Kredyt gotówkowy Mini Ratka


Data aktualizacji: 5 kwiecień 2017

Kredyt gotówkowy PKO DO 120 tys Mini Ratki

Kredyt gotówkowy Mini Ratka
Kredyty gotówkowe z oferty PKO BP, to najczęściej wybierane oferty na rynku finansowym. Znana marka PKO, której początki sięgają 1919 roku. W połączeniu z atrakcyjnymi ofertami sprawiają, że marka PKO cieszy się niezmiennym zaufaniem najliczniejszej rzeszy konsumentów.
Kredyt gotówkowy Mini Ratka pozwala zaciągnąć kredyt od kwoty 1000 zł do 120 000 zł.

Spłata może być rozłożona na przełomie od 1 do 96 miesięcy. Z indywidualnym ustaleniem dnia spłaty raty przez kredytobiorcę. W przypadku zastosowania możliwości konsolidacji kredytów, spłata może zostać rozszerzona na 120 miesięcy. Kredytobiorcy powyżej 65 roku życia, mogą skorzystać z okresu kredytowego do 60 miesięcy. Oferta została wyposażona w możliwość skorzystania, z odroczenia spłaty pierwszej raty kredytu gotówkowego. A także w ramach opcji wakacji kredytowych, zawiesić spłatę trzech rat. Spłata odbywa się w formie rat annuitetowych, które dotyczą równych rat. Dodatkowo można skorzystać z pakietu ubezpieczeń od zdarzeń losowych, które mogą utrudniać albo uniemożliwiać spłatę kredytu.

Kredyty do kwoty 24 000 zł, są udzielane na preferencyjnych zasadach, które umożliwiają uzyskanie pożyczki na wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy i dowód osobisty. Bez dodatkowych wymogów formalnych, opartych na zaświadczeniach i poręczeniach. Dodatkowo przy zastosowaniu maksymalnego wymiaru spłaty do 96 miesięcy. Można uzyskać wyjątkowe koszty rat kredytowych. Jednak kosztem całkowitego wymiaru ceny kredytu. Wypłata środków jest realizowana w ciągu jednego dnia roboczego.
Produkt jest dostępny dla osób, które posiadają zdolność kredytową i prawną. Dla stałych i nowych klientów, bez konieczności posiadania czy zakładania konta bankowego w PKO.

Pożyczka na dowolny cel

 • Wakacje kredytowe - dostępna opcja zawieszenia lub odroczenia spłaty (karencji) kredytu na okres 3 miesięcy (rat);
 • Kredyt dostępny dla nowych klientów;
 • Możliwość wyboru dnia spłaty, dogodnego dla Twoich uwarunkowań;
 • Długi czas spłaty - do 120 miesięcy dla konsolidacji, 96 standardowy termin i 60 miesięcy dla klientów po 65 roku życia.
 • Równe raty spłaty pożyczki;
 • Klienci korzystający z iPKO pożyczają online.
 • Preferencyjne warunki kredytowania dla rodzin z Kartą Dużej Rodziny.

Opinie

Oferta kredytów gotówkowych z PKO BP, jest najczęściej wybieranymi przez konsumentów kredytami. Powszechnie rozpoznawana marka banku i zaufanie do znanej instytucji, sprawia że kredyty gotówkowe PKO są produktami, które Polacy obdarzyli największym uznaniem...

Kredyt gotówkowy eurobank
Kredyt gotówkowy Alior Bank
Kredyt gotówkowy Millennium
Kredyt na start dla nowych firm
Kredyt online iGotówka
Kredyt gotówkowy T-Mobile
Ranking Kredytów gotówkowych 10000 zł na 24 miesiące - wrzesień 2014

Przykład reprezentatywny:
 • kwota 10000 zł,
 • okres 24 miesiące,
 • rodzaj rat równe,
 • kredyt bez zabezpieczeń,
 • kredyt bez zaświadczeń,
 • skorzystam z innych produktów banku, aby obniżyć oprocentowanie PKO Bank Polski - Mini Ratka
RATA: 530,00 zł
 Całkowity koszt pożyczki: 2 728 Całkowita kwota do zapłaty: 12 728

PKO Bank Polski

PKO Bank Polski jest najstarszym bankiem w Polsce i niekwestionowanym liderem na rynku finansowym, nie tylko krajowym, ale również regionalnym (Europa Środkowo-Wschodnia).
 
Bank dynamicznie reaguje na zmiany zachodzące w sektorze finansowym i systematycznie poszerza swoje propozycje ofertowe. Łączy tradycyjne usługi bankowe z nowymi rozwiązaniami. Swoje działania ogniskuje na trzech głównych kierunkach rozwoju: detalicznym, korporacyjnym i inwestycyjnym. Dba o najwyższą jakość obsługi klientów w swoich oddziałach (1200) i agencjach (2000). Poszerzając liczbę swoich bankomatów i nowe technologie w zakresie bankowości internetowej (iPKO) i internetowej marki Inteligo.
 
Kredyty oferowane przez PKO, są najczęściej wybierane przez klientów. Podobnie rachunki, których bank prowadzi ponad 6 milionów i 7 milionów kart bankowych. Będąc liderem rynku detalicznego, intensywnie poszerza swoje wpływy w usługach rekomendowanych dla firm i przedsiębiorstw. Systematycznie zdobywając rynki bankowości korporacyjnej.
PKO to też podstawowy partner dla samorządów terytorialnych. Jest głównym wydawcą obligacji komunalnych.
 
PKO jest liderem na rynku rachunków osobistych prowadzi ich ponad sześć milionów, oraz wydawanych kart bankowych, których liczba przekroczyła już siedem milionów.
 
W swojej działalności społecznej, koncentruje się na edukacji finansowej młodego pokolenia. W ramach programu ,Szkolna Kasa Oszczędności, w którym uczestniczy ponad 140 tys uczniów z dwóch tysięcy szkół. Prowadzi własną fundację dobroczynności.

Dane teleadresowe - PKO

Siedziba Centrali PKO Banku Polskiego
Korespondencję do Centrali Banku możesz kierować na adres:
PKO Bank Polski - Centrala
ul. Puławska 15
02-515 Warszawa
Infolinia PKO Banku Polskiego
tel.801 302 302
tel.(+48) 81 535 65 65
Serwis telefoniczny iPKO
tel.801 307 307
tel.801 3PKOBP
tel.(+48) 81 535 60 60
Infolinia dla Klientów Małych i Średnich Przedsiębiorstw
tel. (+48) 81 535 66 60

Write a comment

Comments: 1
 • #1

  PKO na TAK! (Tuesday, 18 October 2016 11:50)

  Czas na wspieranie naszego sektora finansowego!