Kasa Tak

Kasa Tak do 15 000 zł na 48 miesięcy

Kasa Tak

Kasa Tak to pożyczka ratalna udzielana bez zbędnych formalności i procedur do kwoty 15 000 zł. Spłata jest realizowana w formie ratalnej nawet do 48 miesięcy.

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego Kasa Tak

Kredytodawca: Ferratum Bank p.l.c.,
Oprocentowanie: od 10%,
RRSO: od 67%,
Pierwsza pożyczka: płatna,
Okres pożyczki: od 6 do 48 miesięcy,
Kwota pożyczki: od 1000 do 15 000 zł,
Max. kwota pierwszej pożyczki: 10 000 zł,
Wiek pożyczkobiorcy: od 25 do 75 lat,
Godziny pracy: Poniedziałek - piątek: 08:00 - 19:00, sobota: 09:00 - 17:00, niedziela: nieczynne,
Adres: ST Business Centre 120, The Strand, Gzira, GZR 1027, Malta,
Telefon: (71)716 22 22, (22)123 45 67,
Adres poczty elektronicznej: info@ferratum.pl

Przykład reprezentatywny

,,Dla pożyczki ratalnej Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (dalej: „RRSO”) dla przykładu reprezentatywnego na dzień 15.11.2019 wynosi 67%, całkowita kwota pożyczki: 5.000 PLN (bez kredytowanych kosztów pożyczki), okres spłaty: 36 miesięcy (pożyczka spłacana w 36 miesięcznych ratach w wysokości (274.79 PLN)), koszt całkowity pożyczki: 4892.00 PLN (w tym stała opłata administracyjna w wysokości 3510.00 PLN, opłata za uruchomienie pożyczki w wysokości 390,00 PLN oraz odsetki od pożyczki w wysokości 992.00 PLN); kwota całkowita do spłaty: 9892.00 PLN. Zmienna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 10% w skali roku.'' Źródło: www.ferratum.pl

Pożyczka ratalna Kasa Tak i opinie

Kasa Tak to pożyczka ratalna udzielana bez zbędnych formalności i procedur do kwoty 15 000 zł. Spłata jest realizowana w formie ratalnej nawet do 48 miesięcy. Pożyczka jest adresowana do osób, które nie posiadają przeterminowanych zobowiązań potwierdzonych wpisami w rejestrach informacji gospodarczej i kredytowej.

Kasa Tak należy do międzynarodowej Grupy Ferratum, która jest obecna w 25 krajach na terenie całego świata. Poza pożyczką Kasa Tak, Ferratum posiada m.in. takie marki jak: Ekspres Kasa i Ferratum. Specjalizując się w udzielaniu szybkich pożyczkach online, bez zbędnych formalności. Uproszczona procedura aplikacji pozwala na zaciągnięcie pożyczki tylko na dowód osobisty i Konto bankowe.

Podstawowe parametry pożyczki ratalnej online:
Kasa Tak jest oferowana w zakresie kwot od 1000 do 15 000 zł.
Nowi klienci dysponują limitem do 10 000 zł.
Spłata może zostać ustalona na przestrzeni czasowej od 6 do 48 miesięcy.
Autoryzacja danych personalnych klienta jest realizowana bez przelewu weryfikacyjnego 1 grosza.

Jakie wymogi formalne są stawiane dla klientów Kasa Tak?

Pożyczkodawca wymaga od swoich klientów spełnienia kilku podstawowych warunków, dotyczących m.in.:
- wieku klientów, który powinien oscylować między 25 a 75 rokiem życia;
- posiadania polskiego obywatelstwa;
- zamieszkiwania na terenie kraju;
- uzyskiwania dochodów, które pozwolą na spłatę pożyczki;
- posiadania statusu konsumenta, który nie prowadzi działalności gospodarczej;
- braku zarejestrowanych zobowiązań w Krajowym Rejestrze Długów oraz bazie ERIF;
- dysponowania kontem bankowym, aktywnym telefonem komórkowym i adresem e-mail;
- braku aktywnej pożyczki w Kasa Tak i Ekspres Kasa.

