KredytOK do 10 000 zł na 36 miesiące

KredytOK jest pośrednikiem finansowym, który oferuje pożyczki pozabankowe o wysokości do 10 000 złotych. Pożyczki te można spłacać przez okres 12, 18, 24 lub 36 miesięcy. KredytOK umożliwia klientom skorzystanie z usług przez internet, telefon lub odwiedzenie jednego z biur kredytowych. Działając w roli pośrednika, KredytOK współpracuje z różnymi partnerami, którzy udzielają pożyczek. Dzięki temu klienci mają możliwość wyboru najbardziej dogodnej oferty. Wszelkie formalności związane z ubieganiem się o pożyczkę można załatwić bez wychodzenia z domu, co jest wygodne i oszczędza czas. KredytOK stawia na szybkość, elastyczność i dostępność, zapewniając klientom łatwą i wygodną obsługę.

POŻYCZKI RATALNE

7/6/20163 min read

Pośrednik finansowy KredytOK udziela pożyczek pozabankowych swoich partnerów do kwoty 10 000 zł na 12, 18, 24 lub 36 miesiące za pośrednictwem internetu, telefonu i biur kredytowych.

KredytOK wniosek online

KredytOKKredytOK

Formularz informacyjny kredytu konsumenckiego KredytOK

Kredytodawca: Capital Service Spółka Akcyjna

Stopa odsetek: 7,20%

RRSO: 54,6%

Pierwsza pożyczka: płatna

Okres: 12, 18, 24 lub 36 miesięcy

Kwota: od 1000 do 10 000 zł

Opłata rejestracyjna: 0.01 zł/ 0 zł

Max. kwota pierwszej pożyczki: 10 000 zł

Wiek: od 25 lat

Godziny pracy: Pon. – Pt. 8.00-20.00, Sobota 9.00-17.00

Adres: ul. Janusza Korczaka 73, 07-409 Ostrołęka

Telefon: +48 601 500 500

Adres poczty elektronicznej: [email protected]

Reprezentatywny przykład KredytOK

,,Maksymalna kwota pożyczki wynosi 10 000 zł. Reprezentatywny przykład: CAŁKOWITA KWOTA POŻYCZKI: 2400 zł na okres 24 miesięcy. PROWIZJA ZA UDZIELENIE POZYCZKI: 0,00 zł, PROWIZJA OPERACYJNA: 714.80 zł, ODSETKI: 544,93 zł, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY: 3659,73 zł, RRSO: 54,6%, pierwsza RATA 207,52 zł, Ilość rat 24. (stan na dzień 19.12.2022 r.),, Źródło: www.kredytok.pl

Pożyczki KredytOK online przez telefon lub w biurach kredytowych

Właścicielem marki jest Capital Service S.A., która funkcjonuje od 1999 roku. KredytOK jest więc instytucją finansową o ustabilizowanej pozycji na rynku. Oprócz pożyczek w KredytOK można uzyskać także wsparcie z zakresu ubezpieczeń, które obejmują m.in. pakiety medyczne oraz świadczenia ochrony życia i zdrowia.

Pożyczki przez internet KredytOK to najprostszy model uzyskania dodatkowych środków, przez internet i telefon dla sfinansowania własnych potrzeb. W kilka chwil można uzyskać pożyczkę od 1000 do 10 000 zł, której spłata jest możliwa przez 12, 24 lub 36 miesięcy. Pożyczkodawca nie wymaga zabezpieczeń i poręczeń. Nie ma też przedpłat i przelewów weryfikacyjnych, uproszczona procedura umożliwia uzyskanie pieniędzy na konto bankowe lub czekiem GIRO na poczcie, już po kilku minutach od zatwierdzenia wniosku.

Pożyczaj wygodnie bez wychodzenia z domu

Pożyczka ratalna w KredytOK to idealne rozwiązanie dla tych z nas, którzy potrzebują szybkiego zastrzyku finansowego. Pożyczka ta zapewnia szybki dostęp do potrzebnej gotówki oraz dogodne warunki spłaty dla Klienta. W dodatku wszystko można załatwić wygodnie przez telefon!

Pożyczka Ratalna w KredytOK

➦ Decyzja pożyczkowa w kilka minut
➦ Minimum formalności
➦ Wszystko w 100 % przez telefon
➦ Bezpieczna wypłata przelewem na konto
➦ Po spłacie 3 rat: możliwość wzięcia kolejnej pożyczki

Akceptowane źródła dochodu: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, spółdzielcza umowa o pracę, powołanie/mianowanie/wybór, kontrakt managerski, działalność gospodarcza, gospodarstwo rolne, dopłaty bezpośrednie, emerytura, świadczenie przedemerytalne, renta inwalidzka, renta socjalna, renta rodzinna, renta strukturalna, urlop górniczy, urlop kolejowy, zasiłek, alimenty.

Jak można ubiegać się o przyznanie Pożyczki Ratalnej w KredytOK?

Proces jest bardzo prosty - wypełniasz wniosek.
Rozmawiasz z doradcą, wybierając interesującą Cię kwotę.
Otrzymałeś pozytywną decyzję? Pieniądze zostaną przelane na Twoje konto bankowe. Jeśli wolisz, możesz wybrać dowóz gotówki przez mobilnego doradcę lub zrealizować czek GIRO na poczcie.

Aplikacja online

Klient musi wypełnić krótki wniosek online, w którym m.in. definiuje zakres kwoty i okres spłaty jaki go interesuje. W celu weryfikacji danych personalnych klienta, niezbędna jest autoryzacja za pośrednictwem aplikacji Kontomatik, która pozwala zalogować się na rachunek bankowy i potwierdzić tożsamość bez potrzeby realizacji przelewu weryfikacyjnego. Pożyczkodawca po otrzymaniu wniosku od klienta, przedstawi mu swoją ofertę pożyczki i wyśle droga mailową dokumenty, które są podpisywane online. Pożyczka zostanie przekazana przelewem ekspresowym na konto klienta.