Kredyt gotówkowy Mini Ratka

PKO obniża prowizje swoich pożyczek online

Kredyt gotówkowy Mini Ratka

Bank PKO BP obniżył swoją prowizję pożyczek online do poziomu RRSO 12,05%. Prowizja jest uzależniona od wysokości pożyczki na oświadczenie, im wyższa kwota, tym niższe oprocentowanie. Pieniądze są wypłacane nawet w tym samym dniu, jeśli wniosek został złożony za pośrednictwem aplikacji IKO, przelew jest realizowany po 30 sekundach. Klienci mogą aplikować o produkt przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, bez wychodzenia z domu. Osoby, które nie są klientami PKO, dysponują limitem pożyczki online do kwoty 4500 zł. Autoryzacja danych personalnych i zawarcie umowy jest realizowane zdalnie, bez konieczności odwiedzania placówki stacjonarnej PKO BP. Istnieje możliwość ubezpieczenia pożyczki. Spłata odbywa się w ratach miesięcznych i może być realizowana na przestrzeni od 2 do 96 rat.

,,Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 12,05%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 13 108,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 18 635,20 zł, oprocentowanie zmienne 7,20%, całkowity koszt kredytu 5 527,20 zł (w tym: prowizja 1 735,17 zł, odsetki 3 792,03 zł), 77 miesięcznych rat równych po 238,85 zł i ostatnia rata: 243,75 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 28.07.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.'' Źródło: www.ipko.pl

Kredyty gotówkowe z oferty PKO BP, to najczęściej wybierane oferty na rynku finansowym. Znana marka PKO, której początki sięgają 1919 roku. W połączeniu z atrakcyjnymi ofertami sprawiają, że marka PKO cieszy się niezmiennym zaufaniem najliczniejszej rzeszy konsumentów.

Spłata może być rozłożona na przełomie od 2 do 96 miesięcy. Z indywidualnym ustaleniem dnia spłaty raty przez kredytobiorcę. W przypadku zastosowania możliwości konsolidacji kredytów, spłata może zostać rozszerzona na 120 miesięcy. Kredytobiorcy powyżej 65 roku życia, mogą skorzystać z okresu kredytowego do 60 miesięcy. Oferta została wyposażona w możliwość skorzystania, z odroczenia spłaty pierwszej raty kredytu gotówkowego. A także w ramach opcji wakacji kredytowych, zawiesić spłatę trzech rat. Spłata odbywa się w formie rat annuitetowych, które dotyczą równych rat. Dodatkowo można skorzystać z pakietu ubezpieczeń od zdarzeń losowych, które mogą utrudniać albo uniemożliwiać spłatę kredytu.

Kredyty do kwoty 24 000 zł, są udzielane na preferencyjnych zasadach, które umożliwiają uzyskanie pożyczki na wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy i dowód osobisty. Bez dodatkowych wymogów formalnych, opartych na zaświadczeniach i poręczeniach. Dodatkowo przy zastosowaniu maksymalnego wymiaru spłaty do 96 miesięcy. Można uzyskać wyjątkowe koszty rat kredytowych. Jednak kosztem całkowitego wymiaru ceny kredytu. Wypłata środków jest realizowana w ciągu jednego dnia roboczego.
Produkt jest dostępny dla osób, które posiadają zdolność kredytową i prawną. Dla stałych i nowych klientów, bez konieczności posiadania czy zakładania konta bankowego w PKO.

Pożyczka na dowolny cel

  • Wakacje kredytowe - dostępna opcja zawieszenia lub odroczenia spłaty (karencji) kredytu na okres 3 miesięcy (rat);
  • Kredyt dostępny dla nowych klientów;
  • Możliwość wyboru dnia spłaty, dogodnego dla Twoich uwarunkowań;
  • Długi czas spłaty - do 120 miesięcy dla konsolidacji, 96 standardowy termin i 60 miesięcy dla klientów po 65 roku życia.
  • Równe raty spłaty pożyczki;
  • Klienci korzystający z iPKO pożyczają online.
  • Preferencyjne warunki kredytowania dla rodzin z Kartą Dużej Rodziny.

Przykład reprezentatywny:

kwota 10000 zł,

okres 24 miesiące,

rodzaj rat równe,

kredyt bez zabezpieczeń,

kredyt bez zaświadczeń,

skorzystam z innych produktów banku, aby obniżyć oprocentowanie PKO Bank Polski - Mini Ratka

RATA: 530,00 zł
 Całkowity koszt pożyczki: 2 728 Całkowita kwota do zapłaty: 12 728

PKO Bank Polski

PKO Bank Polski jest najstarszym bankiem w Polsce i niekwestionowanym liderem na rynku finansowym, nie tylko krajowym, ale również regionalnym (Europa Środkowo-Wschodnia).
 
Bank dynamicznie reaguje na zmiany zachodzące w sektorze finansowym i systematycznie poszerza swoje propozycje ofertowe. Łączy tradycyjne usługi bankowe z nowymi rozwiązaniami. Swoje działania ogniskuje na trzech głównych kierunkach rozwoju: detalicznym, korporacyjnym i inwestycyjnym. Dba o najwyższą jakość obsługi klientów w swoich oddziałach (1200) i agencjach (2000). Poszerzając liczbę swoich bankomatów i nowe technologie w zakresie bankowości internetowej (iPKO) i internetowej marki Inteligo.
 
Kredyty oferowane przez PKO, są najczęściej wybierane przez klientów. Podobnie rachunki, których bank prowadzi ponad 6 milionów i 7 milionów kart bankowych. Będąc liderem rynku detalicznego, intensywnie poszerza swoje wpływy w usługach rekomendowanych dla firm i przedsiębiorstw. Systematycznie zdobywając rynki bankowości korporacyjnej.
PKO to też podstawowy partner dla samorządów terytorialnych. Jest głównym wydawcą obligacji komunalnych.
 
PKO jest liderem na rynku rachunków osobistych prowadzi ich ponad sześć milionów, oraz wydawanych kart bankowych, których liczba przekroczyła już siedem milionów.
 
W swojej działalności społecznej, koncentruje się na edukacji finansowej młodego pokolenia. W ramach programu ,Szkolna Kasa Oszczędności, w którym uczestniczy ponad 140 tys uczniów z dwóch tysięcy szkół. Prowadzi własną fundację dobroczynności.

Dane teleadresowe - PKO

Siedziba Centrali PKO Banku Polskiego

Korespondencję do Centrali Banku możesz kierować na adres:

PKO Bank Polski - Centrala

ul. Puławska 15

02-515 Warszawa

Infolinia PKO Banku Polskiego

tel.801 302 302

tel.(+48) 81 535 65 65

Serwis telefoniczny iPKO

tel.801 307 307

tel.801 3PKOBP

tel.(+48) 81 535 60 60

Infolinia dla Klientów Małych i Średnich Przedsiębiorstw

tel. (+48) 81 535 66 60

Polecane tematy w zakresie kredytów i kredytowania

Dodaj opinie

Write a comment

Comments: 0