Karty eurobanku z nowymi funkcjami

Karty eurobanku z nowymi funkcjami

Karty płatnicze, oferowane przez eurobank uzyskały nowe funkcje, które dotyczą balance transfer, oraz PIN przez SMS. Balance transfer, to możliwość przeniesienia zadłużenia z innych kart i transakcji bezgotówkowych, które zostały wyposażone w oprocentowanie na poziomie 8,9%. Druga nowa usługa dotyczy, możliwości szybkiej aktywacji karty, dzięki PIN przez SMS.

eurobank po niedawnym debiucie karty Visa.

Gold Select

Gold Select, która stanowi nową jakość na rynku. Wprowadzając innowacyjne rozwiązania dotyczące, indywidualnego rozłożenia transakcji na raty przez klienta. Rozłożenie na raty, jest realizowane w trakcie wykonywania płatności bezgotówkowej, za pośrednictwem terminalu. Balance transfer w ofercie eurobanku dla kart kredytowych, pozwala przenieść zadłużenie z innych kart kredytowych, które klient posiada w innym banku, czy instytucji kredytowej. Do eurobanku na konto karty kredytowej, która posiada ofertę promocyjną, która wyraża się w oprocentowaniu na poziomie 8,9%. W zakresie sześciu pierwszych cyklów rozliczeniowych, dla przeniesionego zadłużenia i płatności bezgotówkowych.

Oferta jest dedykowana dla klientów wnioskujących, o wydanie kart oferowanych przez eurobank:Visa Gold Select, Visa Gold Perfect, Visa Gold Standard lub Visa Gold Home.
Jeśli bank zaakceptuje wniosek o wydanie karty kredytowej, spłaca zadłużone karty w innym banku. W ramach nowej karty eurobanku, klient reguluje zadłużenie w ramach nowych regulacji.

Druga nowa usługa eurobanku, PIN przez SMS dotyczy wysyłaniu przez bank kodu PIN do karty kredytowej za pośrednictwem wiadomości SMS. Ten rodzaj przekazania kodu PIN, skraca radykalnie czas otrzymania kodu, który standardowo jest wysyłany za pośrednictwem przesyłki pocztowej. Poza natychmiastowym dostarczeniem kodu PIN, nowa forma zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa takiego dostarczenia, szczególnie wrażliwych danych dla bezpieczeństwa środków klienta.

Write a comment

Comments: 0