Efiraty

Data aktualizacji: 21.06.2019

Pożyczki ratalne Efiraty do 20 000 zł na 48 miesięcy

FORMULARZ INFORMACYJNY DOTYCZĄCY KREDYTU KONSUMENCKIEGO EFIRATY

Kredytodawca: Efimea Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu,

RRSO: od 56,85%,

Pierwsza pożyczka: płatna,

Okres pożyczki: do 48 miesięcy,

Kwota pożyczki: 1000 - 20 000 zł,

Opłata rejestracyjna: brak,

Max. kwota pierwszej pożyczki: 20 000 zł,

Wiek pożyczkobiorcy: od 24 lat, 

Godziny pracy:

Adres: Pl. Powstańców Śląskich 16, 53-314 Wrocław,

Telefon: +48 71 88 98 600,

Adres poczty elektronicznej: cok@efimea.pl

Efiraty

Efiraty to pożyczka przez internet oferowana przez firmę pozabankową, która w 100 proc. należy do kapitału polskiego. Propozycja dotyczy pożyczek na dowód osobisty, które są dostępne w zakresie kwot od 1000 do 20 000 zł. Spłata jest realizowana w ratach miesięcznych na przestrzeni 3 - 48 miesięcy. Uproszczona forma aplikacji nie jest obciążona zbędnymi formalnościami, dotyczącymi gromadzenia dokumentów finansowych czy zabezpieczeń w postaci zastawów, poręczeń itd. Wypełniając prosty formularz online na podstawie danych z dowodu osobistego, można po 24 godzinach cieszyć się z dodatkowych środków na swoim koncie bankowym.

Dla kogo jest dedykowana pożyczka Efiraty?

Pożyczka Efiraty jest dedykowana dla osób, które cenią sobie komfort bezpiecznego i wygodnego pożyczania online, bez zbędnych formalności tj. zbieranie zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach itd. Instytucja pożyczkowa nie jest dogmatyczna, jeśli chodzi o weryfikowanie swoich klientów w bazach dłużników tj. BIK, KRD, ERIF i BIG InfoMonitor. Dzięki czemu osoby, które dysponują wpisami w tych bazach, mogą próbować swoich szans u tego pożyczkodawcy.

Podobnie jak inne firmy pozabankowe tak i Efiraty oczekuje od swoich klientów spełnienie podstawowych wymogów dotyczących m.in.:

 • dysponują polskim obywatelstwem i na stałe zamieszkują na terenie kraju,
 • posiadają rachunek bankowy, telefon i ważny dowód osobisty,
 • dysponowanie dochodami, które pozwolą na terminowe regulowanie swoich zobowiązań,
 • ukończenia 24 lat,

Klient musi mieć ukończone 24 lata, posiadać dochód w wysokości min. 1000 zł, dysponować zdolnością kredytową (nie posiadać w swojej historii niespłaconych pożyczek - historia kredytowa klienta jest dokładnie sprawdzana w BIK oraz innych krajowych biurach informacji gospodarczych).

Jak uzyskać pożyczkę Efiraty?

Uproszczona procedura, jaka została zastosowana w ofercie pożyczkowej Efiraty, pozwala na uzyskanie pożyczki bez zbędnych formalności. W kilku prostych krokach:


1. Pierwszym krokiem do wykonania przez pożyczkobiorcę jest aplikacja online — klient musi wypełnić prosty formularz, w którym musi określić o, jaką kwotę wnioskuje i z jakim okresem spłaty. Podać swoje dane teleadresowe, dane personalne z dowodu osobistego i informacje finansowe o swoich dochodach i wydatkach.
2. Drugim krokiem jest potwierdzenie danych personalnych, podanych we wniosku. W tym celu musi wykonać autoryzację danych za pośrednictwem aplikacji Kontomatik, która powala w szybki i bezpieczny sposób zalogować się na swoje konto bankowe. Jeśli dane konta i wniosku są zbieżne, autoryzacja zostanie potwierdzona. Dzięki czemu klient po kilku minutach otrzyma decyzję kredytową.
3. Trzecim i ostatnim krokiem jest wypłata pożyczki na konto bankowe klienta.

