Kredyt gotowkowy Millennium

Pożyczka bez prowizji dla nowych klientów

Kredyt gotówkowy Millennium
Kredyt gotówkowy Banku Millennium z Gwarancją Najniższego Oprocentowania to zapewnienie Banku, że proponowane oprocentowanie kredytu, będzie zawsze najniższym z oferowanym na rynku. Proponowana pożyczka gotówkowa jest oferowana w zakresie dostępnych kwot od 1000 do 100 000 zł. Dla aktywnych klientów Banku Millennium, kwota kredytu jest podwyższona nawet do sumy 150 000 zł. Dodatkowo dla klientów, którzy przelewają swoje dochody na konto bankowe w Millennium, obniżane jest oprocentowanie w ramach bonusu dla stałych klientów. Proces aplikacji został zasadniczo uproszczony, w zakresie wymogów formalnych dotyczących wymaganych dokumentów od kredytobiorców.
0% prowizji dla nowych Klientów (RRSO 16,55%)

Kredyt gotówkowy dzięki gwarancji najniższego oprocentowania, jest spłacany w niskich ratach miesięcznych. Kredytobiorca otrzyma zwrot nadpłaconych środków, jeśli znajdzie inny kredyt gotówkowy z niższym oprocentowaniem od oferty Banku Millennium. Decyzję kredytową, klient otrzyma do 15 minut a wypłata pożyczki zostanie zrealizowana w ciągu jednego dnia roboczego

Oprocentowanie : 7,99%; prowizja: 9,99% - 11,99% (jednorazowo od kwoty pożyczki ratalnej online); opłata za aneks do umowy: 1% (minimum 50 zł) od salda zobowiązań.

Proponowany kredyt gotówkowy przez Bank Millennium został zaopatrzony w atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy, który obejmuje swoich klientów ochroną, przed nieprzewidzianymi zdarzeniami losowymi m.in. utratą stałego źródła dochodu, śmiercią, chorobą czy hospitalizacją na skutek nieszczęśliwego wypadku.

Propozycja pożyczki gotówkowej jest dostępna dla osób, które posiadają stałe źródło dochodu, uzyskiwane na podstawie umowy o pracę (dozwolona forma umowy o dzieło i zlecenie), działalności gospodarczej, renty/emerytury, świadczenia przedemerytalnego czy kontraktu marynarskiego.

Bank Millennium

Bank Millennium to uniwersalny bank, który powstał w 1989 roku.
Strategicznym udziałowcem banku jest największy komercyjny bank w Portugalii, Banco Comercial Portugues - Millennium bcp. Zakres usług, jakie oferuje bank obejmuje wszystkie dziedziny zakresu finansów. Posiada rozbudowaną ogólnopolską sieć oddziałów, wyspecjalizowany sektor bankowości elektronicznej i indywidualnych doradców bankowych.
 
Dziś instytucja bankowa Millennium zalicza się do grona największych banków w Polsce, która od początku istnienia tworzyła polski sektor Bankowy. Jako pierwsi w 1991 roku wydali pierwszą w Polsce kartę płatniczą VISA. A rok później byli pierwszym bankiem notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Kolejny rok przyniósł tytuł ,Najlepszego Banku w Polsce,.
 
Bank oferuje kompleksowe usługi finansowe za pośrednictwem wyprofilowanych tematycznie swoich spółek, które wchodzą w skład Grupy Banku Millennium.

Dane teleadresowe - Bank Millennium

Listownie na adres siedziby Banku:

Wydział Reklamacji

Bank Millennium SA

ul.Stanisława Żaryna 2A

02-593 Warszawa

TeleMillennium

801 331 331 - z tel. stacjonarnych oraz komórkowych

+48 22 598 40 40 - z tel. komórkowych i z zagranicy

Klienci Indywidualni (24h/7 dni)

801 24 HELP (801 244 357) - z tel. stacjonarnych oraz komórkowych

+48 22 598 40 50 - z tel. komórkowych i z zagranicy

Przedsiębiorstwa (pon.-pt. 8:00 - 18:00)

801 632 632 - z tel. stacjonarnych oraz komórkowych

+48 22 598 40 31 - z tel. komórkowych i z zagranicy

Pożyczka gotówkowa bez prowizji

Bank Millennium przygotował ofertę promocyjną ,,Jedyna taka pożyczka,, dotyczącą pożyczki gotówkowej,, gwarancji najniższego oprocentowania bez naliczania prowizji.

 

Propozycja została przygotowana na wakacyjne potrzeby, dotyczące szybkiego finansowania planów wakacyjnych itp.

 

Promocja dotyczy kredytu gotówkowego ubezpieczonego, który jest udzielany do kwoty 5000 zł, z maksymalnym okresem spłaty do 24 miesięcy. Decyzja kredytowa jest podejmowana w 15 minut. Wypłata gotówki odbywa się w jeden dzień.

 

Gwarancja najniższego oprocentowania obejmuje termin do 30 dni, od podpisania umowy kredytowej. W tym terminie istnieje możliwość otrzymania obniżenia oprocentowania i ewentualny zwrot nadpłaconych odsetek. Warunkiem jest, że klient znajdzie korzystniejszą ofertę kredytu dla tych samych wartości (kwota i termin spłaty), dostarczy ją na piśmie wraz z decyzją kredytową.

 

Promocja pożyczki gotówkowej Banku Millennium ,,Jedyna taka pożyczka,, obowiązuje do 13 lipca 2014 roku.

Polecane tematy w zakresie kredytów i kredytowania

Write a comment

Comments: 0