Konto dla dzieci PKO Junior

Konto dla dzieci PKO Junior

Konto PKO Junior Bank na przełomie roku, od kiedy oferta jest dostępna na rynku. Rozrosła się do 120 000 rachunków bankowych, które zostały otworzone dla dzieci do 13 roku życia. Gromadząc na swoich rachunkach kapitał o łącznej sumie 250 mln zł.

Oferta PKO Junior, jest

 

częścią standardowego konta osobistego, przeznaczonego do ob

sługi finansów osób pełnoletnich (rodziców, opiekunów), którzy pomagają swoim pociechom w zarządzaniu Kontem PKO Junior. Dzieci przy pomocy rachunku, mogą oszczędzać środki na wymarzone zakupy, inicjować transakcję, dokonywać doładowań telefonów. Konto posiada cały szereg funkcji edukacyjnych, dzięki którym dzieci mogą np. zdobywać wirtualne nagrody.

Oferta PKO Junior

Konto jest zarządzane, przez specjalnie dla dzieci przygotowany serwis bankowości internetowej PKO Junior. Będąc na stałe zależne od konta rodziców, czy opiekunów, którzy muszą zaakceptować każdą akcję na koncie, realizowaną przez dziecko. Oferta rachunku dla dziecka, została poszerzona o nowe możliwości w zakresie płatności bezgotówkowych. Za pośrednictwem przedpłaconych kart dla dzieci. Karty są oferowane w formie klasycznej, plastikowej karty i w ramach naklejek zbliżeniowych, silikonowych breloków czy filcowej żyrafy. Dzieci dzięki nowym możliwościom mogą w bezpieczny sposób wykonywać płatności bezgotówkowych, bez posługiwania się gotówki.

PKO Bank Polski stale poszerza zakres oferty, dedykowanej dla najmłodszej części swoich klientów. Ale również pracuje nad edukacyjną formą swojej oferty. Udostępniając dzieciom interaktywne gry, które mają bawić i edukować finansowo. Oferta banku dotycząca Konta Junior, jest częścią szerszego programu edukacyjno - oszczędnościowego dla dzieci, który jest realizowany od wielu lat m.in poprzez Szkolne Kasy Oszczędnościowe (SKO).