Kasanajuz

Pożyczka Kasanajuz bez zbędnych formalności

Logo Kasanajuz 300X150

Kasanajuz — pożyczka online do 5000 zł na 30 dni;

pierwsza pożyczka jest darmowa dla nowych klientów do kwoty 5000 zł;

wymagane: dowód osobisty, konto bankowe, telefon komórkowy, adres e-mail, zameldowanie, zaświadczenie o zarobkach;

zalety: pierwsza pożyczka za darmo, bez przelewu weryfikacyjnego, uproszczona procedura aplikacji, szybka wypłata, pożyczka dla osób od 18 roku życia;

wady: pożyczkodawca nie udostępnia kontaktu telefonicznego;

Kasanajuz wniosek online

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego Kasanajuz

Kredytodawca: Zaliczka sp. z o.o.
Prowizja przygotowawcza: 0 zł / 250 zł
Prowizja administracyjna: 0 zł /24,66 zł
Aktualna stopa procentowa wynosi: 0 zł / 7,2%
Odsetki kapitałowe: 0 zł / 5,92 zł.
RRSO: od 0% / 1926,57%
Pierwsza pożyczka: bezpłatna
Okres pożyczki: 30 dni
Kwota pożyczki: 500 - 5000 zł
Czas weryfikacji: 15 minut
Opłata rejestracyjna: 0,01 zł
Max. kwota pierwszej pożyczki: 5000 zł
Wiek pożyczkobiorcy: 18 – 75 lat
Godziny pracy: Pon. - Pt. 9:00 – 17:00
Adres: ul. Mickiewicza 37/58, Warszawie (01-625)
Telefon: b/d
Adres poczty elektronicznej: kontakt@kasanajuz.pl

Reprezentatywny przykład Kasanajuz

,,Reprezentatywny przykład dla „pożyczki promocyjnej 0 zł”:
Udzielenie pożyczki uzależnione jest od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Reprezentatywny przykład dla pożyczki udzielonej za pośrednictwem strony internetowej kasanajuz.pl: Całkowita kwota pożyczki: 1000zł, umowa na okres: 30 dni, prowizja przygotowawcza: 0,00 zł, prowizja administracyjna: 0,00 zł, roczna stopa oprocentowania zmienna 0,00%, odsetki kapitałowe: 0,00 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa (RRSO): 0,00%

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki
Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki udzielonej za pośrednictwem strony internetowej kasanajuz.pl: Całkowita kwota pożyczki: 1000 zł, umowa na okres: 30 dni, prowizja przygotowawcza: 250 zł, prowizja administracyjna: 24,66 zł, roczna stopa oprocentowania zmienna, aktualna stopa procentowa wynosi 7,2%, odsetki kapitałowe: 5,92 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa (RRSO): 1926,57%." Źródło: kasanajuz.pl

Szybka pożyczka Kasanajuz

Pożyczki Kasanajuz są oferowane przez internet od kwoty 500 do 5000 zł, na okres 30 dni. Uproszczona forma aplikacji pozwala w kilka minut uzyskać dodatkowe środki na swoje konto. Wystarczy wybrak kwotę pożyczki do 5000 zł, wypełnić wniosek online, bez zbędnych formalności i zaświadczeń. Pożyczkodawca dokona oceny kredytowej i bez zbędnej zwłoki powiadomi o decyzji i przeleje pożyczkę na konto bankowe klienta.

Pierwsza pożyczka Kasanajuz za darmo

Nowi klienci, którzy pierwszy raz korzystają z oferty Kasanajuz, pożyczają na preferencyjnych warunkach. Pierwsza pożyczka jest udzielana bez opłat i prowizji w ramach promocji: pożyczki za darmo dla nowych klientów. Warunkiem jest posiadanie statusu nowego klienta, który pierwszy raz korzysta z oferty Kasanajuz, pozytywna decyzja kredytowa i terminowa spłata pożyczki zgodnie z harmonogramem, który został ustalony w umowie kredytowej.

Kto może uzyskać pożyczkę Kasanajuz?

Osoby, które są zainteresowane uzyskaniem pilnej pożyczki na dziś, muszą dysponować aktywnym telefonem komórkowym, rachunkiem bankowym, posiadać adres e-mail, mieć od 18 do 75 lat, polskie obywatelstwo i uzyskać pozytywną decyzję kredytową.

Powody odrzucenia wniosku

Wniosek o udzielenie kredytu Kasanajuz może zostać odrzucony, jeśli ocena kredytowa klienta będzie negatywna, dane zawarte we wniosku są nieaktualne lub błędne, posiadanie aktywnej pożyczki Kasanajuz czy negatywne wpisy w rejestrach osób zadłużonych.

Pożyczka bez przelewu weryfikacyjnego

Kasanajuz nie wymaga od swoich klientów wykonywania przelewu weryfikacyjnego dla potwierdzenia tożsamości. W tym celu preferuje aplikację dedykowaną Nordigen, która w bezpieczny i szybki pozwala zweryfikować tożsamość klienta. Wystarczy za pośrednictwem aplikacji zalogować się na swoje konto bankowe, aplikacja aromatycznie zweryfikuje dane personalne i aktywność na koncie dla oceny kredytowej wnioskodawcy.

Wypłata pożyczki Kasanajuz

Jeśli wniosek o udzielenie kredytu zostanie pozytywnie zweryfikowany, kredytobiorca zostanie powiadomiony SMS-em, lub mailem o wypłacie pożyczki, która powinna zostać przelana do 15 minut od zawarcia umowy kredytowej.

Spłata pożyczki Kasanajuz

Spłatę pożyczki można zrealizować za pośrednictwem przelewu z konta, wpłatą np. na poczcie, czy za pośrednictwem Konta Klienta w serwisie pożyczkowym, korzystając z szybkiego przelewu Blue Media. Dane do przelewu są dostępne na Koncie Klienta i wiadomościach e-mail, jakie pożyczkodawca wysyła przed terminem spłaty.

Spłatę pożyczki należy wykonać zgodnie z harmonogramem spłaty, aby uniknąć dodatkowych kosztów związanych z przeterminowaniem okresu spłaty.

Spłatę można zrealizować przed czasem, kwota do spłaty zostanie pomniejszona o niewykorzystany czas trwania umowy.

Poznaj  inne opinie chwilówek online

Dodaj opinie o Kasanajuz

Write a comment

Comments: 0