Kredyt gotówkowy T-Mobile

Kredyt gotówkowy z oprocentowaniem już od 4,90%

Kredyt gotówkowy T-Mobile
T-Mobile Usługi Bankowe, to wspólna inicjatywa instytucji bankowej w reprezentacji Alior Bank i operatora telefonii komórkowej T-Mobile, która przejęła zakres usług bankowości internetowej Alior Sync. 
 
Propozycja kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe w zakresie kredytów gotówkowy, charakteryzuje się atrakcyjnymi warunkami i szybką procedurą internetową. W ramach których jest oferowany kredyt gotówkowy bez kosztów prowizji i oprocentowaniem już od 4,90%.  Maksymalna kwota kredytu gotówkowego T-Mobile Usługi Bankowe, jest dostępna do sumy 200 000 zł, bez wymogów stosowania zabezpieczeń i poręczycieli.  Z dostępnym terminem spłaty do 10 lat.
Bank pobiera jednorazowo opłatę przygotowawczą zależną od wartości pożyczki na oświadczenie, jej wysokość jest ustalana indywidualnie. Inne opłaty mogą dotyczyć np. wydania opinii bankowej, zaświadczenia czy historii rachunku kredytowego - jednorazowa opłata 50 zł dla wszystkich czynności.
 
Pożyczka gotówkowa jest dostępna dla kredytobiorców, którzy posiadają stałe źródło dochodu, niezależnie od rodzaju formy zatrudnienia.


Do uzyskania kredytu gotówkowego T-Mobile, wystarczy złożyć WNIOSEK ONLINE, w którym klient musi podać swoje dane osobowe, informację o źródłach dochodu i określić parametry pożyczki, którą chce uzyskać (kwota i okres spłaty). Wstępna decyzja kredytowa zostanie określona jeszcze w trakcie aplikacji. Jeśli system zakwalifikuje klienta do dalszego procesu kredytowego, kredytobiorca będzie musiał potwierdzić źródło uzyskiwanych dochodów. W tym celu możne wykonać potwierdzenie online lub za pośrednictwem kuriera. Pierwsza metoda internetowa wymaga zalogowania się do bankowości internetowej swojego banku (konta na które są przelewane środki z uzyskiwanych dochodów). System T-Mobile automatycznie pobierze informacje niezbędne do potwierdzenia źródeł dochodu. Dodatkowo klient będzie musiał wykonać przelew 1 zł na konto banku dla potwierdzenia tożsamości i konta do przelewu kredytu. Druga forma potwierdzenia źródeł dochodu, za pośrednictwem kuriera. Polega na przekazaniu dokumentów potwierdzających dochody kredytobiorcy dla kuriera.

 
Konsultant banku w rozmowie telefonicznej przedstawi szczegółowe informację dotyczące warunków kredytowych. Kredyt zostanie przelany na konto klienta bezpośrednio po zawarciu umowy. W formie telefonicznej lub za pośrednictwem kuriera.

Polecane tematy w zakresie kredytów i kredytowania

Write a comment

Comments: 0