Kredyt gotówkowy eurobank

Kredyt dla każdego

Kredyt gotówkowy dla każdego z oferty eurobanku
Kredyt gotówkowy dla każdego, oferowany przez eurobank jest możliwy do uzyskania już podczas tylko jednej wizyty w placówce banku. A formalności dotyczące uzyskania kredytu zostały ograniczone do niezbędnego minimum. Z przeznaczeniem na dowolny cel kredytobiorcy.
 
Kredyty gotówkowe eurobanku to szybkie i proste rozwiązania kredytowe, które mają spełniać oczekiwania najbardziej wybrednych klientów. Do tego grona ofert zalicza się m.in kredyt dla każdego, który jest proponowany w zakresie kwot od 500 do 120 000 zł. Okres kredytowania został ustalony od 3 do 108 miesięcy. Istnieje możliwość zaciągnięcia kredytu w oparciu o zaświadczenie kredytobiorcy o uzyskiwanych dochodach. Do podwyższenia zdolności kredytowej można połączyć dochody z członkiem rodziny. Dzięki czemu zakres kwot kredytu, który nas interesuję może znacząco się zwiększyć. Wszystkie czynności związane z formalnościami kredytowymi mogą zostać wykonane już w 15 minut.
W sytuacji, kiedy kredytobiorca potrzebuje dodatkowych środków, już następnego dnia może złożyć wniosek o przyznanie kolejnych środków. Klient sam może ustalić dokładny termin spłat rat pilnej pożyczki, poprzez określenie dnia spłaty. Korzystając np. z placówek banku lub wpłatomatów spłata rat będzie realizowana bez prowizji.
 
Kredyt gotówkowy posiada możliwość ubezpieczenia od śmierci i inwalidztwa w ramach pakietu podstawowego. I w opcji dodatkowej, opartej na ubezpieczeniu od utraty pracy, czasowej niezdolności do pracy czy choroby. Klienci banku, którzy posiadają kredyt lub posiadali kredyt w eurobanku, mogą skorzystać z preferencyjnych warunków oprocentowania w ramach kredytu powtórnego. Kredytobiorcy posiadający aktualny kredyt, część środków z powtórnego kredytu jest przeznaczona na pokrycie aktualnych rat kredytowych.
 
Bank akceptuje źródła dochodów uzyskiwane na podstawie: umowy o prace; emerytury; zasiłku przedemerytalnego; renty rodzinnej i inne renty; umowy cywilno-prawnej; działalności gospodarczej.

Nowa promocja kredytu na 10 tys zł

Od 1 października 2014 r eurobank wprowadził nową propozycję dotyczącą kredytu gotówkowego udzielanego na sumę 10 tys zł z gwarancją oprocentowania nominalnego na poziomie 5,9 proc.
Do uzyskania kredytu osoby wnioskujący o produkt muszą spełnić podstawowe warunki, które upoważniają do skorzystania z oferty promocyjnej:
  • na konto eurobanku musi wpływać wynagrodzenie za wykonywana pracę lub świadczenia emerytalno-rentowe,
  • brak innych kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych w eurobanku,
  • udokumentowanie uzyskiwanie dochodów miesięcznych.
Kredyt gotówkowy eurobanku jest obwarowany ubezpieczeniem w pakiecie podstawowym i dodatkowym. Spłata jest możliwa w przedziale czasowym od 3 do 84 miesięcy.

eurobank

Początek eurobanku sięga roku 2003. W pierwszej fazie swojej aktywności na rynku finansowym, był wyspecjalizowany w udzielaniu kredytów gotówkowych. Jednak szybko poszerzył zakres swoich usług i ofert o pełną gamę produktów rekomendowanych dla klientów indywidualnych. Dziś eurobank zalicza się do czołowych instytucji bankowych w Polsce.
 
eurobank jest częścią Societe Generale, czołowej instytucji finansowej w europie, która świadczy oferty bankowości detalicznej w zakresie usług międzynarodowych.
 
Bankowość detaliczną eurobank buduje na długoterminowych relacjach z klientami, który jest najważniejszym elementem w działaniach. eurobank wychodząc na przeciw oczekiwaniom i potrzebom swoich klientów, systematycznie poszerza zakres swoich usług. Rozwija i upraszcza swoje oferty, dotyczące kredytów gotówkowych, kredytów hipotecznych, pakietów kont osobistych i oszczędnościowych. Inwestuje w nowe technologie i usługi m.in. poprzez e-bankowość.
 
Wytężona praca i zaangażowanie eurobanku było wielokrotnie doceniane m.in. przyznanymi nagrodami i wyróżnieniami: Superbrands 2012, Bank na Medal itd.

Polecane tematy w zakresie kredytów i kredytowania

Write a comment

Comments: 0