Intratka

Intratka do 10 000 zł na 24 miesiące

Intratka

Pożyczka pozabankowa Intratka to oferta ratalna, udzielana na uproszczonych, bez zbędnych formalności od kwoty 500 do 10 000 zł. Spłata jest realizowana w formie ratalnej od 6 do 24 miesięcy.

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego Intratka

Kredytodawca: Milucredit Sp.zo.o.,
Oprocentowanie: 10%,
RRSO: 106.83%,
Pierwsza pożyczka: płatna,
Okres pożyczki: do 24 miesięcy,
Kwota pożyczki: 500 - 10 000 zł,
Opłata rejestracyjna: 0 zł,
Max. kwota pierwszej pożyczki: 10 000 zł,
Wiek pożyczkobiorcy: od 20 lat,
Godziny pracy: Pn. - Pt.: 8:00 - 21:00, Sobota: 9:00 - 17:00,
Adres: 00-116 Warszawa, ul.Świętokrzyska 30 lok. 63,
Telefon: 22 228 20 01,
Adres poczty elektronicznej: info@intratka.pl

Reprezentatywny przykład

,,Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki 10000.00 zł, czas obowiązywania umowy 24 miesięcy, roczne oprocentowanie nominalne 10%, prowizja 8513.16 zł, łączna kwota odsetek: 1075.28 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 106.83%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 19588.44 zł, całkowity koszt pożyczki 9588.44 zł.'' źródło: intratka.pl

Pożyczka ratalna Intratka

Pożyczka Intratka to oferta ratalna, udzielana na uproszczonych warunkach za pośrednictwem internetu. W ramach, której klienci mogą uzyskać szybką pożyczkę online, bez zbędnych formalności od kwoty 500 do 10 000 zł. Spłata jest realizowana w formie ratalnej od 6 do 24 miesięcy.

Kto może uzyskać pożyczkę Intratka?

Pożyczkodawca adresuje swoje produkty do osób, które spełniają jasno zdefiniowane warunki uzyskania pożyczki ratalnej Intratka tj.:
wiek wnioskodawcy powinien oscylować między 20 a 70 rokiem życia;
klient musi dysponować stałymi dochodami miesięcznymi;
posiadać aktywny numer telefonu komórkowego;
dysponować konto bankowe w polskim banku;
mieć polskie obywatelstwo i zameldowanie na terenie kraju;
wnioskodawca nie może mieć zaległości w spłacie swoich zobowiązań;
do uzyskania pożyczki ratalnej niezbędna jest pozytywna historia kredytowa.

Klient obiegający się o udzielenie pożyczki na raty Intratka, nie zostanie poproszony o przygotowanie zaświadczeń, poręczeń czy zastawów. Uproszczona forma aplikacji została oparta na dowodzie osobistym i rachunku bankowym.
Pożyczka w weekend jest udzielana od 9:00 do 20:00, ale aplikować można przez 24 godziny na dobę.

Jak uzyskać pożyczkę Intratka?

Pożyczki Intratka są udzielane całkowicie przez internet, dlatego do uzyskania gotówki, nowy klient musi założyć swój profil w panelu klienta. Rejestrując się za pośrednictwem prostego formularza online, w którym musi podać swoje imię i nazwisko, PESEL, seria i numer dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i kraj pochodzenia. Klient musi zweryfikować swój numer telefonu za pośrednictwem kodu SMS.
Podać swój adres zamieszkani i zameldowania (o ile ten drugi jest inny).

W części poświęconej dochodów, klienta musi określić jaki rodzaj zajęcia wykonuje (np. pracujący, właściciel, emeryt, rencista, student, bezrobotny, rolnik, inna). Określić wysokość swoich miesięcznych dochodów i wydatków.
Ustalić hasło dostępu do panelu klienta i wyrazić niezbędne zgody dotyczące przetwarzania danych osobowych i akceptacji warunków umowy pożyczkowej.

Weryfikacja tożsamości klienta Intratka

Pożyczkodawca weryfikuje dane osobowe swoich klientów, które są podawane we wniosku pożyczkowy. Chcąc w ten sposób uniknąć m.in. kradzieży danych osobowych. W tym celu należy zweryfikować swoją tożsamość za pośrednictwem konta bankowego. Pożyczkobiorca ma do swojej dyspozycji dwie metody autoryzacji:

1. Przelew weryfikacyjny — klient przelewa jeden grosz z własnego konta bankowego na rachunek firmy pozabankowej. Jeśli dane klienta i wnioskodawcy się potwierdzą, autoryzacja zostanie potwierdzona. Ten model weryfikacji jest uzależniony od czasu zaksięgowania przelewu na rachunku pożyczkodawcy. Klient musi posiadać na koncie niezbędne środki do wykonania przelewu weryfikacyjnego.

2. Autoryzacja bez przelewu weryfikacyjnego — jest to automatyczny model weryfikacji realizowany za pośrednictwem usługi Kontomatik. Klient loguje się na swoje konto bankowe, przez aplikację Kontomatik, proces odbywa się automatycznie i nie wymaga od klienta posiadania środków na koncie. Autoryzacja jest realizowana w czasie rzeczywistym z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa dotyczącego m.in. ochrony danych osobowych.

Jeśli proces autoryzacji został zakończony pozytywnie, pożyczkodawca analizuje kompetencje finansowe klienta i w kilka chwil podejmuje decyzję kredytową. Jeśli decyzja kredytowa jest pozytywna, pożyczka jest przelewana na konto wnioskodawcy. O decyzji kredytowej, klient jest informowany m.in. za pośrednictwem wiadomości SMS i e-mail.

Decyzja kredytowa Intratka jest podejmowana m.in. na podstawie informacje zawarte w Biurze Informacji Kredytowej i Biurze Informacji Gospodarczej.

Zalety
wysoka kwota pożyczki do 10 000;
długi okres spłaty do 24 miesięcy;
możliwość weryfikacji danych personalnych klienta bez przelewu weryfikacyjnego;
Pozyczki udzielane w soboty od 9:00 do 17:00.
Wady
brak darmowej pożyczki dla nowych klientów.

Poznaj  inne opinie pożyczek online

Dodaj swoją opinię o Intratka

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy

Write a comment

Comments: 0