Funeda

Funeda do 12 000 zł na 48 miesięcy

Funeda

Funeda dostarcza na rynek finansowy oferty pożyczek ratalnych, udzielanych do wartości 12 000 zł, których spłata jest możliwa na przestrzeni 48 miesięcy.

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego Funeda

Kredytodawca: FUNEDA Sp. z o.o.
RRSO: od 78,32%
Pierwsza pożyczka: płatna
Okres pożyczki: do 48 miesięcy
Kwota pożyczki: do 12000 zł
Opłata rejestracyjna: brak
Max. kwota pierwszej pożyczki: 12000 zł
Wiek pożyczkobiorcy: od 20 lat
Godziny pracy: pn. - pt. 09:00 - 18:00
Adres: Henryka Sienkiewicza 85, 90-057 Łódź
Telefon: 22 598 79 29
Adres poczty elektronicznej: info@funeda.pl

Reprezentatywny przykład

,,Przykład reprezentatywny dla pożyczki Funeda bez warunków promocyjnych: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) to 78,32%; całkowita kwota pożyczki Funeda (bez kredytowanych kosztów) 4 000 zł; zmienna stopa oprocentowania 10%, całkowity koszt 4 676 zł; całkowita kwota do zapłaty 8676 zł, płatna w 36-miesięcznych ratach po 241 zł. Kalkulacja na dzień 04.04.2018. Udzielenie pożyczki Funeda zależy od dokonania oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.,, Źródło: funeda.pl.

Pożyczki na raty Funeda

Funeda to marka należąca do instytucji finansowej FUNEDA Sp. z o.o., która działa na podstawie ustawy o kredycie konsumenckim i kodeksie cywilnym. Dostarczając na rynek finansowy oferty pożyczek ratalnych, udzielanych do wartości 12 000 zł, których spłata jest możliwa na przestrzeni 48 miesięcy. Uproszczona forma aplikacji została oparta o internetowy wniosek i minimalne wymogi dotyczące posiadania rachunku bankowego i aktywnego telefonu komórkowego. Nie ma potrzeby gromadzenia dokumentacji finansowej, zaświadczeń czy poręczycieli. Klient powinien dysponować stałymi dochodami, które pozwolą na bezproblemowe regulowanie swoich zobowiązań.

Proces wnioskowania o pożyczkę Fundea

Do uzyskania pożyczki przez internet Funeda, klient musi wypełnić formularz online, w którym zostanie poproszony o podanie danych teleadresowych, informacji finansowych o dochodach i wydatkach. Potwierdzić zapoznanie się z formularzem informacyjnym, harmonogramem spłaty i regulaminem usług online. Udzielić upoważnienia dla pożyczkodawcy dostępu do baz danych z informacjami finansowymi. Po wysłaniu wniosku online Funeda do klienta zgłosi się analityk, który w rozmowie telefonicznej potwierdzi przyjęcie zlecenia i poinformuje o szczegółach aplikacyjnych.

Pożyczkobiorca Funeda będzie musiał zweryfikować swoja tożsamość i dane, jakie zostały zawarte w formularzu. W tym celu będzie musiał autoryzować dane personalne i zarejestrować numer konta za pośrednictwem aplikacji Instantor. Wystarczy zalogować się na swój rachunek bankowy poprzez Instantor, który automatycznie potwierdzi dane, jeśli te będą zgodne. Pożyczkodawca oceni kompetencje finansowe klienta i wyda decyzję kredytową i jeśli pożyczka zostanie przyznana niezwłocznie, przeleje pieniądze na konto klienta.

Dodając kartę kredytową do narzędzia płatności cyklicznej na koncie klienta, pożyczkobiorca zwiększa swoje szanse na uzyskanie pozytywnej opinii kredytowej i pozbywa się obowiązku ręcznego generowania spłaty pożyczki Funeda.

