Flexinero

Linia kredytowa Flexinero do 12 000 zł

Flexinero

Kreditech Holding, który jest właścicielem m.in. Zaimo czy Kredito24. Wprowadza na polski rynek finansowy, kolejną markę - Flexinero, reprezentującą odnawialną linię kredytową z pełną obsługą online.


Po debiucie na rynku hiszpańskim, Polska jest kolejnym krajem, gdzie Flexinero realizuje swoje cele biznesowe. Nowa forma oferty pozabankowej w ramach limitu kredytowego to kolejny produkt, który w ramach oferty pozabankowej proponuje linię kredytową zamiast jednorazowej pożyczki online.

Flexinero indywidualnie wylicza wysokość limitu kredytowego dla każdego klienta, który jest bezpośrednio po aplikacji do dyspozycji kredytobiorcy. Konstrukcja oferty linii kredytowej Flexinero, przypomina tradycyjny limit kredytowy z oferty bankowej. Internetowa i uproszczona aplikacja to już cecha charakterystyczna pożyczek online z oferty firm pożyczkowych (pozabankowych). Pożyczkobiorca aplikując o środki nie musi podawać zakresu kwoty, który go interesuje. Wszystko jest ustalane przez pożyczkodawcę, który określa zakres oferty (wysokość limitu, oprocentowanie) dla danego kredytobiorcy. Przy właściwym korzystaniu ze środków, klient dysponuje na stałe raz uzyskanym limitem.
Proces indywidualnej oceny zdolności kredytowej klienta, został oparty na autorski systemie weryfikacji, który poza oceną historii kredytowej, porównuje kilka tysięcy danych, które po całościowym zestawieniu charakteryzują indywidualną ocenę i zakresy kredytowe kredytobiorcy.
Flexinero określa swój produkt między najtańszym w branży pozabankowej a najdroższym kredytem bankowym. Klient ponosi koszty tylko od kwoty, którą wykorzystał.

Limit kredytowy Flexinero jest dostępny do kwoty 12 000 zł a koszt oprocentowania limitu rozciąga się od 3 do 12%. Program lojalnościowy zwiększa zakres dostępnych kwot limitu, przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów oprocentowania. Wraz z prawidłowym i systematycznym korzystaniu z produktu.  Istnieje możliwość rozłożenia na raty kwoty wykorzystanego limitu. Dla uniknięcia nadmiernego zadłużania, limit jest blokowany jeśli klient ma problemy z właściwym regulowaniem zobowiązania.

Poznaj  inne opinie pożyczek online

Dodaj opinie

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy.

Write a comment

Comments: 0