Efino

Efino do 10 000 zł na 24 miesiące

Efino

Efino to pozabankowa oferta pilnej pożyczki na dziś, udzielanej na uproszczonych warunkach od 1 000 do 10 000 zł. Spłata powinna zostać przeprowadzona na przestrzeni czasowej od 3 do 24 miesięcy.

Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego Efino

Kredytodawca: MDP Finance Sp. z o.o.
RRSO: od 154%
Pierwsza pożyczka: płatna
Okres pożyczki: do 18 miesięcy
Kwota pożyczki: do 6000 zł
Opłata rejestracyjna: brak
Max. kwota pierwszej pożyczki: 6000 zł
Wiek pożyczkobiorcy: od 21 lat
Godziny pracy: Pn.-Pt. 08:00-22:00, Sob.-Nd 09:00-18:00
Adres: ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Telefon: 22 388 66 33
Adres poczty elektronicznej: info@efino.pl

Reprezentatywny przykład

,,Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki 5000 PLN; ilość rat: 12; prowizja: 54,4%; odsetki w skali roku: 10%; wartość prowizji 2720,00 PLN; wartość odsetek 274,16 PLN; całkowita kwota do zapłaty 7994,16 PLN; RRSO 154%.,, Źródło: www.efino.pl

Pożyczki ratalne Efino

Efino to pozabankowa oferta pożyczki ratalnej online, udzielanej na uproszczonych warunkach na podstawie przepisów prawa dotyczącego m.in. ustawy o kredycie konsumenckim. Osoby zainteresowane pożyczką mają do swojej dyspozycji szeroki zakres kwot od 1 000 do 10 000 zł. Spłata powinna zostać przeprowadzona na przestrzeni czasowej od 3 do 24 miesięcy. Nowi klienci, którzy pożyczają pierwszy raz w Efino, mają zdefiniowany limit na poziomie 6 000 zł, które powinny zostać spłacone maksymalnie do 18 miesięcy.

Dla kogo jest przeznaczona pożyczka Efino?

Pożyczka Efino jest dedykowana dla osób fizycznych, które ukończyły 21 rok życia i nie mają więcej niż 70 lat. Dysponują własnym rachunkiem bankowym, telefonem komórkowym, pocztą e-mail, numerem PESEL, na stałe zamieszkują i posiadają zameldowanie na terenie Polski. Pożyczkodawca wymaga od swoich klientów uzyskiwanie dochodów miesięcznych na poziomie, który zapewni spłatę kredytu.

Jak otrzymać pożyczkę?

Osoby zainteresowane pożyczką Efino muszą aplikować online, wypełniając formularz rejestracyjny. W którym muszą podać dane teleadresowe (adres, e-mail, telefon), dane personalne (imię i nazwisko, numer PESEL i dokumentu osobistego) i informacje finansowe (miesięczne dochody i wydatki, wyciąg z konta za ostatnie 12 miesięcy, informacje o posiadanych zobowiązaniach, numer rachunku bankowego). Za pośrednictwem usługi Instantor, klient autoryzuje swoje dane. Korzystając ze specjalnej aplikacji, pożyczkobiorca loguje się na swój rachunek bankowy, dla umożliwienia potwierdzenia danych personalnych i informacji finansowych. Firma pożyczkowa po kilkunastu minutach od zakończenia procesu aplikacyjnego, prześle klientowi decyzję kredytową za pośrednictwem wiadomości e-mail oraz SMS.

Czy pożyczkodawca weryfikuje dochody klienta u jego pracodawcy?

Firma pożyczkowa zastrzega sobie prawo weryfikacji wysokości uzyskiwanego dochodu przez klienta u pracodawcy. Nie jest to stała praktyka dotycząca wszystkich osób ubiegających się o uzyskanie pożyczki. A jedynie wyjątkowa okoliczność, stosowana wybranych sytuacjach dla upewnienia się co do kompetencji finansowych klienta.

Czy klient Efino jest weryfikowany w bazach informacji gospodarczych?

Ustawodawca zobowiązał instytucje pożyczkowe działające na podstawie ustawy o kredycie konsumenckim do weryfikacji pożyczkobiorców w rejestrach tj. BIK. Efino wykorzystuje ogólnodostępne bazy danych do weryfikacji kompetencji kredytowych swoich klientów i uzależniając przyznanie pożyczki od braku wpisów w Biurze Informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej o posiadaniu nieuregulowanych zobowiązaniach.

Co, jeśli klient nie jest w stanie terminowo regulować spłaty rat pożyczki?

Spłata pożyczki powinna odbywać się zgodnie z harmonogramem spłaty, który został ustalony podczas zawierania umowy pożyczkowej. Brak terminowej spłaty może generować dodatkowe koszty, dotyczące naliczania karnych odsetek itp. Dlatego w każdej sytuacji, kiedy powstaje realny problem w spłacie raty pożyczki, należy niezwłocznie skontaktować się z pożyczkodawcą. W celu wypracowania alternatywnego modelu spłaty dla uniknięcia naliczania dodatkowych kosztów.

Poznaj  inne opinie pożyczek online

Dodaj swoją opinię o Efino

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy

Write a comment

Comments: 0