Informacje finansowe - strona 3


Artykuły z branży pozabankowej dotyczące pożyczania online

Biuro Informacji Kredytowej to bankowa baza danych, na temat aktywności finansowej konsumentów. W brew obiegowej opinii, większość informacji zgromadzonej w BIK, to dane dotyczące rzetelnych klientów, którzy terminowo regulują swoje zobowiązania. A jedynie 10% zasobów BIK to informacje o nierzetelnych klientach. Pokazujemy na przykładach jak budować pozytywną historię w BIK, która pomoże nam w uzyskaniu dogodniejszych warunków kredytowych.
Netgotówka umożliwia uzyskanie szybkiej pożyczki, całkowicie przez internet bez potrzeby odwiedzania biur kredytowych. Uproszczona forma aplikacji wyraża się m.in. w procedurze, która sprowadza się do złożenia wniosku online i podania podstawowych danych personalnych i teleadresowych (danych z dowodu osobistego, numer konta, adres mail i telefonu). Zakres dostępnych kwot sięga do wartości 1200 zł, których spłata powinna zostać wykonana do 6 tygodni.
Spłata chwilówek jest zazwyczaj realizowana jednoratalnie na przestrzeni jednego miesiąca. Klienci instytucji pozabankowych mogą posiadać problemy z terminowym uregulowaniem powstałego zobowiązania. Zgromadzenie pełnej kwoty pożyczki w tak krótki okresie, może być zbyt wielkim obciążeniem dla budżetu domowego. Podpowiadamy jak szukać konstruktywnych rozwiązań w zaistniałym stanie. Unikając poważniejszych komplikacji wynikających z braku dotrzymania harmonogramu spłaty pożyczki.
Łatwy Kredyt w swojej pozabankowej propozycji pożyczek online, proponuje do 1500 zł zupełnie za darmo pożyczki dla nowych klientów, którzy jeszcze nie korzystali z oferty pożyczkodawcy. Pozostali pożyczkobiorcy mogą uzyskać do 3000 zł pożyczki, spłacanej jedno ratanie do 30 dni. Firma umożliwia odpłatne przedłużenie okresu spłaty o 7, 15 i 30 dni. Wymagana jest weryfikacja danych personalnych pożyczkobiorcy, za pomocą przelewu weryfikacyjnego (klient przelewa 1 grosz ze swojego konta bankowego na rachunek pożyczkodawcy).
Biuro Informacji Kredytowej przygotowało dla swoich klientów - Alert Strażnik Kredytu, który ma na celu ochronę danych osobowych, przed niekontrolowanym wykorzystaniem przed osoby trzecie. W momencie złożenia wniosku kredytowego, przy wykorzystaniu naszych danych personalnych, BIK wysyła wiadomość SMS o wniosku kredytowym do właściciela danych, który uczestniczy w programie - Alert Strażnik Kredytu.

Super Grosz do 10 000 zł
Super Grosz to dwie wersje pożyczek pozabankowych: krótkoterminowa — udzielana od 100 do 3000 zł z pierwszą chwilówką do 1000 za darmo (spłata do 30 dni). I pożyczki ratalnej oferowanej do 10 000 zł. Pierwsza jest dostępna do sumy 7 000 zł. Spłata pożyczki na raty jest przewidziana od 2 do 48 miesięcy. Dzięki obsłudze GIRO Płatność, klient nie musi angażować swojego rachunku bankowego do uzyskania pożyczki. Zarówno weryfikacja, jak i odbiór pieniędzy może zostać zrealizowany w placówce Poczty Polskiej.

Extraportfel, czyli internetowa forma pożyczania z instytucji pozabankowej do 2000 zł dla nowych klientów, którzy pożyczają za darmo — bez prowizji i innych opłat. Pozostali pożyczkobiorcy mogą liczyć na uzyskanie pożyczki do 5000 zł — spłacanej do 45 dni. Nie ma możliwości płatnego odroczenia terminu spłaty, jest za to opcja refinansowa. Obowiązkowa weryfikacja danych za pośrednictwem przelewu jednego grosza.
Credit Check to pozabankowa baza danych, dotycząca informacji finansowych klientów instytucji bankowych i pozabankowych. Firmy pożyczkowe otrzymują szeroki zakres wiedzy o swoich klientach, ich zobowiązaniach, formy i jakości spłacanych kredytów, pożyczek. Dzięki czemu, zakres oceny kredytowej jest pełniejszy, minimalizując ryzyko udzielenia złego kredytu. Ograniczając tym samym straty i koszty instytucji pozabankowych.
Soho Credit to krótkoterminowa pożyczka bez zaświadczeń, oferowana przez internet do 4000 zł z 30-dniowym terminem spłaty. Osoby, które jeszcze nie pożyczali w Soho Credit, mają do swojej dyspozycji, darmową pożyczkę do kwoty 1000 zł. Nie ma opcji odpłatnego przedłużenia terminu spłaty, weryfikacja za pomocą przelewu weryfikacyjnego.