W wyjątkowych sytuacjach pożyczkodawca może poprosić klienta o skan dokumentu tożsamości dla zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa dotyczącym danych osobowych.

Jak uzyskać pożyczkę na raty Kasa Tak?

Osoby zainteresowane zaciągnięciem pożyczki ratalnej Kasa Tak, muszą złożyć wniosek online. W którym za pośrednictwem kalkulatora pożyczki określą o jaką sumę wnioskują i na jaki okres spłaty. Kalkulator wykona symulacje kosztów pożyczki, wysokości rat i RRSO.

W kolejnej części aplikacji klient musi wypełnić formularz online dotyczący danych osobowych tj.: imię i nazwisko, PESEL, numer i seria dowodu osobistego.

Danych kontaktowych, które powinny być zbieżne z tymi zarejestrowanymi na koncie bankowym klienta: numer telefonu komórkowego, adres e-mail, ulica, numer mieszkania, kod pocztowy i miejscowość. Jeśli adres korespondencyjny jest inny od miejsce zamieszkania, klient powinien podać swój adres do korespondencji.
Pożyczkobiorca musi jeszcze podać numer swojego rachunku bankowego, który posłuży do przelania pożyczki i zaznaczyć niezbędne zgody dotyczące przetwarzania danych osobowych itd.

Ostatnim etapem aplikacji jest weryfikacja tożsamości klienta za pośrednictwem konta bankowego. Klient musi potwierdzić swoje dane osobowe, które zostały użyte do wypełnienia wniosku. W tym celu klient musi za pośrednictwem aplikacji Instantor, zalogować się na swoje konto bankowe. Aplikacja, automatycznie dokona weryfikacji i autoryzacji danych osobowych, bez konieczności realizacji przelewu weryfikacyjnego.
Jeśli decyzja kredytowa będzie pozytywna, pożyczka niezwłocznie zostanie przelana na rachunek klienta.

Aplikacja o drugą i każdą kolejną pożyczkę Kasa tak

Klient, który spłacił swoją pierwszą pożyczkę w Kasa Tak po upływie 24 godzin, może ubiegać się o kolejną bez konieczności wypełniania wniosku online. Wystarczy zalogować się na swoje konto w panelu użytkownika Kasa Tak, za pośrednictwem LOGINU — numer telefonu komórkowego i HASŁA — pięciocyfrowy numer przyznany podczas rejestracji. Korzystając z kalkulatora, określa kwotę i czas spłaty swojej pożyczki. Decyzja kredytowa jest przekazywana za pośrednictwem wiadomości SMS.

Spłata pożyczki Kasa Tak

Spłata pożyczki Kasa Tak jest realizowana w formie ratalnej zgodnie z harmonogramem spłaty, który jest przekazywany klientowi. Informacje dotyczące spłaty można znaleźć m.in. w panelu klienta. Spłata może być realizowana za pośrednictwem panelu klienta lub w sposób tradycyjny np. przelewem bankowym. Ważne jest, aby spłata była realizowana terminowo, dla uniknięcia dodatkowych kosztów. W sytuacji, kiedy zachodzą problemy z zachowaniem terminu spłaty, klient powinien zgłosić się do Biura Obsługi Klienta Ferratum Bank: tel. 71 716 22 22. Istnieje też możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki.

 

Podsumowanie

Zalety

- długi okres kredytowy do 48 miesięcy;

- minimum formalności;

- brak przelewu weryfikacyjnego;

- możliwość uzyskania pożyczki w sobotę.

Wady

- brak oferty promocyjnej;

- oferta niedostępna dla osób zadłużonych.

Poznaj  inne opinie pożyczek online

Dodaj swoją opinię o Kasa Tak

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy

Write a comment

Comments: 0