Jeśli spłata pożyczki odbywa się bez żadnych problemów, klient może ubiegać się o uzyskanie kolejnej przed spłatą pierwszej.

Zalety i wady oferty Efiraty

Do zalet pożyczki ratalnej Efiraty należą m.in.:

 • uproszczona weryfikacja bez zaświadczeń i poręczeń,
 • duży odsetek akceptowanych wniosków kredytowych,
 • szybka decyzja kredytowa na podstawie prostego formularza online,
 • brak przelewu weryfikacyjnego,
 • autoryzacja za pośrednictwem aplikacji Kontomatik,
 • wysoki limit pożyczki z długim okresem spłaty.

Do wad oferty można zaliczyć np.:

 • brak oferty promocyjnej dla nowych klientów w postaci darmowej pierwszej pożyczki,
 • minusem propozycji pożyczkowej jest brak pełnej informacji na stronach pożyczkodawcy.

REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD

,,Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 49,91%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 5.200 zł, całkowita kwota do zapłaty 9.135,10 zł, oprocentowanie stałe 9%, całkowity koszt pożyczki 3.935,10 zł (w tym: prowizja 3.182,40 zł, odsetki 752,70 zł), 36 miesięcznych rat równych po 253,76 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 15.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. Dla innych parametrów pożyczki wartość RRSO może być inna. Kwota i warunki pożyczki uzależnione są od indywidualnej oceny zdolności i historii kredytowej Wnioskodawcy. Skontaktuj się z naszymi konsultantami, aby bezpłatnie otrzymać ofertę.,, Źródło: www.efiraty.pl


Polecamy również

Dodaj swoją opinię o Efiraty

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy

Write a comment

Comments: 9
 • #1

  rosa65 (Monday, 18 February 2019 20:30)

  Efiraty to może być interesująca propozycja uzyskania pożyczki online dla osób, które nie tylko cenią sobie wygodę szybkiego pożyczania, ale też mają np. trudniejszą historię kredytową.

 • #2

  Jan M (Saturday, 23 February 2019 21:56)

  Doskonała oferta pozabankowa - szybko, sprawnie i bez problemów otrzymałem na konto.

 • #3

  Magda007 (Thursday, 07 March 2019 13:11)

  Dlaczego Efiraty udzielają swoich pożyczek od 24 lat?! Inni oceniają klientów na podstawie możliwości finansowych, a nie wieku. Większość firm pozabankowych udostępnia swoje oferty dla osób od 18 roku życia. Efiraty właśnie straciło dobrego klienta, który ma 22 lata i dobrą kondycję finansową — konkurencja na pewno doceni.!

 • #4

  Ewa JAS (Saturday, 16 March 2019 09:49)

  Złożyłem wniosek o pożyczkę Efirata i liczę na pozytywna decyzję kredytową, spełniam wszystkie wymogi pożyczkodawcy, więc nie powinno być problemów.

 • #5

  Tor (Tuesday, 19 March 2019 10:04)

  Pożyczki Efiraty od 24 lat to przesada. Dlaczego nie od 30 albo 40 lat?!

 • #6

  Popieram (Tuesday, 26 March 2019 16:01)

  Popieram Efiraty w tej formie odpowiedzialnego pożyczania dla osób od 24 roku życia. Pożyczanie młodym ludziom nie jest odpowiednim środkiem wychowawczym.

 • #7

  Magda34 (Thursday, 28 March 2019 18:51)

  Nie mam zaległości, kredytów i złej historii kredytowej a oni po trzech dniach od złożenia wniosku i dostarczenia dokumentów - wydali negatywną decyzję kredytową! Efiraty to raczej lipa i wyłudzanie danych osobowych.

 • #8

  MAR (Tuesday, 16 April 2019 17:28)

  Mam poważne wątpliwości, czy ktoś tam coś pożyczył. Ja aplikowałem i odmowa, bez uzasadnienia i podania przyczyny. O co tu chodzi?

 • #9

  Piotr (Saturday, 03 August 2019 15:45)

  OK! Polecam