Pożyczka przez internet Alegotówka, to pozabankowa propozycja uzyskania pierwszej pożyczki do 2000 zł, za darmo bez opłat i prowizji. Stali klienci mogą pożyczać do 5000 zł. Spłata jest realizowana do 30 dni, z możliwością refinansowania swojego zobowiązania. Produkt jest proponowany na uproszczonych warunkach, które ograniczają się do działań online. Pożyczkobiorca powinien przygotować dowód osobisty, numer rachunku bankowego, telefon i adres mail. Pożyczkodawca nie wykonuje telefonów do pracodawcy, w celu weryfikacji danych finansowych.

Propozycja pożyczek Provident, to oferta skierowana do odbiorców indywidualnych i firmowych, którzy mają do swojej dyspozycji szeroki wachlarz ofert kredytowych. Realizowanych przez internet i w ofercie gotówkowej - obsługiwanych przez pracowników firmy w domu klienta. Zakres dostępnych kwot sięga do wartości 15000 zł, spłacanych nawet przez 630 dni. Cechą charakterystyczną oferty jest uproszczona forma aplikacji i szybki czas realizacji. Pożyczki Provident opinie są obecnie najczęściej wybierane na rynku, z największym współczynnikiem przyznawalności.

Pożyczki Wonga są proponowane w dwóch zakresach: pożyczki krótkoterminowej do wartości 1500 zł na 60 dni, koszt pierwszej pożyczki to tylko 10 zł. I oferty ratalnej dostępnej dla nowych klientów, do 10 000 zł z okresem spłaty do 24 miesięcy. Dla stałych klientów kwota pożyczki wzrasta do kwoty 15 000 zł, która możne być spłacana na przestrzeni 36 miesięcy. Zwrot pożyczki ratalnej w terminie 30 dni, niezależnie od kwoty, powoduje brak naliczenia kosztów i prowizji - klient zwraca taką samą kwotę, jaką pożyczył.

Filarum to pożyczki przez internet do wartości 4000 zł z terminem spłaty 30 dni. Pierwsza pożyczka dla nowych klientów, do sumy 1000 zł jest za darmo. Klient pożycza i oddaje taką samą kwotę, bez opłat i prowizji. Warunkiem jest terminowa spłata w terminie określonym w harmonogramie. Minusem oferty jest brak możliwości przedłożenia terminu spłaty, ale za to nie ma telefonów do pracodawcy klienta. Klient musi posiadać rachunek bankowy założony na swoją osobę, który jest niezbędny do wykonania przelewu (1 grosz) weryfikacyjnego i odbioru pożyczki.

Pożyczki ratalne Hapi Pożyczki to oferta pozabankowa, która umożliwia uzyskanie pożyczki do kwoty 15 000 zł. Spłata jest realizowana w formie ratalnej do 24 miesięcy. Istnieje możliwość przesunięcia - odroczenia terminu spłaty o 1 - 4 raty. Firma wymaga od klienta ukończonych 18 lat, stałego źródła dochodu, które można zweryfikować. Posiadanie konta bankowego, telefonu i adresu mail. Pożyczkodawca stosuje indywidualne formy weryfikacji, które charakteryzują się dużą przyznawalnością pożyczki.

InCredit w swojej propozycji pożyczek ratalnych, oferuje przez internet uproszczone warunki uzyskania pożyczki do 10 000 zł, których spłata jest możliwa przez 24 miesiące. Obowiązkowy jest przelew weryfikacyjny dla potwierdzenia danych personalnych pożyczkobiorcy i rejestracji rachunku do wypłaty pożyczki. Firma dzwoni do pracodawcy dla potwierdzenia zakresu uzyskiwanych dochodów. Osoby, które pierwszy raz korzystają z oferty inCredit pożyczają za darmo do wartości 2000 zł.

Pożyczka ratalna Zaplo jest adresowana do osób, które poszukują pilnych pożyczek długoterminowych przez internet. Z możliwością uzyskania do 7000 zł, bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o wysokości uzyskiwanych dochodach. Z maksymalnym zakresem pożyczki do 10 000 zł. Spłata jest przewidziana na przestrzeni 3 - 24 miesiące, z możliwością przedłożenia okresu spłaty o 1 miesiąc. Pożyczkodawca umożliwia alternatywny model weryfikacji danych personalnych za pośrednictwem specjalnej aplikacji do logowania na rachunek bankowy. Bez potrzeby wysyłania 1 grosza, z własnego konta na rachunek pożyczkodawcy.

Pożyczka ratalna Dopożyczka
Dopożyczka jest propozycją pozabankową, która dotyczy pożyczek na raty w przedziale kwot od 100 do 6000 zł z okresem spłaty do 12 miesięcy. Nowi klienci mogą pożyczać za darmo do 2000 zł, których spłata jest możliwa do dwóch miesięcy. Wymagany przelew weryfikacyjny dla potwierdzenia danych. Pożyczkodawca może telefonicznie weryfikować dane finansowe u pracodawcy klienta.

Profi Credit pożyczki do 25 000 zł
Profi Credit to pozabankowa propozycja pożyczek indywidualnych i firmowych, które można uzyskać przez internet na uproszczonych warunkach do kwoty 25 000 zł. Spłata jest realizowana w formie ratalnej od 6 do 36 miesięcy. W ofercie biznesowej jest możliwość uzyskania pożyczki, dla nowych firm do kwoty 15 000 zł. Pozostałe firmy dysponują limitem do 25 000 zł, których spłata może zostać zrealizowana nawet w ciągu 48 miesięcy.