Kredyt gotówkowy mBank

Promocyjny Kredyt gotówkowy

Oferta kredytowa mBanku, jest dostępna do kwoty 180 tys zł., spłata może być realizowana na przestrzeni 96 rat miesięcznych. Klienci sami ustalają termin spłaty raty, nie ponoszą kosztów za wydłużenie terminu spłaty i wcześniejszą spłatę.

Uzyskanie kredytu jest możliwe, za pośrednictwem internetu bez wychodzenia z domu. Proste i zrozumiałe zapisy umowy kredytowej.

Oprocentowanie i wybrane opłaty

 Oprocentowanie (nominalne w skali roku) od 6,79% do 8,99%
Prowizja za udzielenie kredytu od 7,99% do 13,99 %całkowitej kwoty kredytu
Rozpatrzenie wniosku kredytowego 0 zł
Opłata za wcześniejszą spłatę 0 zł
Opłata za udzielenie karencji 0 zł
Opłata za sporządzenie aneksu do umowy kredytowej 0 zł
Opłata za realizację dyspozycji kredytobiorcy zmieniającej parametry kredytu lub warunki umowy nie wymagającej sporządzenia aneksu 0 zł

 

mBank

Początek mBanku sięga roku 2000, obecnie jest to lider bankowości internetowej i trzecim detalicznym bankiem w Polsce, będąc częścią Grupy BRE Banku. Dostarczając swoje usługi i oferty dla klientów indywidualnych i firmowych.
 
Tradycyjne oferty dotyczące kredytów, ubezpieczeń czy funduszy inwestycyjnych w mBank, są oferowane za pośrednictwem internetu i telefonu, jako standardowa praktyka.
 
Obszerna oferta usług wyraża się między innymi, poprzez propozycję mEmerytura, mUbezpieczenia, mTelefonie czy mZakupy. W ramach wsparcia doradczego klienci mają do dyspozycji mLinię. W myśl upraszczania i dostosowywania oferty do potrzeb i wygody swoich klientów.
 
Wirtualna sieć sprzedaży produktów mBanku, jest wsparta bazą punktów Aspiro, za pośrednictwem mKiosków zlokalizowanych w centrach finansowych.
Bank był wielokrotnie nagradzany i wyróżniany min ,,Złotym Bankiem 2010,, czy ,,Best of Show,, na Finovate w Londynie
 
Instytucja może pochwalić się ponad 2 600 000 aktywnych klientów. Szeroką siecią bankomatów banku, która sięga liczby 4500.
 
Grupa BRE Banku w ramach swojej nowej strategii w 2012 roku podjęła decyzję, że marka mBank będzie firmowała MultiBank i BRE Bank. W ramach nowej polityki rozwoju na lata 2013 - 2016r.
 
Jako bank internetowy, nie posiada tradycyjnych placówek bankowych.

Dane teleadresowe - mBank

mBank Bankowość Detaliczna BRE Banku SA- centrala w Łodzi na ul. Piłsudskiego 3
mLinia
801 300 800 z telefonów stacjonarnych
783 300 800 z telefonów komórkowych
+48 42 6 300 800 z telefonów stacjonarnych i komórkowych z całego świata
Adres korespondencyjny
mBank S.A.
Bankowość Detaliczna
Skrytka Pocztowa 2108
90-959 Łódź 2

Kredyt promocyjny - ,,Oprocentowanie niższe, niż najniższe,,

Kredyt promocyjny - ,,Oprocentowanie niższe, niż najniższe,,
mBank, jako instytucja bankowa, która główny zakres swojej działalności prowadzi za pośrednictwem internetu. Posiada obszerną paletę usług i ofert realizowanych online.
 
Do tego grona produktów mBanku, niewątpliwie należy oferta kredytu gotówkowego, oferowana w promocyjnej propozycji ''Oprocentowanie niższe niż najniższe''. Promocja została określona w przedziale czasowym do 31.10.2014 r. W trakcie trwania promocji stali, jak i nowi klienci mBanku mogą skorzystać z propozycji kredytu na preferencyjnych zasadach, które umożliwiają m.in. przeprowadzenie wszystkich procedur kredytowych, za pośrednictwem internetu. Bez potrzeby odwiedzania biur kredytowych itd. Kredyt gotówkowy nie ma określonego przeznaczenia i może być wykorzystany na dowolne cele kredytobiorcy. Dostępne sumy w ramach oferty kredytowej zaczynają się od 500 a na 150 tys. zł kończąc. Spłata może zostać rozłożona od 3 do 84 miesięcy. Z możliwością zastosowania wakacji kredytowych na spłatę 3 rat kapitałowych.
 
Kredytobiorca jest zobowiązany, do udokumentowania wysokości i źródła dochodów, które może wynikać z umowy o pracę, umowy o dzieło/zlecenie czy kontraktu zawodowego. Za pośrednictwem zaświadczenia o zarobkach lub skanu historii z konta bankowego za ostatnie 6 miesięcy, które powinny zostać przesłane e-mail, w ramach odpowiedzi na decyzję kredytową banku.
Kredyt gotówkowy może zostać wypłacony nawet w 15 minut. Wystarczy ZŁOŻYĆ WNIOSEK ONLINE. Po otrzymaniu decyzji kredytowej, należy przesłać skany wymaganych dokumentów. Nowi klienci banku, którzy posiadają konto w innym banku, będą dodatkowo zobowiązani do rejestracji rachunku do przelewu kredytu, za pośrednictwem przelewu rejestracyjnego na kwotę 1 zł.
 
Promocja kredytu gotówkowego mBanku ,,Oprocentowanie niższe niż najniższe,, dotyczy zaproponowaniu przez mBank oprocentowania nominalnego niższego od proponowanych przez inne instytucje bankowe. W propozycji kredytu gotówkowego, odnoszącej się do identycznej kwoty i okresu kredytowania. Szczegóły promocji zostały zawarte w Regulaminie Promocji „Oprocentowanie niższe niż najniższe”.

Oprocentowanie i wybrane opłaty

 Oprocentowanie (nominalne w skali roku)  od 10,10% do 16,00%
Prowizja za udzielenie kredytu od 0% do 9% kwoty kredytu
Rozpatrzenie wniosku kredytowego 0 zł
Opłata za wcześniejszą spłatę 0 zł
Opłata za udzielenie karencji 70 zł
Opłata za sporządzenie aneksu do umowy kredytowej 50 zł
Opłata za realizację dyspozycji kredytobiorcy zmieniającej parametry kredytu lub warunki umowy nie wymagającej sporządzenia aneksu 50 zł


Polecane tematy w zakresie kredytów i kredytowania

Write a comment

Comments: 0