzji finansowych. Konsekwencji, jakie mogą stać się udziałem pożyczkobiorców, którzy nie przestrzegają zasad odpowiedzialnego korzystania z pożyczek online.
Gromadzimy opinie i doświadczenia klientów instytucji finansowych dla lepszego poznania właściwości firm i ich ofert. Przedstawiamy praktyczny wymiar propozycji w zetknięciu z rzeczywistym konsumentem, prezentując wszystkie elementy składowe omawianych pożyczek.
Nasza informacja ma na celu przedstawienie rzeczywistego obrazu produktu, który jest proponowany na rynku pozabankowym. Dostarczamy konsumentowi ,,nagiej,, prawdy o rzeczywistej ofercie, a nie jej wykreowanym — reklamą — obliczu. Z omówieniem praktycznych zastosowań, jak i negatywnego obciążenia.
Serwis finansowy netpozyczka24.pl nie udziela pożyczek pozabankowych i nie gromadzi danych osobowych. Za pośrednictwem naszego portalu, można skorzystać z oferty pożyczkowej najlepszych instytucji pozabankowych na rynku.

Write a comment

Comments: 0