Dopożyczka

Dopożyczka do 6000 zł na 30 dni

Dopożyczka oferuje pożyczki pozabankowe na uproszczonych zasadach w ramach oferty ratalnej, spłacanej w maksymalnym wymiarze przez 12 miesięcy.

Dopożyczka

Dopożyczka za darmo na dwa miesiące do 2000 zł

Formularz informacyjny kredytu konsumenckiego Dopożyczka

Kredytodawca: Companier Sp. z o.o.
RRSO: od 0%
Pierwsza pożyczka: bezpłatna
Okres pożyczki: do 1 do 12 miesięcy
Kwota pożyczki: 100 - 6000 zł
Czas weryfikacji: od 5 minut
Opłata rejestracyjna: 1 grosz
Max. kwota pierwszej pożyczki: 2000 zł
Przedłużenie spłaty: 5, 15, 30 dni
Wiek pożyczkobiorcy: od 20 do 70 lat
Adres: Ul. Domaniewska 47,02-672 Warszawa
Adres poczty elektronicznej: kontakt@dopozyczka.pl

Reprezentatywny przykład

,,Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki Dopożyczka: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota 2000 zł; całkowita kwota do spłaty 2000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt 0 zł; umowa na 60 dni. Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki Dopożyczka: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 73% przy założeniach: całkowita kwota 1500 zł; całkowita kwota do spłaty 2265 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt 765 zł; umowa na 9 miesięcy. Stan na 05.01.2017.,,
Źródło: www.dopozyczka.pl

Pożyczka ratalna Dopożyczka do 6000 zł

Dopożyczka to znak towarowy należący do Companier Sp. z o.o., który funkcjonuje na rynku od 2013 roku. Oferując pożyczki ratalne na uproszczonych zasadach w ramach oferty ratalnej, spłacanej w maksymalnym wymiarze przez 12 miesięcy.

Podstawowe parametry pożyczki ratalna online Dopożyczka:
Dostępne kwoty pożyczki od 100 do 6000 zł;
Termin spłaty jest realizowany od 1 do 12 miesięcy;
Pierwsza pożyczka jest udzielana do 2000 zł na 2 miesiące bez dodatkowych opłat i prowizji, w ramach tzw. pożyczki za darmo.

Wymogi Dopożyczka dotyczące pożyczkobiorcy:
Dysponowanie stałym źródłem dochodu;
Wiek od 20 do 70 lat;
Brak nieuregulowanych zobowiązań finansowych względem osób trzecich;
Niefunkcjonowanie w rejestrach osób zadłużonych itp.
Posiadanie rachunku bankowego.
Dopożyczka dysponuje zautomatyzowanym systemem weryfikacji kredytowej

Dzięki czemu czas oczekiwania na decyzję kredytową, został zminimalizowany do kilku minut. W ramach aplikacji niezbędna jest weryfikacja danych pożyczkobiorcy za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego. Klient przelewa 1 grosz z własnego konta bankowego na rachunek pożyczkodawcy. Potwierdzając tym samym swoje dane personalne zawarte we wniosku kredytowym i rejestrując konto bankowe, na które zostanie zrealizowany przelew. Przelew weryfikacyjny może być realizowany jedynie z konta bankowego, które należy do pożyczkobiorcy!

Dopożyczka w ramach czynności weryfikacyjnych, może nawiązać kontakt telefoniczny z pracodawcą pożyczkobiorcy w celu potwierdzenia danych, zawartych we wniosku kredytowym względem informacji finansowych. Podobna weryfikacja klienta może zostać wykonana w rejestrach osób zadłużonych.

Pozytywny proces weryfikacji Dopożyczka kończy wpłata pożyczki i wysłanie na adres poczty elektronicznej, dokumentów pożyczkowych wraz z umową, która powinna zostać wydrukowana w dwóch egzemplarzach i podpisana, odesłana listem poleconym na adres pożyczkodawcy.

Istnieje formalna możliwość wielokrotnego przedłużenia okresu spłaty Dopożyczka o 5, 15 i 30 dni po uprzednim uiszczeniu Opłaty Prolongacyjnej. Pożyczkodawca zastrzega sobie prawo odmowy z przedłużenia spłaty.

Brak terminowej spłaty Dopożyczka wiąże się z dodatkowymi kosztami i może pociągnąć za sobą działania sądowo - egzekucyjne.

Nie mam konta bankowego, czy mogę wykonać przelew autoryzacyjny z rachunku żony?

Przelew weryfikacyjny musi zostać zrealizowany tylko z konta należącego do osoby, która ubiega się o pożyczkę. Istota takiego przelewu polega na potwierdzeniu tożsamości klienta, którego dane we wniosku muszą być zbieżne z danymi właściciela konta. Dodatkowo Dopożyczka przelewa pieniądze tylko na konto klienta.
W tej konkretnej sytuacji, proponowałbym złożenie aplikacji przez żonę.

Ile mogę pożyczyć w Dopożyczka pierwszy raz?

Nowi klienci dopozyczka.pl, mogą uzyskać pierwszą pożyczkę za darmo do 2000 zł, spłacaną na przestrzeni dwóch miesięcy. Terminowa spłata pożyczki jest nieodzownym warunkiem darmowej oferty promocyjnej.

Czy firma Dopożyczka sprawdza bazy osób zadłużonych?

Aktualne przepisy prawa zobowiązują m.in. instytucje pozabankowe do weryfikacji swoich klientów w bazach informacji gospodarczych tj.: KRD BIG S. A. czy BIK S.A.

Poznaj  inne opinie pożyczek online

Dodaj swoją opinię o Dopożyczka

Oceń firmę, pożyczkę i wystaw komentarz, pomożesz innym w wyborze wiarygodnego i uczciwego pożyczkodawcy

Write a comment

Comments: 0