Konto internetowe iKonto

Konto internetowe iKonto

BNP Paribas Bank wprowadził do oferty kont osobistych, nową propozycję iKonta. Interaktywne konto, zakładane całkowicie za pośrednictwem internetu. Nie ma potrzeby wizyt w oddziale banku, czy podpisywania umowy za pośrednictwem kuriera. Klienci w pakiecie iKonta, otrzymują kartę debetową do transakcji bezgotówkowych z funkcji Money-back i dzięki której mogą otrzymać zwrot 3 proc. wydatków.

 

Proces zakładania konta internetowego, polega na trzech podstawowych czynnościach. Złożenie wniosku online z podaniem danych osobowych. Realizacja przelewu w kwocie 1 zł z własnego konta na rachunek BNP Paribas. Po otrzymaniu wiadomości mailowej z linkiem do pełnego aktywowania iKonta.

 

W ramach przygotowanej oferty, klienci mogą liczyć na zwolnienie z opłat za prowadzenie konta, w zamian za systematyczne zasilanie konta miesięcznymi kwotami o minimalnej wartości 1000 zł. Bank oferuje również szereg bezpłatnych usług, dotyczących korzystania z konta m.in. za wykonywania przelewów krajowych, wydanie karty debetowej, korzystanie z bankomatów BNP na terenie kraju i czterech pierwszych wypłat w miesiącu z bankomatów, należących do innych instytucji bankowych. Dodatkowo klienci, którzy wykonają operacje kartą debetowa, na sumę min 200 zł lub posiadają kartę kredytowa. Zostaną zwolnieni z opłat, za korzystanie z płatności zbliżeniowych.

Oferta iKonta zawiera możliwość skorzystania, z programu Money-back, dzięki któremu można otrzymać zwrot 3%, kosztów wydatków zrealizowanych, za pośrednictwem karty debetowej. W maksymalnym wymiarze miesięcznym do 50 zł.