Aplikacja Instantor Funeda

Instantor to specjalna aplikacja do ekspresowego weryfikowania właściciela rachunku bankowego. Jest też powszechnie stosowana przez instytucje pozabankowe, do oceny zdolności kredytowej klienta. Dzięki tej opcji autoryzacji klient nie musi realizować przelewów weryfikacyjnych. Wystarczy zalogować się za jej pośrednictwem na swoje konto bankowe. Nie jest ważny stan konta, które może nawet posiadać ujemne saldo, a weryfikacja zostanie zrealizowana. Metoda jest w pełni bezpieczna i zapewnia pełna ochronne danych osobowych.

Parametry oferty Funeda

Podstawowy zakres oferty Funeda został ustalony na poziomie od kwoty 2 000 do 12 000 zł, których spłata powinna być zrealizowana od 12 do 48 miesięcy. Jednak to firma pożyczkowa podejmuje ostateczną decyzję, ile może przyznać dla poszczególnej osoby. W zależności od indywidualnych kompetencji finansowych danej osoby.

Wymogi formalne dla klientów Funeda

Klienci obiegający się o pożyczkę Funeda powinni posiadać od 20 do 70 lat, swój rachunek bankowy z bankowością internetową, aktywny numer telefonu komórkowego, ważny dowód osobisty i stałe zameldowanie na terenie Polski. Niezbędne jest, aby klient miał kompetencje finansowe do spłacenia wnioskowanej pożyczki. Czyli jego dochody pomniejszone o wydatki bieżące pozwoliły na swobodną spłatę miesięcznych rat.

Weryfikacja dochodów klienta Funeda

Firma pożyczkowa nie praktykuje weryfikacji dochodów swoich klientów. Tylko wyjątkowych sytuacjach konsultant Funeda może poprosić o przesłanie danych dotyczących zakresu uzyskiwanych dochodów. Zawsze jest zdalne realizowane przez internet, bez potrzeby odwiedzania biur czy oddziałów pocztowych.

Wypłata pożyczki Fundea

Czas oczekiwania na zaksięgowanie pożyczki na koncie klienta został ograniczony do minimum. Dzięki realizacji przelewów za pośrednictwem usługi przelewów ekspresowych, które są realizowane natychmiastowo z pominięciem sesji ELIXIR. Pożyczkobiorca już po kilku minutach od pozytywnej opinii kredytowej może cieszyć się pożyczką na swoim koncie. Wyjątkiem może być brak obsługi takich przelewów przez bank klienta lub złożenie wniosku poza godzinami pracy Funeda. W tych sytuacjach pożyczka powinna zostać zaksięgowana podczas najbliższego dnia roboczego.

Spłata pożyczki Fundea

Klient Funeda, spłacający swoją pożyczkę może skorzystać ze swojego konta klienta za pośrednictwem, którego ma dostęp szybkich płatności online z panelu. Wystarczy zalogować się do swojego panelu klienta — Strefy klienta — gdzie za pośrednictwem aktywnego linku ,,SPŁAĆ,, na harmonogramie spłaty. Klient zostanie przeniesiony do swojej bankowości internetowej i po zalogowaniu się na swoje konto bankowe, należy tylko potwierdzić transakcję. Wszystkie dane do przelewu są generowane automatycznie i nie wolno ich modyfikować.

Jeśli pożyczkobiorca Funeda zarejestrował swoją kartę kredytową w ramach płatności cyklicznej, nie musi nic wykonywać. Spłata jest automatycznie realizowana. Można oczywiście samemu w tradycyjny sposób wygenerować przelew lub za pośrednictwem rachunku zrealizować spłatę raty. Ważne jest, aby spłata odbywała się terminowo zgodnie z harmonogramem spłaty określonym podczas zawierania umowy.

Brak terminowej spłaty pożyczki Funeda

Brak terminowej spłaty pożyczki Funeda może skutkować naliczeniem dodatkowych kosztów itp. działaniami. Dlatego zawsze w momencie, kiedy powstaje realny problem z terminowym uregulowaniem spłaty. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z pożyczkodawcą w celu uzgodnienia alternatywnego modelu spłaty. Najlepiej przed ostatecznym terminem jej spłaty.

Poznaj  inne opinie pożyczek online

Dodaj swoją opinię o Funeda

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy

Write a comment

Comments: 0