Pożyczka Kasanajuz bez zbędnych formalności

Kasanajuz to szybka i wygodna pożyczka online, która umożliwia otrzymanie nawet do 5000 zł na okres 30 dni. Najlepsze jest to, że dla nowych klientów pierwsza pożyczka do kwoty 5000 zł jest całkowicie darmowa. Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy posiadać dowód osobisty, konto bankowe, telefon komórkowy, adres e-mail, zameldowanie oraz zaświadczenie o zarobkach. Procedura aplikacji jest bardzo prosta i nie wymaga przelewu weryfikacyjnego. Co więcej, pożyczkę mogą otrzymać osoby już od 18 roku życia. Dodatkowo, pieniądze są wypłacane szybko, dzięki czemu można je mieć na swoim koncie w krótkim czasie. Kasanajuz to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują szybkiej gotówki na krótki okres czasu.

2/16/20224 min read

Kasanajuz
Kasanajuz

Kasanajuz — pożyczka online do 5000 zł na 30 dni;

pierwsza pożyczka jest darmowa dla nowych klientów do kwoty 5000 zł;

wymagane: dowód osobisty, konto bankowe, telefon komórkowy, adres e-mail, zameldowanie, zaświadczenie o zarobkach;

zalety: pierwsza pożyczka za darmo, bez przelewu weryfikacyjnego, uproszczona procedura aplikacji, szybka wypłata, pożyczka dla osób od 18 roku życia;

wady: pożyczkodawca nie udostępnia kontaktu telefonicznego;

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego Kasanajuz

Kredytodawca: Zaliczka sp. z o.o.
Prowizja przygotowawcza: 0 zł / 250 zł
Prowizja administracyjna: 0 zł /24,66 zł
Aktualna stopa procentowa wynosi: 0 zł / 7,2%
Odsetki kapitałowe: 0 zł / 5,92 zł.
RRSO: od 0% / 1926,57%
Pierwsza pożyczka: bezpłatna
Okres pożyczki: 30 dni
Kwota pożyczki: 500 - 5000 zł
Czas weryfikacji: 15 minut
Opłata rejestracyjna: 0,01 zł
Max. kwota pierwszej pożyczki: 5000 zł
Wiek pożyczkobiorcy: 18 – 75 lat
Godziny pracy: Pon. - Pt. 9:00 – 17:00
Adres: ul. Mickiewicza 37/58, Warszawie (01-625)
Telefon: b/d
Adres poczty elektronicznej: [email protected]

Reprezentatywny przykład Kasanajuz

,,Reprezentatywny przykład dla „pożyczki promocyjnej 0 zł”:
Udzielenie pożyczki uzależnione jest od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Reprezentatywny przykład dla pożyczki udzielonej za pośrednictwem strony internetowej kasanajuz.pl: Całkowita kwota pożyczki: 1000zł, umowa na okres: 30 dni, prowizja przygotowawcza: 0,00 zł, prowizja administracyjna: 0,00 zł, roczna stopa oprocentowania zmienna 0,00%, odsetki kapitałowe: 0,00 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa (RRSO): 0,00%

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki
Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki udzielonej za pośrednictwem strony internetowej kasanajuz.pl: Całkowita kwota pożyczki: 1000 zł, umowa na okres: 30 dni, prowizja przygotowawcza: 250 zł, prowizja administracyjna: 24,66 zł, roczna stopa oprocentowania zmienna, aktualna stopa procentowa wynosi 7,2%, odsetki kapitałowe: 5,92 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa (RRSO): 1926,57%." Źródło: kasanajuz.pl

1000 - 15 000 zł; do 50 miesięcy; RRSO: 40,33%

Super GroszSuper Grosz
AasaAasa

1000 - 15 000 zł; do 36 miesięcy; RRSO: 48,12%

RatkaRatka

500 - 20 000 zł; do 60 miesięcy; RSOO: 34,97%

SmartneySmartney

3000 - 60 000 zł; do 84 miesięcy; RSOO: 25,99%

WongaWonga

200 - 20 000 zł; do 48 miesięcy; RSOO: 86,09%

ProvidentProvident

300 - 20 000 zł; do 48 miesięcy; RSOO: 19,75%

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu lub pożyczki zostaną przedstawione przez właściwą firmę lub bank w trakcie zawierania umowy.

