Kredyt online iGotowka

Kredyt gotówkowy online iGotówka BGŻ BNP Paribas

Ewolucja technologii przyniosła znaczącą zmianę w sposobie zarządzania finansami przez ludzi. Obecnie osoby fizyczne mogą łatwo uzyskać dostęp do usług finansowych w zaciszu własnego domu za pośrednictwem platform internetowych. Jedną z takich usług jest iGotówka BGŻ BNP Paribas, oferowana przez bank usługa pożyczki gotówkowej online. Usługa ta zrewolucjonizowała branżę pożyczkową w Polsce, ułatwiając osobom fizycznym szybki i sprawny dostęp do pożyczek.

iGotówka BGŻ BNP Paribas to internetowa usługa pożyczki gotówkowej oferowana przez bank. Ta usługa zapewnia szybki i łatwy sposób na uzyskanie dostępu do kredytów bez konieczności fizycznej wizyty w banku. Proces składania wniosku o pożyczkę odbywa się całkowicie online, od wstępnego wniosku do wypłaty, co czyni go wygodnym dla pożyczkobiorców.

Na rynku kredytów bankowych, coraz więcej ofert kredytów gotówkowych online. Banki widząc duży potencjał w usługach świadczonych za pośrednictwem internetu. Poszerzają swoje tradycyjne oferty, o produkty rekomendowane dla klientów internetowych.

Kredyt gotówkowy online iGotówka BNP Paribas
Jedną z czołowych propozycji kredytu gotówkowego online, jest produkt BGŻ BNP Paribas z kredytem iGotówka.
Kredyt z pełną obsługą online- pieniądze są przelewane na konto bankowe w 20 minut.
W naszej ofercie kredytów gotówkowych, należy odszukać ofertę iGotówki, po czym kliknąć w link Złóż wniosek. Wyświetli się strona wniosku, na której musimy określić przeznaczenie kredytu. Mamy następujące warianty do wyboru:
- wycieczka / wczasy
- uroczystości
- edukacja / szkolenie
- zakup nieruchomości
- bieżące potrzeby
- sprzęt AGD / RTV
- remonty wyposażenie.
Kolejnym krokiem jest wybór kwoty kredytu. Zakres dostępnych środków zaczyna się od 1000 do 120 000zł. Do sumy 10 tys zł. kredyt jest obsługiwany online (należy wybrać elektroniczny sposób podpisania umowy). Powyżej tej kwoty, musimy umówić się na podpisanie umowy w placówce banku. Czas kredytowania, czyli okres na jaki chcemy pożyczyć pieniądze. BGŻ BNP Paribas w ramach swojej oferty, proponuje spłatę kredytu gotówkowego od 6 do 84 miesięcy.
Dostępna forma kredytu z ubezpieczeniem i bez ubezpieczenia.

Do wniosku kredytowego będziemy musieli podać dane osobowe i teleadresowe. Miejsca zatrudnienia i poziomu miesięcznych dochodów. Konto bankowe na, które zostanie przelany kredyt gotówkowy. Natychmiast po złożeniu wniosku zostaniemy poinformowani o decyzji kredytowej. Jeśli nasz wniosek został zaakceptowany zostaniemy poproszeni o zatwierdzenie i potwierdzenie danych. W przypadku umowy podpisywanej w oddziale banku o podpisanie umowy i przedstawienie dokumentów potwierdzających nasze dane. Pieniądze otrzymamy przelewem na wskazane konto.

Warunki cenowe

  • Oprocentowanie stałe 0% dostępne dla kredytu z ubezpieczeniem, na okres kredytowania od 6 do 24 miesięcy, z prowizją za udzielenie kredytu 12%;
  • Oprocentowanie stałe od 4.99% do 9,99% w skali roku dla kredytu z ubezpieczeniem, na okres kredytowania od 25 do 84 miesięcy, z prowizją za udzielenie kredytu od 3% do 9,5%;
  • Oprocentowanie stałe od 4.99% do 9,99% w skali roku dla kredytu bez ubezpieczenia, na okres kredytowania od 6 do 84 miesięcy, z prowizją za udzielenie kredytu od 9,90% do 10,90%.

BGŻ BNP Paribas

We wrześniu 2014 r. Bank BGŻ dołączył do Grupy BNP Paribas.

BNP Paribas Bank Polska SA jest częścią grupy BNP Paribas, czołowej instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu.
 
W Polsce BNP Paribas prowadzi uniwersalny profil finansowy, który koncentruje swoje działania na klientach indywidualnych, oferuje im bogatą ofertę dotyczącą produktów i usług o profilu oszczędnościowo-inwestycyjnym oraz kredytowym. W przedmiocie klientów firmowych, oferta zawiera propozycje finansowania działalności na rynkach lokalnych i globalnych.
 
Inną formą aktywności jest świadczenie usług, poprzez wyspecjalizowane instytucje zależne od BNP. Dotyczą usług prawnych, ubezpieczeniowych, leasingowych i zarządzania flotą samochodową. W 2009 roku do grupy BNP Paribas wszedł Fortis Bank.
 
Za pośrednictwem Fundacji BNP Paribas, bank realizuje swoją misję społeczną skoncentrowaną na pomocy i przeciwdziałaniu wykluczaniu społecznemu. Z głównym akcentem na dzieci i młodzież.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania

,,Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego na 27.01.2023 r. wynosi 11,57 %. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 50 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 67 120,98 zł oprocentowanie stałe 10,99 % w skali roku, całkowity koszt kredytu 17 120,98 zł (prowizja 0 zł; odsetki 17 120,98 zł) 67 miesięcznych rat (66 po 1 001,80 zł i jedna 1 002,18 zł)." Źródło: bnpparibas.pl

Dane teleadresowe - BGŻ BNP Paribas

Infolinia - czynna 24/7
801 321 123
+48 22 8604000
(koszt połączenia wg stawki operatora)
Siedziba Banku BGŻ
BNP Paribas S.A.
Adres: ul. Kasprzaka 10/16,
01-211 Warszawa
Biura centrali w Warszawie
Adres: ul. Suwak 3,
02-676 Warszawa
Biura centrali w Krakowie
Adres: ul. Armii Krajowej 28,
30-150 Kraków

Write a comment

Comments: 0