Data aktualizacji: 21 października 2016

Kredyt gotówkowy Millennium

Pożyczka bez prowizji dla nowych klientów

Kredyt gotówkowy Millennium
Kredyt gotówkowy Banku Millennium z Gwarancją Najniższego Oprocentowania to zapewnienie Banku, że proponowane oprocentowanie kredytu, będzie zawsze najniższym z oferowanym na rynku. Proponowana pożyczka gotówkowa jest oferowana w zakresie dostępnych kwot od 1000 do 100 000 zł. Dla aktywnych klientów Banku Millennium, kwota kredytu jest podwyższona nawet do sumy 150 000 zł. Dodatkowo dla klientów, którzy przelewają swoje dochody na konto bankowe w Millennium, obniżane jest oprocentowanie w ramach bonusu dla stałych klientów. Proces aplikacji został zasadniczo uproszczony, w zakresie wymogów formalnych dotyczących wymaganych dokumentów od kredytobiorców.
0% prowizji dla nowych Klientów (RRSO 16,55%)
Kredyt gotówkowy dzięki gwarancji najniższego oprocentowania, jest spłacany w niskich ratach miesięcznych. Kredytobiorca otrzyma zwrot nadpłaconych środków, jeśli znajdzie inny kredyt gotówkowy z niższym oprocentowaniem od oferty Banku Millennium. Decyzję kredytową, klient otrzyma do 15 minut a wypłata pożyczki zostanie zrealizowana w ciągu jednego dnia roboczego
Oprocentowanie : 7,99%; prowizja: 9,99% - 11,99% (jednorazowo od kwoty pożyczki); opłata za aneks do umowy: 1% (minimum 50 zł) od salda zobowiązań.
Proponowany kredyt gotówkowy przez Bank Millennium został zaopatrzony w atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy, który obejmuje swoich klientów ochroną, przed nieprzewidzianymi zdarzeniami losowymi m.in. utratą stałego źródła dochodu, śmiercią, chorobą czy hospitalizacją na skutek nieszczęśliwego wypadku.
Propozycja pożyczki gotówkowej jest dostępna dla osób, które posiadają stałe źródło dochodu, uzyskiwane na podstawie umowy o pracę (dozwolona forma umowy o dzieło i zlecenie), działalności gospodarczej, renty/emerytury, świadczenia przedemerytalnego czy kontraktu marynarskiego.
Kredyt online iGotówka
Kredyt gotówkowy eurobank
Kredyt gotówkowy mBank
Kredyty gotówkowe ING
Reklama

Bank Millennium

Bank Millennium to uniwersalny bank, który powstał w 1989 roku.
 
Strategicznym udziałowcem banku jest największy komercyjny bank w Portugalii, Banco Comercial Portugues - Millennium bcp. Zakres usług, jakie oferuje bank obejmuje wszystkie dziedziny zakresu finansów. Posiada rozbudowaną ogólnopolską sieć oddziałów, wyspecjalizowany sektor bankowości elektronicznej i indywidualnych doradców bankowych.
 
Dziś instytucja bankowa Millennium zalicza się do grona największych banków w Polsce, która od początku istnienia tworzyła polski sektor Bankowy. Jako pierwsi w 1991 roku wydali pierwszą w Polsce kartę płatniczą VISA. A rok później byli pierwszym bankiem notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Kolejny rok przyniósł tytuł ,Najlepszego Banku w Polsce,.
 
Bank oferuje kompleksowe usługi finansowe za pośrednictwem wyprofilowanych tematycznie swoich spółek, które wchodzą w skład Grupy Banku Millennium.

