Euroloan

Euroloan do 40 000 zł na 48 miesiące

Euroloan

Euroloan dotyczy szybkich pożyczek i linii kredytowej udzielanej od sumy 300 zł do 40 000 zł. Spłata odbywa się w formie ratalnej i jest możliwa od 5 do 48 miesięcy.

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego Euroloan

Kredytodawca: Mash Poland Sp. z o.o.
RRSO: od 47.15%
Pierwsza pożyczka: płatna
Okres pożyczki: od 5 do 48 miesięcy
Kwota pożyczki: 300 - 40 000 zł
Opłata rejestracyjna: 1 zł
Max. kwota pierwszej pożyczki: 40 000 zł
Wiek pożyczkobiorcy: od 18 lat
Godziny pracy: pon - pią w godz. 8-20
Adres: Aleje Jerozolimskie 172, 02-486 Warszawa
Telefon: 221 221 230
Adres poczty elektronicznej: cok@euroloan.pl

Reprezentatywny przykład

,,Minimalne RRSO wynosi 47.15%, a maksymalne 154,14%. Minimalny okres spłaty 5 miesięcy, maksymalny okres spłaty 60 miesięcy. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 89,67% dla reprezentatywnego przykładu (limit odnawialny w wysokości 7500 złotych), stopa oprocentowania - 10%, oprocentowanie zmienne, całkowity koszt wynosi 2930.50 złotych, całkowita kwota do zapłaty 10430.50 złotych. Minimalny okres spłaty wynosi 5 miesięcy, a maksymalny 60 miesięcy. Prezentowane wartości mają charakter informacyjny. Swoją indywidualną ofertę limitu otrzymasz po wypełnieniu wniosku..,, Źródło:euroloan.pl

Pozabankowy limit odnawialny Euroloan

Pożyczki Euroloan są udzielane na uproszczonych warunkach aplikacji, za pośrednictwem internetu i bez konieczności odwiedzania stacjonarnych biur kredytowych. Produkt jest oferowany przez międzynarodową grupę finansową, do której m.in. należy pożyczkodawca Mash Poland Sp. z o.o., która na rynku polskim jest obecna od 2013 roku. Grupa finansowa powstała w 2007 roku i aktywnie funkcjonuje na rynkach Finlandii i Szwecji, gdzie udzieliła już ponad 100 000 tys. pożyczek. Pożyczkodawca aktywnie uczestniczy w projektach ekologicznych np. na rzecz ograniczenia emisji CO2 m.in. za pośrednictwem paktu Carbonfund itp.

Pożyczki na raty Euroloan

Oferta pożyczkowa Euroloan dotyczy szybkich pożyczek, pożyczek na oświadczenie i linii kredytowej udzielanej w formie limitu odnawialnego. Zakres oferowanych kwot rozciąga się od sumy 300 zł do 20 000 zł. Spłata odbywa się w formie ratalnej i jest możliwa od 5 do 48 miesięcy.

Do uzyskania pożyczki ratalne online Euroloan klient musi mieć ukończone 18 lat, brak negatywnej opinii kredytowej, nie posiadać innych niespłaconych zobowiązań, posiadać rachunek bankowy, dowód osobisty i aktywny telefon komórkowy. Pożyczkodawca akceptuje rożne formy uzyskiwanego dochodu, może też weryfikować zakres uzyskiwanych dochodów u pracodawcy klienta. Weryfikuje kompetencje finansowe klienta w zbiorach baz danych tj. BIK itd.

Limit odnawialny Euroloan

Limit odnawialny to określony zakres środków finansowych przyznawanych na określony czas, z którego można wielokrotnie korzystać do określonej wartości limitu. Pożyczkobiorca dysponuje pełną swobodą co do przeznaczenia środków i zakresu wykorzystywania przyznanego limitu. Każda spłata już od minimalnej wartości, ustalonej przez pożyczkodawcę, pozwala na ponowne wykorzystanie środków bez potrzeby ponawiania aplikacji. Klient indywidualnie określa termin regulowania comiesięcznej spłaty kwoty minimalnej. Odsetki są naliczane tylko od kwoty wykorzystanej a nie od całego limitu jaki został przyznany. Wypłata pieniędzy w ramach przyznanego limitu jest możliwa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Jak uzyskać pożyczkę Euroloan?

Osoby zainteresowane uzyskaniem pożyczki Euroloan muszą zarejestrować się w portalu pożyczkodawcy. Rejestracja dotyczy założenia swojego konta użytkownika w serwisie pożyczkowym. W tym celu należy kliknąć w link ,,Złóż wniosek,, i wypełnić formularz rejestracyjny. Podając swoje podstawowe dane personalne i wyrażając zgody dotyczące możliwości przetworzenia danych osobowych, dla potwierdzenia kompetencji finansowych klienta. Następnym krokiem jest realizacja przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł, z rachunku bankowego klienta na konto pożyczkodawcy. Jest forma weryfikacji danych personalnych klienta zawartych w aplikacji. Należy pamiętać że klient musi wykonać przelew weryfikacyjny z konta bankowego, którego jest właścicielem. Jeśli proces rejestracji został zakończony pozytywną weryfikacją, klient wybiera rodzaj produktu np.: Euroloan Ekspres do 800 zł czy pożyczkę do 20 000 zł. Jeśli pożyczkobiorca jest zainteresowany wyższą kwotą, będzie musiał odpowiedzieć na dodatkowe pytania, które pozwolą na zdefiniowane maksymalnego limitu pożyczki dla wnioskodawcy.

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, klient sam definiuje termin spłaty swoich rat. Z możliwością odpłatnej zmiany okresu spłaty, raz w ciągu jednego okresu rozliczeniowego. Pierwsza wypłata środków odbywa się do wysokości 50 proc. przyznanego limitu. Dopiero po potwierdzeniu kodem otrzymanym na adres zameldowania (klient odblokowuje pozostałe środki, przesyłając otrzymany kod SMS-em), klient może skorzystać z pozostałych środków.

Wypłata środków w ramach przyznanego limitu

Wypłata środków, w zależności od potrzeb klienta odbywa się za pośrednictwem konta klienta w serwisie Euroloan. Wystarczy zalogować się do swojego konta i klikając w link ,,wypłać,, wybrać kwotę jaką jesteś zainteresowany i potwierdzić decyzję, ponawiając kliknięcie w aktywny link ,,wypłać,,. Pieniądze powinny zostać zaksięgowane na rachunku klienta w ciągu kilku godzin. Jeśli pożyczkobiorcy zależy na pilnym otrzymaniu środków, może skorzysta z odpłatnej usługi polegającej na ,,Szybkim przelewem,,.

Poznaj  inne opinie pożyczek online

Dodaj swoją opinię o Euroloan

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy

Write a comment

Comments: 0