Kredyt gotówkowy Alior Bank

Pożyczka 4,9% od Alior Banku

Pożyczka 4,9% od Alior Banku
Alior Banku prezentuje nowy produkt w ofercie promocyjnej - Pożyczka 4,9%. Oferta jest adresowana do klientów, którzy jeszcze nie korzystali z oferty kredytowej banku. Nie ma też wymogu posiadania rachunku czy ubezpieczenia w tej instytucji.
Dużym atutem oferty promocyjnej jest możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków (obniżone oprocentowanie oraz prowizja), przy niskich kwotach zaciąganej pożyczki. Maksymalny wymiar kwoty kredytu objętego promocją - wynosi 15 000 zł.
Podstawowe parametry pożyczki
 • Minimalna wartość pożyczki - 500 zł
 • Maksymalna kwota pożyczki - 15000 zł
 • Maksymalna suma pożyczki udzielana bez zaświadczeń o dochodach - 4 000 zł
 • Minimalny okres kredytowania - 3 miesiące
 • Maksymalny okres kredytowania-12 lat
Pożyczka 4,9% jest dedykowana dla osób, które dysponują stałym źródłem dochodu i jest to główny wymóg banku. Akceptowane przez Alior Banku źródła dochodu: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, renta lub emerytura, kontrakt menedżerski, mianowanie lub powołanie, związane z pełnieniem funkcji posła.
Głównymi składnikami wchodzącymi w skład kosztów pożyczki ratalnej online jest oprocentowanie i prowizja, które w ramach oferty promocyjnej „Pożyczce 4,9%” zostały zasadniczo zredukowane w stosunku do standardowej oferty. Bank nie nalicza opłat m.in. za rozpatrzenie wniosku, wcześniejszą spłatę czy realizację przelewu na rachunek innego banku. Oprocentowanie to koszt 4,9% i prowizja na poziomie 6%.
Oprocentowanie pożyczki przez okres pierwszych trzech lat jest stałe, po tym okresie jest zastosowana zmienna wartość. Podobne warunki dotyczą prowizji, która może być kredytowana. Ubezpieczenie kredytu przy ofercie promocyjnej nie jest wymagane.

Pożyczka gotówkowa Alior Bank na 5%

Pożyczka gotówkowa Alior Bank na 5%
Rynek finansowy, wzbogacił się o nowy produkt kredytowy, który cechuje preferencyjne oprocentowanie na poziomie 5 proc. Pożyczka gotówkowa oferowana przez Alior Bank jest dostępna z atrakcyjnym oprocentowaniem dla każdego. Dla klientów, którzy przenoszą zobowiązania z innego banku czy zaciągają nowy kredyt.
Pożyczka jest oferowana dla nowych i stałych klientów, do wysokości 150 tys. zł. z oprocentowaniem 5 proc. Aplikacja o produkt jest realizowana na uproszczonych warunkach, i nie przewiduje przedstawiania zaświadczeń o zatrudnieniu czy zarobkach. Podstawowym wymogiem jest wyciąg z konta kredytobiorcy za ostatnie 6 miesięcy. Do sumy kredytu 4000 zł aplikacja oparta jest na oświadczeniu o dochodach.
Kredytobiorcy posiadający kredyt w innym banku, mogą na podstawie wyciągu z numerem konta z kredytem przenieść zobowiązanie do Alior Banku. Bank spłaci kredyt i zaoferuje nowy produkt z oprocentowaniem 5 proc. Dla zainteresowanych konsolidacją innych zobowiązań, bank umożliwia zamianę wielu drogich rat, na jedną mniejszą.
Podsumowanie:
 • pożyczka dostępna od 500 do 200 tys. zł.
 • spłata nawet przez 10 lat,
 • brak zabezpieczeń,
 • dla nowych i stałych klientów,
 • bez potrzeby otwierania konta czy korzystania z ubezpieczenia,
 • aplikacja online a wypłata pożyczki nawet w jeden dzień,
 • możliwość zwiększenia zdolności kredytowej poprzez zaciągnięcie kredytu z 3 współkredytobiorcami,
 • akceptacja różnych form dochodu m.in. umowy zlecenie i umowy o dzieło,
 • spłata jest realizowana w ratach równych lub malejących,
 • RRSO 18,15%.

Kredyt gotówkowy z gwarancją najniższej raty przez cały okres obowiązywania umowy kredytowej

UOKiK uznał za niedopuszczalną, praktykę stosowaną przez Alior Bank, reklamowania kredytu jako "Gwarancja najniższej raty". Produktu, który dysponuje najniższą ratę na rynku. Sugerując najkorzystniejszą ofertę wśród innych kredytów bankowych. W sytuacji, kiedy w rzeczywistości rata kredytu mogła być niższa od innych ofert, ale nie oznaczało to, że sam kredyt jest korzystniejszy. A do tego, to klient musiał zadbać o sprawdzenie ofert konkurencji i przedstawienie bankowi korzystniejsze propozycje - o czym Alior Bank nie informował.
W konsekwencji UOKiK zobowiązał bank do zwrotu kredytobiorcom, odsetek od kredytu "Gwarancja najniższej raty".