Szybka pożyczka Kasanajuz

Pożyczki Kasanajuz są oferowane przez internet od kwoty 500 do 5000 zł, na okres 30 dni. Uproszczona forma aplikacji pozwala w kilka minut uzyskać dodatkowe środki na swoje konto. Wystarczy wybrak kwotę pożyczki do 5000 zł, wypełnić wniosek online, bez zbędnych formalności i zaświadczeń. Pożyczkodawca dokona oceny kredytowej i bez zbędnej zwłoki powiadomi o decyzji i przeleje pożyczkę na konto bankowe klienta.

Pierwsza pożyczka Kasanajuz za darmo

Nowi klienci, którzy pierwszy raz korzystają z oferty Kasanajuz, pożyczają na preferencyjnych warunkach. Pierwsza pożyczka jest udzielana bez opłat i prowizji w ramach promocji: pożyczki za darmo dla nowych klientów. Warunkiem jest posiadanie statusu nowego klienta, który pierwszy raz korzysta z oferty Kasanajuz, pozytywna decyzja kredytowa i terminowa spłata pożyczki zgodnie z harmonogramem, który został ustalony w umowie kredytowej.

Kto może uzyskać pożyczkę Kasanajuz?

Osoby, które są zainteresowane uzyskaniem pilnej pożyczki na dziś, muszą dysponować aktywnym telefonem komórkowym, rachunkiem bankowym, posiadać adres e-mail, mieć od 18 do 75 lat, polskie obywatelstwo i uzyskać pozytywną decyzję kredytową.

Powody odrzucenia wniosku

Wniosek o udzielenie kredytu Kasanajuz może zostać odrzucony, jeśli ocena kredytowa klienta będzie negatywna, dane zawarte we wniosku są nieaktualne lub błędne, posiadanie aktywnej pożyczki Kasanajuz czy negatywne wpisy w rejestrach osób zadłużonych.

Pożyczka bez przelewu weryfikacyjnego

Kasanajuz nie wymaga od swoich klientów wykonywania przelewu weryfikacyjnego dla potwierdzenia tożsamości. W tym celu preferuje aplikację dedykowaną Nordigen, która w bezpieczny i szybki pozwala zweryfikować tożsamość klienta. Wystarczy za pośrednictwem aplikacji zalogować się na swoje konto bankowe, aplikacja aromatycznie zweryfikuje dane personalne i aktywność na koncie dla oceny kredytowej wnioskodawcy.

Wypłata pożyczki Kasanajuz

Jeśli wniosek o udzielenie kredytu zostanie pozytywnie zweryfikowany, kredytobiorca zostanie powiadomiony SMS-em, lub mailem o wypłacie pożyczki, która powinna zostać przelana do 15 minut od zawarcia umowy kredytowej.

Spłata pożyczki Kasanajuz

Spłatę pożyczki można zrealizować za pośrednictwem przelewu z konta, wpłatą np. na poczcie, czy za pośrednictwem Konta Klienta w serwisie pożyczkowym, korzystając z szybkiego przelewu Blue Media. Dane do przelewu są dostępne na Koncie Klienta i wiadomościach e-mail, jakie pożyczkodawca wysyła przed terminem spłaty.

Spłatę pożyczki należy wykonać zgodnie z harmonogramem spłaty, aby uniknąć dodatkowych kosztów związanych z przeterminowaniem okresu spłaty.

Spłatę można zrealizować przed czasem, kwota do spłaty zostanie pomniejszona o niewykorzystany czas trwania umowy.