Dane teleadresowe - Bank Millennium

Listownie na adres siedziby Banku:
Wydział Reklamacji
Bank Millennium SA
ul.Stanisława Żaryna 2A
02-593 Warszawa
TeleMillennium
801 331 331 - z tel. stacjonarnych oraz komórkowych
+48 22 598 40 40 - z tel. komórkowych i z zagranicy
Klienci Indywidualni (24h/7 dni)
801 24 HELP (801 244 357) - z tel. stacjonarnych oraz komórkowych
+48 22 598 40 50 - z tel. komórkowych i z zagranicy
Przedsiębiorstwa (pon.-pt. 8:00 - 18:00)
801 632 632 - z tel. stacjonarnych oraz komórkowych
+48 22 598 40 31 - z tel. komórkowych i z zagranicy

Pożyczka gotówkowa bez prowizji

Bank Millennium przygotował ofertę promocyjną ,,Jedyna taka pożyczka,, dotyczącą pożyczki gotówkowej,, gwarancji najniższego oprocentowania bez naliczania prowizji.
 
Propozycja została przygotowana na wakacyjne potrzeby, dotyczące szybkiego finansowania planów wakacyjnych itp.
 
Promocja dotyczy kredytu gotówkowego ubezpieczonego, który jest udzielany do kwoty 5000 zł, z maksymalnym okresem spłaty do 24 miesięcy. Decyzja kredytowa jest podejmowana w 15 minut. Wypłata gotówki odbywa się w jeden dzień.
 
Gwarancja najniższego oprocentowania obejmuje termin do 30 dni, od podpisania umowy kredytowej. W tym terminie istnieje możliwość otrzymania obniżenia oprocentowania i ewentualny zwrot nadpłaconych odsetek. Warunkiem jest, że klient znajdzie korzystniejszą ofertę kredytu dla tych samych wartości (kwota i termin spłaty), dostarczy ją na piśmie wraz z decyzją kredytową.
 
Promocja pożyczki gotówkowej Banku Millennium ,,Jedyna taka pożyczka,, obowiązuje do 13 lipca 2014 roku.

netpozyczka24.pl, to portal finansowy obejmujący swoim zakresem podstawowe zagadnienia finansowe. W przedmiocie firm i pożyczek pozabankowych. Prezentujemy, omawiamy i gromadzimy opinie konsumentów na temat instytucji pożyczkowych i ich ofert. Informujemy, komentujemy i udostępniamy obszerny zakres wiedzy o wszystkich elementach, procesu korzystania z produktów finansowych.
Nasz zakres zainteresowania został skoncentrowany na legalnych instytucjach, które działają na podstawie przepisów o kredycie konsumenckim i prawa cywilnego. Posiadają wiarygodność i stabilną pozycję na rynku. Nie promujemy instytucji i produktów, które mogą stanowić zagrożenie dla konsumentów.
W naszym portalu prezentujemy ponad 50 instytucji pozabankowych, które oferują krótkoterminowe chwilówki online i pożyczki ratalne — długoterminowe.
Ostrzegamy przed zagrożeniami w nieodpowiedzialnym korzystaniu z produktów kredytowych. Wskazując na potrzebę przemyślanego i odpowiedzialnego procesu decyzyjnego w podejmowaniu decyzji finansowych. Konsekwencji, jakie mogą stać się udziałem pożyczkobiorców, którzy nie przestrzegają zasad odpowiedzialnego korzystania z pożyczek online.
Gromadzimy opinie i doświadczenia klientów instytucji finansowych dla lepszego poznania właściwości firm i ich ofert. Przedstawiamy praktyczny wymiar propozycji w zetknięciu z rzeczywistym konsumentem, prezentując wszystkie elementy składowe omawianych pożyczek.
Nasza informacja ma na celu przedstawienie rzeczywistego obrazu produktu, który jest proponowany na rynku pozabankowym. Dostarczamy konsumentowi ,,nagiej,, prawdy o rzeczywistej ofercie, a nie jej wykreowanym — reklamą — obliczu. Z omówieniem praktycznych zastosowań, jak i negatywnego obciążenia.
Serwis finansowy netpozyczka24.pl nie udziela pożyczek pozabankowych i nie gromadzi danych osobowych. Za pośrednictwem naszego portalu, można skorzystać z oferty pożyczkowej najlepszych instytucji pozabankowych na rynku.

Write a comment

Comments: 1
  • #1

    zniechęca (Friday, 21 October 2016 21:20)

    Pożyczka gotówkowa Banku Millennium nie jest tania. Wysoko prowizja i spore oprocentowanie musi zniechęcać!