Alior Bank w swojej propozycji dotyczącej kredytu gotówkowego, proponuje gwarancję najniższej raty kredytu przez cały okres spłaty.

Czyli otrzymujemy od banku zapewnienie, że nasza rata zawszę będzie tańsza od innych rat kredytów gotówkowych, które są oferowane na rynku przez inne instytucje bankowe. Jeśli klient w dowolnym momencie znajdzie kredyt gotówkowy z innego banku, na taką samą kwotę i okres spłaty, którego raty miesięczne będą niższe. Alior Bank obniży kredytobiorcy, wysokość płaconych rat miesięcznych, przy zachowaniu podstawowych parametrów kredytu dotyczących kwoty i terminu spłaty. To szczególnie istotny argument dla klientów, dla których ważnym czynnikiem jest niski koszt spłaty zobowiązań. Jednak należy pamiętać, że niskie raty to zazwyczaj dłuższy okres spłaty, a co za tym idzie i realne koszty kredytu gotówkowego są zazwyczaj większe. Od tych, w których raty miesięczne są wyższe,ale termin spłaty kredytu jest krótszy. O czym powinni pamiętać kredytobiorcy, którym zależy na niskich kosztach całkowitych.

 

Maksymalna kwota kredytu gotówkowego dostępna w ofercie Alior Banku, została ustalona na poziomie 150 tys zł. I nie jest stosowana dodatkowa forma zabezpieczeń. Wszystkie czynności kredytowe można przeprowadzić nawet w jeden dzień i w tym czasie pieniądze z kredytu, zostaną wypłacone dla kredytobiorcy. Kredyt gotówkowy do kwoty 3700 zł jest dostępny na uproszczonych warunkach z akceptacją oświadczenia o dochodach. Z kredytu gotówkowego na oświadczenie są wyłączone osoby, które uzyskują dochody z prowadzonej działalności gospodarczej i rolniczej. A także zatrudnione na umowę o dzieło/zlecenie, wynajmujące nieruchomości i osoby duchowne. Propozycja kredytowa jest dostępna dla stałych jak i nowych klientów banku, którzy nie muszą otwierać konta w Alior Banku. W ramach oferty istnieje możliwość konsolidacji innych kredytów.

 

Bank stosuje wyjątkowo elastyczne zasady w zakresie akceptacji rożnych źródeł dochodu, akceptując m.in. umowy o dzieło. Kredytobiorca dla zwiększenia swoich zdolności kredytowych, może ubiegać się o kredyt z trzema osobami. Emeryci mogą otrzymać kredyt na wyciąg z konta z jednego miesiąca rozrachunkowego. Inne grupy zawodowe, które uzyskują dochody z tytułu: umowy o prace, kontraktu menedżerskiego, wojskowego, posłowie, radni, prezesi i członkowie zarząd. Muszą przedstawić wyciąg z banku z ostatnich 6 miesięcy.

 

Do uzyskania kredytu gotówkowego wystarczy złożyć WNIOSEK ONLINE, w którym klient będzie musiał podać kilka podstawowych informacji finansowych i osobowych. Na podstawie, których bank dokona wstępnej weryfikacji zdolności kredytowej. Następnie konsultant banku skontaktuje się telefonicznie z kredytobiorcą dla sfinalizowania pozostałych formalności. Wypłata kredytu nastąpi przelewem na wskazane konto bankowe.

Alior Bank

Alior Bank jest obecny na polskim rynku finansowym od 2008 roku. Jako bank z uniwersalną ofertą, koncentruje swoją działalność w dwóch zakresach tematycznych: detaliczny i biznesowy.

 

Głównymi założeniami strategi banku jest kontynuowanie solidnej praktyki bankowej. Opartej na dwóch filarach. Zrównoważonej i racjonalnej praktyce połączonej z nowoczesną i innowacyjną formo świadczonych usług.
Już w 2010 roku, bank został doceniony w rankingu "Przyjazny Bank Newsweeka". Zostając laureatem "Najlepszy bank detaliczny", "Najlepszy bank dla seniora" i "Najlepszy bank dla osób niepełnosprawnych". Alior Bank był też wyróżniany za swoją ofertę internetową i firmową.
Główna siedziba banku mieści się w Warszawie, natomiast w Krakowie jest centrum techniczne i operacyjne. Bank posiada obszerną sieć placówek bankowych i partnerskich na terenie całego kraju.

Dane teleadresowe - Alior Bank

Infolinia Alior Banku (konsultanci pozostają do dyspozycji Klientów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu):

Z telefonów stacjonarnych i komórkowych:

19 502 (z sieci Play: 12 19 502)

12 370 7000

Adres korespondencyjny:

Alior Bank SA

ul. Domaniewska 52

02-672 Warszawa

Polecane tematy w zakresie kredytów i kredytowania

Write a comment

Comments: 0