Kredyt gotówkowy T-Mobile


Data aktualizacji: 17 luty 2017

Kredyt gotówkowy z oprocentowaniem już od 4,90%

Kredyt gotówkowy T-Mobile
T-Mobile Usługi Bankowe, to wspólna inicjatywa instytucji bankowej w reprezentacji Alior Bank i operatora telefonii komórkowej T-Mobile, która przejęła zakres usług bankowości internetowej Alior Sync. 
 
Propozycja kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe w zakresie kredytów gotówkowy, charakteryzuje się atrakcyjnymi warunkami i szybką procedurą internetową. W ramach których jest oferowany kredyt gotówkowy bez kosztów prowizji i oprocentowaniem już od 4,90%.  Maksymalna kwota kredytu gotówkowego T-Mobile Usługi Bankowe, jest dostępna do sumy 200 000 zł, bez wymogów stosowania zabezpieczeń i poręczycieli.  Z dostępnym terminem spłaty do 10 lat.
 
Bank pobiera jednorazowo opłatę przygotowawczą zależną od wartości pożyczki, jej wysokość jest ustalana indywidualnie. Inne opłaty mogą dotyczyć np. wydania opinii bankowej, zaświadczenia czy historii rachunku kredytowego - jednorazowa opłata 50 zł dla wszystkich czynności.
 
Pożyczka gotówkowa jest dostępna dla kredytobiorców, którzy posiadają stałe źródło dochodu, niezależnie od rodzaju formy zatrudnienia.


Do uzyskania kredytu gotówkowego T-Mobile, wystarczy złożyć WNIOSEK ONLINE, w którym klient musi podać swoje dane osobowe, informację o źródłach dochodu i określić parametry pożyczki, którą chce uzyskać (kwota i okres spłaty). Wstępna decyzja kredytowa zostanie określona jeszcze w trakcie aplikacji. Jeśli system zakwalifikuje klienta do dalszego procesu kredytowego, kredytobiorca będzie musiał potwierdzić źródło uzyskiwanych dochodów. W tym celu możne wykonać potwierdzenie online lub za pośrednictwem kuriera. Pierwsza metoda internetowa wymaga zalogowania się do bankowości internetowej swojego banku (konta na które są przelewane środki z uzyskiwanych dochodów). System T-Mobile automatycznie pobierze informacje niezbędne do potwierdzenia źródeł dochodu. Dodatkowo klient będzie musiał wykonać przelew 1 zł na konto banku dla potwierdzenia tożsamości i konta do przelewu kredytu. Druga forma potwierdzenia źródeł dochodu, za pośrednictwem kuriera. Polega na przekazaniu dokumentów potwierdzających dochody kredytobiorcy dla kuriera.

 
Konsultant banku w rozmowie telefonicznej przedstawi szczegółowe informację dotyczące warunków kredytowych. Kredyt zostanie przelany na konto klienta bezpośrednio po zawarciu umowy. W formie telefonicznej lub za pośrednictwem kuriera.

Polecamy:

Kredyt gotówkowy mBank
Kredyt gotówkowy Alior Bank
Kredyt gotówkowy Mini Ratka
Kredyt gotówkowy eurobank
Kredyt online iGotówka


netpozyczka24.pl, to portal finansowy obejmujący swoim zakresem podstawowe zagadnienia finansowe. W przedmiocie firm i pożyczek pozabankowych. Prezentujemy, omawiamy i gromadzimy opinie konsumentów na temat instytucji pożyczkowych i ich ofert. Informujemy, komentujemy i udostępniamy obszerny zakres wiedzy o wszystkich elementach, procesu korzystania z produktów finansowych.
Nasz zakres zainteresowania został skoncentrowany na legalnych instytucjach, które działają na podstawie przepisów o kredycie konsumenckim i prawa cywilnego. Posiadają wiarygodność i stabilną pozycję na rynku. Nie promujemy instytucji i produktów, które mogą stanowić zagrożenie dla konsumentów.
W naszym portalu prezentujemy ponad 50 instytucji pozabankowych, które oferują krótkoterminowe chwilówki online i pożyczki ratalne — długoterminowe.
Ostrzegamy przed zagrożeniami w nieodpowiedzialnym korzystaniu z produktów kredytowych. Wskazując na potrzebę przemyślanego i odpowiedzialnego procesu decyzyjnego w podejmowaniu decyzji finansowych. Konsekwencji, jakie mogą stać się udziałem pożyczkobiorców, którzy nie przestrzegają zasad odpowiedzialnego korzystania z pożyczek online.
Gromadzimy opinie i doświadczenia klientów instytucji finansowych dla lepszego poznania właściwości firm i ich ofert. Przedstawiamy praktyczny wymiar propozycji w zetknięciu z rzeczywistym konsumentem, prezentując wszystkie elementy składowe omawianych pożyczek.
Nasza informacja ma na celu przedstawienie rzeczywistego obrazu produktu, który jest proponowany na rynku pozabankowym. Dostarczamy konsumentowi ,,nagiej,, prawdy o rzeczywistej ofercie, a nie jej wykreowanym — reklamą — obliczu. Z omówieniem praktycznych zastosowań, jak i negatywnego obciążenia.
Serwis finansowy netpozyczka24.pl nie udziela pożyczek pozabankowych i nie gromadzi danych osobowych. Za pośrednictwem naszego portalu, można skorzystać z oferty pożyczkowej najlepszych instytucji pozabankowych na rynku.

Dodaj opinię

Write a comment

Comments: 1
  • #1

    DUŻY PLUS! (Friday, 21 October 2016 16:24)

    Niskie oprocentowanie 4,90%, uproszczona forma aplikacji, elastyczna i indywidualna ocena zdolności kredytowej... DUŻY PLUS!