Kredyty gotówkowe ING

Pożyczka - szybko i bez zbędnych formalności

Kredyty gotówkowe ING
Kredyty gotówkowe ING, to doskonała propozycja na realizację swoich potrzeb finansowych. Proste i przejrzyste zasady, niskie koszty i szybka obsługa. Wystarczy zapytać doradcy ING Bank Śląski, za pośrednictwem WNIOSKU ONLINE aby uzyskać informację o swoich możliwościach kredytowych i pomoc w szybkiej realizacji aplikacji kredytowej.
 
Kredyty gotówkowe, są dostępne w dwóch ofertach dotyczących standardowej pilnej pożyczki na dziś online. Nie mają zdefiniowanego przeznaczenia i kredytobiorca może swobodnie realizować swoje plany. Zakres oferowanych kwot przez ING, przy kredycie standardowym, waha się od sumy 1000 do 160 000 zł. Z maksymalnym okresem kredytowania do 8 lat. Nie jest wymagane zabezpieczenie ze strony kredytobiorcy. Produkt można uzyskać nawet w 15 minut. Podczas jednej wizyty w banku ew. za pośrednictwem internetu. Pieniądze są przelewane na konto klienta, bezpośrednio po zawarciu umowy kredytowej.
Stali klienci ING mogą uzyskać kredyt gotówkowy bez dokumentowania źródeł dochodu. Jeśli przez minimalny okres - trzech miesięcy na konto klienta ING, regularnie wpływały środki finansowe uzyskiwane na podstawie umowy o pracę.

Kredytobiorcy, którzy nie są klientami banku, muszą dostarczyć właściwe dokumenty potwierdzające uzyskiwanie dochodów. Najczęściej jest wymagany wyciąg z rachunku bankowego kredytobiorcy z ostatnich 6 miesięcy.

Dla zapewnienia pełnego komfortu i bezpieczeństwa, klienci mogą skorzystać z Programu ubezpieczeniowego Bezpieczna Pożyczka.

Oprocentowanie pożyczki jest realizowana na przestrzeni od 7,79% do 10%. Bank pobiera prowizje w zakresie wartości od 0% do 10% od kwoty kredytu.

Istnieje możliwość konsolidacji innych kredytów w jeden z niższą ratą.

ING Bank Śląski

W 1991 roku nastąpiła fuzja NMB Postbank z holenderskim potentatem ubezpieczeniowym Nationale-Nederlanden, z którego powstała Grupa ING,  koncentrująca się na działalności finansowej w trzech głównych zakresach. Bankowym, ubezpieczeń i inwestycji. Obsługując klientów indywidualnych, firmowych i instytucjonalnych.
 
Kreuje rzeczywistość finansową poprzez innowacyjne łączenie usług i produktów z różnych dziedzin finansowych. Stając się liderem na rynku w zintegrowanych usługach finansowych.
ING na rynku polskim jest obecna od 1991 roku. Zatrudniając ponad 12 tys pracowników i od początku swojej obecności na rynku krajowym. Uplasowała się w czołówce rynku finansowego.
 
Misją ING jest, wyznaczanie standardów wspierania naszych klientów, w planowaniu ich finansowej przyszłości. Ambicją i aspiracją jest dbałość o kompetencję pracowników i reputację firmy. Oczekują pełnej uczciwości i zaangażowania od wszystkich, tworzących dzieło Grupy ING. Czemu ma służyć przestrzeganie kodeksu Wartości Biznesowych ING.
 
Grupa prowadzi szereg projektów z dziedziny społecznej, w ramach  Fundacji ING Dzieciom, Wolontariatu ING czy Fundacji Sztuki Polskiej ING.
 
ING Bank Śląski S.A. spółka akcyjna z siedzibą w Katowicach, przy ul. Sokolskiej 34, 40-086 Katowice.

Dane teleadresowe - ING Bank Śląski

Infolinia 801 222 222 1, +48 (32) 357 00 69

czynna całą dobę 7 dni w tygodniu

System bankowości internetowej

ING BankOnLine

godziny kontaktu: czynne całą dobę 7 dni w tygodniu

801 601 607 1

+48 (32) 357 00 10 1

Polecane tematy w zakresie kredytów i kredytowania

Write a comment

Comments: 0