· 

Darmowa pożyczka Wandoo

Pierwsza pożyczka za darmo do 3000 zł

Firmy pozabankowe powszechnie promują swoje oferty za pośrednictwem promocji, w ramach których pierwsza pożyczka jest oferowana bez kosztów z RRSO 0%. Popyt na te produkty stale rośnie a instytucje pozabankowe, starają się dostarczać na rynek, dedykowanych pożyczek za 0 zł.

Darmowa pożyczka Wandoo

Wandoo jest kolejnym pożyczkodawcą, który dysponuje specjalną propozycją chwilówek online dla nowych klientów. W ramach, której można uzyskać od 300 do 3000 zł, na okres od 10 do 30 dni za darmo. Bez opłat, prowizji itd. warunkiem jest spłata zobowiązania zgodnie z harmonogramem ustalonym w umowie. Pożyczkodawca udostępnia, odpłatną opcję przedłużenia terminu spłaty o 14 lub 30 dni.

Stali klienci mogą uzyskać pożyczkę krótkoterminową do kwoty 15 000 zł z możliwością uzyskania bonusu w postaci 50% rabatu.

Kto może uzyskać pożyczkę za darmo Wandoo?

Firma pozabankowa wymaga od swoich klientów spełnienia kilku podstawowych wymogów dotyczących m.in.:
  • dysponowania polskim obywatelstwem,
  • być na stałe zameldowanym w kraju,
  • mieć ukończone 20, ale nie więcej niż 70 lat,
  • brak wpisów w bazach informacji gospodarczych BIG infomonitor, ERIF i Krajowym Rejestrze Długów,
  • posiadać dowód osobisty, konto bankowe, telefon komórkowy i adres e-mail.

Jak uzyskać darmową pożyczkę Wandoo?

W celu uzyskania darmowej pożyczki Wandoo, klient musi określić, o jaką kwotę się ubiega i termin jej spłaty. Klikając w aktywny link ,,złóż wniosek'' zostanie przeniesiony do formularza rejestracyjnego, w którym musi podać swoje imię i nazwisko, numer PESEL, seria i numer dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego i adres e-mail. Określić rodzaj zatrudnienia, miesięczny dochód netto, zobowiązania (miesięczne raty) w innych instytucjach i określić swoje hasło do profilu klienta. Na koniec aplikacji, klient wyraża niezbędne zgody dotyczące m.in. udzielenia upoważnień do weryfikacji zdolności kredytowej.

Osoby ubiegające się o darmową pożyczkę muszą jeszcze zweryfikować swoje dane osobowe, które zostały podane we wniosku rejestracyjnym. W tym celu muszą dokonać autoryzacji za pośrednictwem konta bankowego. Weryfikacja jest realizowana za pośrednictwem przelewu jednego grosza z własnego rachunku na konto pożyczkodawcy lub przy pomocy usługi Instantor. Wystarczy przy pomocy aplikacji zalogować się na swój rachunek bankowy, bez konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego.

Jeśli dane właściciela konta bankowego są identyczne z tymi, które zostały podane w formularzu. Weryfikacja zostanie zatwierdzona przez pożyczkodawcę, który przeanalizuje wniosek o pożyczkę i wyda decyzję kredytową. Bezpośrednio po wydaniu decyzji kredytowej, firma pozabankowa za pośrednictwem wiadomości e-mail i SMS poinformuje klienta o swojej decyzji. Jeśli pożyczka zostanie przyznana klientowi — firma przeleje gotówkę na konto klienta.

Pożyczka przez internet powinna zostać spłacana zgodnie z terminem spłaty dla zachowania warunków promocyjnych. Dlatego fizyczna spłata powinna nastąpić jeszcze przed ostatecznym terminem, poprzez bankowość elektroniczną lub tradycyjnie za pośrednictwem blankietu. Tak, aby nasza spłata została zaksięgowana na rachunku pożyczkodawcy w terminie spłaty, a nie po jej upływie.

Zaksięgowanie wpłaty jest uzależnione od rodzaju przelewu i godzin pracy instytucji bankowych.

POLECAMY SPRAWDZIĆ RÓWNIEŻ

Dodaj swoją opinię

Write a comment

Comments: 1
  • #1

    Agnieszka (Friday, 19 July 2019 15:31)

    Nie wiem, ja wolę bardziej sprawdzone firmy takie jak Szybka Gotówka.. bo tu i kwota pożyczki jest niewysoka i okres również jest krótki.